Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

Sony o jutrzejszej konferencji przeznaczonej dla Japonii:

Finally, it?s coming to #TGS2013. Like before, SCEJA will have a press conference before the game show. I could only say: The news you?ve been waiting for, and the information beyond your expectation will both be revealed officially. So tomorrow, please do watch the live-stream and keep follow @PlayStation !Promise to bring surprise to you!

...The Last Guardian? Jakiś świetny exclusive "last minute" na PS3/PS4? Ciekawe, ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy na PS4 czy jeszcze PS3.

Było nie było, wymagania odnośnie TGS są po ,, słabym " Gamescomie ogromne. Choć pokazano tam mnóstwo gier, nic AAA. Pytanie tylko czy zachodni devi będą skłonni zaprezentować hity akurat w stolicy samurajów.

O której ta konfa ?

Edit już wiem jutro 0 8 00 .

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na NintendoLife (jedna z największych stron o Nintendo) był długi artykuł o problemach Nintendo w Polsce.

Posiadaczy Wii U w Polsce jest pewnie ok. 1500, ponieważ większość zapewne jest sprowadzana z zagranicy. Ja miałem szczęście kupić "Polską" sztukę.

Lubro, czasami przesadzasz w swoich postach. Wiem, że mało gier na wii u wyszło, ale teraz już gry zaczynają regularnie wychodzić. Sierpień: W101 i Splinter cell oraz ewentualnie Pikmin 3 (w Stanach 4 sierpień). Teraz dostępny Rayman Legends. Ninny wydało już 3 ŚWIETNE tytuły na wii u: NintendoLand, NSMBU, Pikmin 3 + trochę gorsze Game and Wario. Naprawdę sporo bardzo dobrych gier second i third party. Teraz już naprawdę warto kupić Wii U.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, Luke20, że to samo od dnia premiery będzie można powiedzieć o PS4 i X1 i nie owijajmy w bawełnę - jest tego więcej. W dodatku nie będzie obaw o support konsoli, o żywotność konsoli, a to Wii U trawi niemiłosiernie.

Droższe o kilkaset złotych PS4/X1 jest mocniejsze wiele razy i ma znacznie lepsze perspektywy na przyszłość niż Wii U. Tak sądzę.

Nie wspominając o tym, że nawet PS360 ma dzięki multplatformom lepszy line - up niż dziecko Ninny.Sprzęty za parę stów.

Edytowano przez MeSSer
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę pilnie lineupu Sony i MS., ale słyszałem, że ten "premierowy" jest dość sredni. Trudno mi jest sobie wyobrazić przyszłość WII U, ale obiecująco zapowiada się współpraca Ninny z Segą, Platinum i Monolith Soft.

Ceny: ps4: 1700 zł, XBONE: 2050 zł, WII U: 1200 zł Z GRĄ! Myślę, że jest różnica, która pozwala na zakup konsolki na święta. Każuali na gwiazdkę Big N wygrało, a na pewno kusi i resztę. Szczególnie szeroką grupę ludzi lubiących wszystkie 3 firmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Wii U sprzeda się jako prezent świąteczny, ale nie u nas. Musiałoby być w sklepach, ale nie tylko niektórych internetowych. Rodzice kupowali Wii, kiedy widzieli w sklepie z elektroniką, że to fajna rodzinna konsola itp. Więc... Miejmy nadzieję, że 2014 będzie rokiem, w którym coś się ruszy w sprawie Big N u nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat każuale u nas to tacy co rzucą się na GTA V i nową Fifę, więc idąc tym tokiem rozumowania to PS360 będzie najlepszym wyborem na te święta. Widziałem w każdym większym sklepie z elektroniką broszurki na pre order PS4, a Wii U może raz czy dwa. O grach nie wspominając.

Gier zapowiedzianych na 2014 dla next genów jest tak dużo, że głupotą byłoby wymieniać ( PS4 - 11 exów, ponad 40 gier ), nie wspominając o całym cross - genowym dobrodziejstwie inwetarza. Tutaj akurat MS i Sony odrobiło pracę domową, że 2 gry na krzyż nie wystarczą.

Cena ? Na korzyść Wii U, fakt, ale przeciętny gracz w Polsce nie daruje braku BFa, Fify czy CoDa.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Gamescomu byłem w Niemczech i zachaczyłem o Berlin. Wchodzać do pięcio piętrowego Saturna (Tak, 5 dużych pięter) przeżyłem szok. Od wejścia, przy schodach na 4 piętro stoi monitor, kanapa i Wii U. Dalej półka cała z kartami do e shopu, stół z ok. sześcioma 3DSami do grania, 2 regały, jeden chyba z akcesoriami, drugi pełny gier na DS i Wii. Jeszcze dalej kawał sciany (ze 4 metry) pełny gier na 3ds, wii u, wii i ds. Gdzieś dalej Sony i MS. Dla mnie raj, a ceny bardzo kożystne.

W innym Saturnie, jedno piętrowym, było chyba jeszcze lepiej. W101 na premierę leżał, ahhh. Wcześniej, w Polsce byłem w Saturnie, zapytałem o WII U, a babka od razu zaprzeczyła. Po prostu nie wiem ile potrzeba zaangażowania, ażeby choć zbliżyć się w Posce do Niemiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każuali na gwiazdkę Big N wygrało

MEGALEL

Hej kolego! Nie jesteśmy w 2007. "Keżuele" nie grają już na konsolach. Powiedziałbym nawet, że olali też handheldy. Po co ktokolwiek ma kupować konsolę, jeśli każdy ma smartfona i tablet. Wii wygrało, bo nie było do gier i miało ultra gimmick. Niegracz nie będzie przyciągnięty Mario czy Donkey Kongiem. Przeceniasz Nintendo i siłę ich marek. Serio.

Zresztą matko boska. W roku, w którym MS i Sony startują nowe konsole, na PC zaczyna się 4K gaming (raczkuje i jest drogie jak cholera, ale jednak) i wychodzi GTA V, wielkimi tytułami na WiiU na jesień/zimę są:

- port gry z GCN (wyglądający gorzej niż wersja delfinowa)

- Donkey Kong na assetach z Wii

- Mario na assetach z 3DS.

Wiem, że lubisz Nintendo, ale proszę o odrobinę zdrowego rozsądku. Nintendo nie umiera i nie stanie się third party, ale nie zmienia to faktu, że WiiU to bomba i przykład sprzętu wypuszczonego kompletnie bez przygotowania.

Po prostu nie wiem ile potrzeba zaangażowania, ażeby choć zbliżyć się w Posce do Niemiec.

Wystarczy kilka lat ciężkiej pracy i budowania marki w Polsce. Spytaj kogoś z SCEPolska jak się to robi.

EDIT:

Może Ninny zawojuje Polskę w 2014...

-wychodzi-

Edytowano przez lubro
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2013 w Polsce wii u sprzeda może 100 egzemplarzy. A, przepraszam, w Niemczech i UK dla Polaków, ściślej mówiąc. Może Ninny zawojuje Polskę w 2014...

Wind Waker HD wygląda wręcz bosko. Donkey kong to jednak bardzo hardcorowy tytuł, ale grałem na Gamescomie i prezentuje się, graficznie, dobrze. Szczególnie miłym dodatkiem jest kamera rotacyjna, która nadaje feelingu bardzo nowoczesnego platformera.

Z keżeuaelami to trochę się mylisz, a trochę nie. Rzeczywiście popierdółki wiele z nich przyciągnęły, ale myślę, że za granicą wiele dzieciaków pogrywa na 3DSie. Jest on tam niezwykle popularny, a rodzice mają kasę aby sprawić dziecku sprzęt "specjalnie do grania". Myślę również, że wiele 7 latków tam woli super grywalne mario na płytce grać z kolegą niż te angry birds na których temat to już się nie wypowiem, ponieważ szkoda mi czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywna konfa Sony, Vita, PS3 i PS4 dostanie mnóstwo gier z wielu gatunków a Deep Down czaruje gameplayem ( smok identyczny jak na trailerze + walka online we 3 bitch please ). Nie liczyłem ile gier pokazali ale tak z 20 będzie.

Yakuza Ishin w czasach samurajskich - must have.

PS Vita TV - Andrew House nawijał o tym małym pudełku chyba z 5 min, a ja wciąż nie ogarniam o co w nim chodzi. Gry z PS4 na Vicie daleko od domu przez internet i wysyłanie obrazu z Vity TV do telewizora ( coś jak Vita bez ekranu ).

a device that lets you play Vita games on TV

~$100 for the console

~$150 for the console + 8GB memory card and a white DS3

Accepts physical Vita cards

Play VITA games at home on your TV!

- Plays PSP, Vita and PS1 games

- Has all the VITA apps for movies, HULU, Netflix etc

- Runs VITA OS

- 9450 yen / 100 USD

- Can Remote Play PS4 to another TV if the one the PS4 is connected to is being used.

- Launch in japan on Nov 14

- 6cm x 10cm console

ku-bigpic.jpg

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deep Down - tam pokazywali coś więcej niż te 5 minut gameplaya w trakcie których pan chodził po jaskini i... w zasadzie tyle? (o ten: https://www.youtube....d&v=OaVl1atbUDc )

Bo jeśli było tylko to, to straszna ta prezentacja gameplayu - przez 5 minut nie pokazali w zasadzie nic poza jaskinią, smokiem i różnymi futrami jakiegoś straszydła. Zwiastun też jest fatalny, minimalizm połączony z patosem - wygląda jak Dark Souls, brzmi jak Final Fantasy albo Mass Effect. Efekt jest zły.

No nic, japońskie gry zawsze mają dziwaczny marketing. Założenia Deep Down są przy tym całkiem fajne - lubię jak fantasy osadza się na zgliszczach cywilizacji (The Dark Tower <3 ), generowane losowo poziomy są fajną rzeczą, gra wygląda imponująco dobrze. That said, w tej chwili mając do wyboru dwie pozycje i nie oglądając się na platformy, zamówiłbym preorder Fable Legends.

Ex od Sudy51 to miła niespodzianka. Ze zwiastuna nie wynika nic (może poza podobną stylistyką do KID... chyba), ale ja każdą jego grę mam na celowniku. Chociaż Grasshopper ostatnio robi średniaki - Lollipop Chainsaw było takie sobie, Killer Is Dead podobno też nie zachwyca. No nic, zobaczymy. Znowu strzelając z dwóch tytułów podpadających pod szufladkę "szalone i japońskie" w ciemno (bo o obu nic nie wiadomo) wybrałbym Xboksowe D4, bo Deadly Premonition zrobiło mi lepiej niż Shadows of the Damned czy LC, ale fajnie, że jest jakaś odpowiedź Sony.

Yakuza wygląda na dobrą grę. W ogóle cała seria wygląda na dobre gry i chętnie bym je wszystkie sprawdził.

Lineup PS4 wygląda w tej chwili lepiej niż jeszcze wczoraj, pewnie wszystkie te 3 gry bym sprawdził posiadając platformę, natomiast dalej nie ma nic, co by wykrzesało choć iskrę hype'u.

Oh well. Jak przejdę GTA V to pożyczam PS3 z inFamousem, może po jego przejściu Second Son urośnie mi do rangi system sellera. Bo póki co Sony zostało tylko VGA, by pokazać killera od Santa Moniki albo Naughty Dog, które mogłyby się takimi stać. Pytanie, czy wyjdą w 2014.

Jeśli nie, Xbox One będzie miał lepszy lineup na pierwszy rok, przynajmniej AAA-wise. EDIT: irrelevant, zaspany myslałem że that's it jeśli idzie o TGS

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, można odnieść wrażenie że to PS4 miało najsłabsze gry pokazane. Ale jestem dobrej myśli, Deep Down chodzi ciężko ale obeszło się bez cięć w grafice, mimo że to CAM to można dostrzec detale na zbroi, smoku itp a w grze będzie znacznie lepiej. Stream podobno był w 15 FPS więc pod względem animacji też może być lepiej. W dodatku coop do 3 graczy.

Wiele gier wyglądało interesująco, TGS wciąż przed nami, jeszcze tylko tydzień.

Myślę że ta konferencja to był dobry początek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O The Last Guardian dawno przestałem myśleć. To już taki Duke Nukem Forever Sony.

Realia Deep Down mnie ciekawią. Na ten moment nie przychodzi mi na myśl żadna gra w takim uniwersum, więc jeśli nie skopią gameplaya będzie dla mnie must have. O wiele bardziej wolę takie klimaty pokroju Elder Scrolls / Dark Souls od baśniowego Fable :P

Co do nowej gry Sudy 51, to jedyne, co mogę powiedzieć, to: fajnie, że będzie. Pewnie i tak nie kupię, bo gry tego faceta są dla mnie zbyt dziwne i niesmaczne.

Czekam tylko na killera od Naughty Dog lub Santa Monica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, znamy gry, a jakie wasze wrażenia po PS Vita TV ? Kolejny mesjasz od Sony ? W sumie kiedyś słyszałem że 80 % posiadaczy handheldów gra .. w domu, więc tania opcja grania na ekranie TV/laptopa w gry na Vitę jest kusząca imo. Szczerze nie wyobrażam sobie grać poza domem, funkcja współpracy z PS4 wygląda ciekawie więc kto wie, może dam szansę PS Vita ? A wy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ceny. Niby ma być 100$, ale u nas na pewno nie będzie to równowartość tej kwoty. Stawiam 399zł, albo raczej 499zł za samą "konsolę". Gdy dołożymy do tego pada i dedykowaną tylko Vicie kartę pamięci to zacznie się pojawiać pytanie, czy kupować Vita TV, czy PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, niedawno ukazał się nowy Killzone, póki co najlepsza gra na Vitę. Tak poza tym na konfie zapowiedzieli jakieś 15 gier dla Vity. Fajna sprawa, że memorki i sama Vita stanieją.

Alealealeale to temat o konsolach next gen ( wyprzedziłem moderatora smile_prosty.gif)) ), wiec wypada przynajmniej zahaczyc o ten temat.

Architekt X1 twierdzi że różnicy sprzętowej nie będzie widać dzięki językom programowania MS, później Adrian Chmielarz, założyciel People Can Fly twierdzi że PS4 jest szybsze o 50 % od X1, na co pan architekt :

Nie znam tego człowieka

( >>>mowa o producencie Gears of War Judgement <<<<<)

Z mniej miłych wieści - akcje Nintendo najniżej od 2 lat, inwestorzy wątpią w marki Nintendo.

?Pierwsze informacje wskazują, że kluczowe tytuły Nintendo nie wpłynęły korzystnie na sprzedaż Wii U, a wsparcie ze strony zewnętrznych producentów nie wygląda obiecująco? - komentuje analityk Jay Defibaugh, cytowany przez serwis Bloomberg.

?Wartość najpopularniejszych marek Nintendo może się zmniejszać, gdy młodsza generacja przesiada się na granie na urządzeniach moblibnych? - dodał.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, Vita dostała kopa ale to PS3 ma najlepszy line up do końca roku i mocny w 2014. Praktycznie wszystkie gry na konfie to było PS3/Vita lub PS3/PS4 a pare razy zdarzyło się wombo combo PS3/PS4/Vita :D

Ja chyba gdzieś już mówiłem, że to PS3 będzie największym wrogiem PS4, tak, tylko gdzie, hmm....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto tylko pamiętać, że niektóre gry z Vity nie będą działały poprzez VIta TV. Wipeout, Uncharted, Tearaway, Killzone - tych na razie nie ma na liście. Wydaje mi się, że mają one elementy dotykowe, których nie da się pominąć.

Ciekawi mnie też jak gry będą wyglądać na dużym ekranie. I jaki rodzaj LCD zastosowali w nowej Vicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 3DSa to co tak z ciemnego dna, na szczyt listy sprzedażowej wyniosło? Tak, MARKI NINTENDO. Dzięki MARKOM NINTENDO przez 3 ostatnie miesiące był najlepiej sprzedającą się konsolą w USA. Ciekawe kto opłacił tego pana... Zresztą bardzo wiele tych dzieciaków szybko staje się fanami i już nie uciekają do AngryBirds, bo wiedzą jak ciekawa gra wygląda.

Myślę, że Vita TV to taki dodatek dla osób przyzwyczajonych do dużych ekranów i dla takich co mają za dużo pieniędzy. Może sprzeda 1 000 000 egzemplarzy jak dobrze pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, 3DS dostał swego czasu obniżkę ceny, parę gier odniosło sukces i konsola złapała wiatr w żagle i wszystko wskazuje na to że tak samo będzie i tym razem.

Z dzisiejszej konfy chyba Vita miała najwięcej zapowiedzi, nowy tani model i Vita TV.

Odnośnie raportu, to Nintendo nie udało się dostać do Nikkei 215 i stąd ten raban. Nie oszukujmy się, Wii U pali pieniądze Ninny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...