Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

DriveClub wygląda świetnie. Nowe demo zdecydowanie lepsze niż to z E3. Tekstury, odbicia, oświetlenie, draw distance, cienie, chory poziom detali w tle (bije na głowę PCARS, w które gram co drugi dzień).

. Czemu na litość boską go nie było na konferencji zamiast kolejnego trailera Watch_Dogs (AC było pokazem remote play, więc przeżyję)?. Nie mogę się doczekać direct-feed w następnym tygodniu. Do tego kamera z deski rozdzielczej. Dedykowane serwery. Hybrid robi soundtrack. Rozgrywki nie ocenię, ale to Evolution. Nie mam się o co martwić. Przeżyję te 30FPS. Fizyka jest odświeżana w 360hz, więc jak wyświetlanie będzie co najmniej na poziomie PGR4 to będzie w porządku.

Pograłem trochę w DC i graficznie mną nie pozamiatało (miejscami otoczenie), szczególnie jak wcześniej jeździło się MacLarenem P1 w FM5 - inna sprawa, że FM5 to FM4 na dopalaczach. Zrzucam to na karb wer. alpha i słabej miejscówki do jazdy. Konsola na samym początku pyta się w jaki sposób będziemy jeździć (klasycznie czy używając sensorów ruchu), pseye strzela nam fotę, wybieramy auto i kręcimy czasy/punkty/bijemy rekordy prędkości - na zderzaku mamy wówczas wyświetlane zdjęcie gracza z liczbą punktów do pobicia. Sama jazdy ma coś w sobie z M: Apocalypse zmieszanej z pierwszym Gridem, aczkolwiek kłuje trochę w oczy te 30FPS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako takich spadków nie widziałem, może po ukończonym okrążenu kiedy doczytywaly się dane innych graczy (czasy/pkt) - bardziej to wygladało na doczytanie danych właśnie, niż faktyczny spadek animacji. Tearingu też jakoś nie jestem w stanie sobie przypomnieć, ale musiałby być taki jak w Darksiders 2 żebym w ogóle go zobaczył - nie zwracam na takie rzeczy uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym dziwnego. PS3 to ten sam sprzęt, a multi może być jeszcze bardziej wykastrowane w porównaniu do PC/X1/PS4. Niestety (a może to i dobrze) różnica między crossgenami z czasem będzie się pogłębiać na niekorzyść PS3/X0.

Edytowano przez Jachus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale podejrzewam, ze większość z nas tutaj sie wypowiadajacych za rok to juz najpóźniej będzie miało Next-geny. Dla mnie kupienie obecnie PS4 trochę mija sie z celem, chyba, ze ze względów rodzinnego "podziału" zabawkami :P Mianowicie kupuje GTA, byc może GT6 i chciałem Battlefielda 4, ale albo dam sobie spokój i kupię CoD-a (na PC, którego to na tej platformie lubię) albo ewentualnie spróbuje sie przekonać do BF-a 4 na wcześniej wspomnianym PieCyku. Tak więc kupowanie na szybko PS4 nie ma sensu trochę, jeśli patrzeć (oczywiście jak dla mnie) na gry. Chciałbym ograc na spokojnie to co kupuje na PS3 i nadrobić straty typu: pierwszy Uncharted czy najnowszy GoW. Choć szkoda, to kupowanie PS4 dla BF-a 4 i/lub Killzone'a jest bez sensu patrząc na to w co mogę sie bawić jeszcze na current-genie.

Edytowano przez TvSuperStar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naturalna sprawa. W tym roku producenci priorytetowo traktują jeszcze current-geny, ale sądzę, że za rok coraz więcej gier dopracowywanych będzie na next-geny, a PS3/X360 otrzymywać będą w najlepszym wypadku tylko gorszą grafikę.

No gorszą grafikę to dostawać będą zawsze, nawet jeżeli gra nie jest budowana pod nextgeny, to wstawić tekstury w wyższej rozdzielczości to nie problem, a to często najbardziej przeszkadza w currentgenie. Widać to choćby w AC IV.

Ja swoje PS4 kupię pewnie gdzieś w 2014, chyba że zainwestuję w PC - nie zdecydowałem jeszcze, choć aktualnie skłaniam się ku Sony. Na price dropy raczej nie ma co czekać, poważne zaczną się najwcześniej przy wprowadzeniu PS4 slim, szczególnie że konsola za droga w momencie premiery nie jest. Jakiś ładny bundle z inFamousem: SS/The Order 1866/Uncharted 4 (+ Uncharted Trilogy FullHD najchętniej) w niewielkiej promocji koło jesieni brzmi jak sensowny plan.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TvSuperStar

Ja będą miał PS4 możliwe że nawet na premierze lub blisko po, bo konsoli żadnej niemam a i PC słaby, nowe gry to marzenia,a kupienie PC jest niemożliwe więc chcę kupić jak najszybciej. Bo jakimś roku kupie kartę graficzną do kompa i ogram te gry które by mi nie poszły a na nextgenach nie będą. Taki mój plan.icon_wink.gif

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta wygodę, ze teraz kupuje PC za ponad 4K i albo mogę sie trochę naciągnąć i kupić PS4 (co jak wspominałem nie ma trochę dla mnie sensu obecnie), albo poczekam tak jak Friston do 2014. Może nawet leciutko pózniej, to zależy od tego czy i kiedy dokładnie wyjadę za granice i jak to będzie wyglądać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penello ogłosił, że zmniejszenie liczby krajów, w których Xbox One ma premierę w tym roku jest spowodowane kwestią lokalizacji sterowania głosowego, nie problemami w produkowaniem konsoli. Przy okazji mocno zaznaczył, że te ostatnie to plotki... i wbił szpilę Sony, wspominając, że Microsoft na GamesCom przywiózł finalną, retailową wersję swojego produktu, czego Japończycy nie zrobili.

Jeśli to z voice control to prawda, to bardzo dziwaczna strategia. Mogli wprowadzić X1 do 25 planowanych krajów, a potem dać lokalizację sterowania głosowego w jakichś patchach. Oh well. I guess chcą oczarować voice ficzerami Xboksa od pierwszego wejrzenia.

Przynajmniej wygląda na to, że jak Xbox One wyląduje w Polsce, będziemy do niego mogli mówić Xbox, idź do domu ; ) .

http://uk.ign.com/ar...regional-delays

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitu-pitu.

This is the part of the internet that's frustrating, because everybody wants to assume there's a [units volume] issue. And yet I'm showing real hardware here at Gamescom ? a real, final, retail kit.

Problemy z produkcją? Skąd! Przecież mam tu jednego.

Poza tym - co wytknął IGN - Xbox wyjdzie od razu w Niemczech, Francji i Włoszech, ale nie w krajach niemiecko-, francusko- i włoskojęzycznych. Chyba że tak się pieszczą, że będzie odróżniał wszystkie dialekty, hanysów i goroli. Ale w takie cuda nie wierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to tłumaczenie nie przekonuje. Na pewno mieszkańcy wielu krajów prędzej wybaczyliby MS brak sterowania głosowego z którego skorzysta jakiś tam procent graczy, niż brak konsoli w ogóle. Przecież przez to niektóre kraje będą praktycznie dla Microsoftu spalone, a na pewno będzie miał wyjątkowo trudny start, gdy konkurencyjna konsola będzie na rynku od kilku miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie, to problemy problemami, ale jeżeli komuś na tytułach startowych X1 zależy, to bez przeszkód może zamówić sobie konsolę np. z UK. Cenowo nie wyjdzie drożej, niż gdyby czekać i kupować w Polsce. Obecny system LIVE umożliwia zmianę regionu konta (co prawda tylko raz na 3 miesiące, ale zawsze to coś), a same gry też są tańsze, albo co najmniej kosztują tyle samo co u nas, na Amazonie :P

Sam się zastanawiałem, ale jednak DriveClub, fajne free-to-playe i inFamous w lutym skłaniają mnie bardziej w stronę zakupu PS4, a Xbone'a kiedyśtam, w przyszłości. Może przy premierze Halo 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana jest już data premiety XBox One.

Nie zamieszczamy filmików z YouTube na Forum Actionum, tylko linki do nich. Poza tym, następnym razem post z taką zatrważającą ilością własnego tekstu poleci do kosza, a Ty dostaniesz w nagrodę osta. Jeśli nie masz nic ciekawego do napisania (od siebie), to nie pisz nic. Zapoznaj się z Regulaminem Forum.

Edytowano przez Stillborn
dopiseko moderatora [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekaliśmy! Oficjalny price cut WII U. Teraz tylko nowa Zelda, marian, DK i konsolka zajmuje 2 miejsce za 3DSem. 8 generacja będzie ciekawa. Teraz po ciągłych zmianach polityki każdej z firm niewiadomo kto wygra.

A propo gamescomu.... Niestety nie pograłem na 8 genach S i M. Starczyło mi czasu (i siły w nogach) jedynie na zobaczenie wszystkiego i ogranie Nintendo. Te kolejki, ech...

Przepraszam za offtop, ale wnioskując z premiery nowych pokemonów (krok milowy w serii, piękne demo, gra zapowiada się fantastycznie) 3DSa na razie nic nie złamie. Vita mogłaby kosztować 2 dolary, a i tak sprzedawałaby się gorzej. Tak sobie myślę, że Nintendo mogłoby się zająć produkcją potężnych graficznie handheldów (tylko) z możliwością podłączenia do TV (wszystkie ich gry na jednej platformie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że obniżka dotyczy wyłącznie Ameryki Północnej. Także tak.

Co nie zmienia faktu, że dla nas nawet obniżka w EU nic by nie znaczyła. W niektórych sklepach internetowych już teraz można dostać Wii U w wersji Basic za 999 PLN. Ja sam czekam z zakupem, jeszcze pewnie z rok. Niech wyjdzie Bayonetta 2, niech wyjdzie nowe Xenoblade. Nie jestem fanem flagowych marek N, pewnie dlatego, że w młodości nie miałem do czynienia z ich klasycznymi konsolami, więc Zeldy i Mariany (choć przyjemne) nie są produkcjami, dla których kupiłbym nowy sprzęt. Mam nadzieję, że zostanie jeszcze zapowiedziany jakiś inny, ciekawy tytuł third-party.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strategia Nintendo z pricedropem jest śmieszna. Ogłosili obniżkę ceny, ale od 20 września. Do tego czasu co? Nie chcą sprzedawać konsol? Parodia i potwierdzenie tego, że Nintendo nie ma pojęcia jak działa rynek. Pricedrop się ogłasza z dnia na dzień. Tak jak zrobiło to Sony z Vitą i PS3 czy MS z wprowadzeniem nowego lekkiego X360.

Teraz tylko nowa Zelda, marian, DK i konsolka zajmuje 2 miejsce za 3DSem.

Controller will save WiiU!

Early start will save WiiU!

ZombiU will save WiiU!

Definitive multiplatforms will save WiiU!

NSMBU will save WiiU!

Ubisoft will save WiiU!

Lego City will save WiiU!

Virtual Console will save WiiU!

E3 will save WiiU!

Pikmin 3 will save WiiU!

Wonderful 101 will save WiiU!

Wind Waker HD will save WiiU!

Exy są ważne, ale w tym roku się liczą platformy, na których będzie można zagrać w GTAV, Fifę 14, Madden 25, AC4, BF4, CoD: Ghosts. WiiU nie ma nawet połowy tych gier.

Edytowano przez lubro
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef Nintendo of America:

Konkurencyjne platformy ogłosiły już listy gier, które będą dostępne na premierze. Mogę wobec tego powiedzieć: "meh". Patrzę na ich tytuły i czuję się dobrze, patrząc na nasze. Mamy Zeldę. Mamy Mario. Mamy Donkey Konga.

Nintendo w pigułce. ~~

Still. Kamiya chciałby, żeby Platinum Games zostało second party Nintendo. Dla mnie taki deal byłby pewnie system sellerem, przynajmniej w dalszej perspektywie. Chciałby też przenieść na Wii U pierwszą Bayonettę.

http://uk.ign.com/articles/2013/08/29/platinum-games-expresses-desire-for-wonderful-101-sequel

A 2DS to najzabawniejszy news od dawna. Co prawda rozumiem jego strategiczne znaczenie i głupie to nie jest, but still.

Swoją drogą - Nintendo ma 2DSa, MS Xbox One - tylko czekać, aż Sony ogłosi, że PS4 od dziś nazywa się PS22. ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wait a sec.

Penello ogłosił, że zmniejszenie liczby krajów, w których Xbox One ma premierę w tym roku jest spowodowane kwestią lokalizacji sterowania głosowego, nie problemami w produkowaniem konsoli.

Albo coś źle rozumiem, albo to bujda.

Ktoś mi może to wytłumaczyć? Coś mi się pokreciło czy Microsoftowy PR puszcza w eter informacje inne niż podawane oficjalnie na ich stronach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Kolejny xboksowy szef robi z siebie idiotę.

http://uk.ign.com/ar...rkets-at-launch

Z innej beczki - kubeł pomyj został wylany na Games With Gold, ale powiem Wam, że propozycja na ubiegłe dwa tygodnie była bardzo sensowna - Dead Rising 2 + Case 0. Wydaje mi się, że to z perspektywy tej inicjatywy ciekawszy tytuł niż promujące akcję Assassin's Creed II i Halo 3. Dalej nie jest to nawet blisko poziomu PS+, but hey - dobra gra z końcówki 2010 roku, do tego z DLC to coś, co nadaje GWG sensu.

Fable III, AC2, Crackdown, DR2, teraz podobno MTG: Duels of the Planewalkers - grałem tylko w AC2, a wszystkie te produkcje w sumie mnie interesują. Zaczynam żałować że nie wykupiłem Golda dla GWG.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nic nie wiemy na temat ewentualnego kontynuowania tej akcji GWG na Xbox One. O ile mi wiadomo, ma ona trwać do końca roku. Nie będzie starszych tytułów do rozdawania, więc zrezygnują z niej na parę miesięcy? Fajnie by było, gdyby zaczęli ostrzej rywalizować z PS Plus.

Może do momentu premiery X1 w Polsce jakoś to ogarną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowo GWG ma trwać do końca roku, jego ewentualna kontynuacja ma zależeć od reakcji graczy na program. Czyli możliwość kontynuacji na X1 jest.

No a jeśli się zdecydują, to na Xbone'a nie będą mogli dawać staroci bo... ich nie będzie, skoro X1 jest niekompatybilny z X360. Pachnie RYSE czy Dead Rising 3 w abonamencie w pierwszym roku konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...