Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Czy w zwiazku z giermaszem 2014 i wieloma grami dostepnymi od poniedzialku w wiadomej sieci sklepow Szanowna Redakcja Cd-Action moglaby szybciej podac "pełniaki" w nastepnym numerze ?

Niby cena 9,99 za gre to malo ale po co dublowac a wsrod 300 tytulow moga byc takie ktore beda u Was na plytce.

Z gory dziekuje smile_prosty.gif

Edytowano przez dune2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No został już tydzień więc na dniach pewno przecieki. Fajnie by było jak by na Steam pojawił się kolejny mocny tytuł po Deus Ex.

Ponawiam to że miło by było zobaczyć coś z tych gier na steam:

- Władca Pierścieni Bitwa na Północy

-The Darkness 2

- Demon Souls

PS. przyszedł do głowy mi jeszcze jeden pomysł. Ja był bym bardziej zadowolony z bundla na steam zamiast kodu czy gry MMO, wiem że nie każdy ma szybkie łącze. Gdyby jednak CD-Action dało jedną większą grę na Steam + bundle steam to był bym w siódmym niebie :D

Edytowano przez Slimeq24
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Fallout: New Vegas Ultimate Edition i Assasins Creed 1. Te gry kosztują w sklepie mniej niż 100 zł a więc licencja nie powinna być droga. Wiem, że was stać.

Edit: Naprawdę myślicie, że na serio mówię?

Edytowano przez Pucius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Fallout: New Vegas Ultimate Edition i Assasins Creed 1. Te gry kosztują w sklepie mniej niż 100 zł a więc licencja nie powinna być droga. Wiem, że was stać.

Cena licencji nie musi pokrywać się z ceną sklepową, a niektórzy nie dają jej wcale.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dali jeszcze fallouta 3 a Ty już NV chcesz? Wątpliwe że będzie jako pełniak w przyszłych miesiącach. Ale trójkę mogliby dać, była w biedrze za 10 zł nawet ale nie udało mi się kupić. Dajcie w przyszłym numerze, pograłabym chętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba- nie będę wymieniał jakie gry macie dać. Tylko nie dawajcie gier z nadchodzącego giermaszu z biedronki smile_prosty2.gif

Podpisuję się pod ty czterema łapami! Tylko nie Giermasz...

Ale z takich rzeczy przyziemnych to chętnie zobaczyłbym, dokładnie w kąciku Freeware grę "Slender". Jest darmowa i można ją pobrać z mrocznych czeluści Internetów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba- nie będę wymieniał jakie gry macie dać. Tylko nie dawajcie gier z nadchodzącego giermaszu z biedronki smile_prosty2.gif

Podpisuję się pod ty czterema łapami! Tylko nie Giermasz...

Ale z takich rzeczy przyziemnych to chętnie zobaczyłbym, dokładnie w kąciku Freeware grę "Slender". Jest darmowa i można ją pobrać z mrocznych czeluści Internetów.

Była 2 razy w CDA - raczej nie będzie jej znowu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym numerze życzę sobie klucz do beta testów Gothica 5, Half-Life 3 (oczywiście ze wszystkimi dodatkami!) i jako główny pełniak GTA V. Z rzeczy bardziej przyziemnych to możecie coś zamienić na antologię Call of Duty lub PS4.

A tak na serio - jak w marcu dacie coś z Giermaszu, to nie ręczę za siebie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie idealnym pełniakiem byłoby Orcs Must Die 2. Jedynka dodana do pisma była miłą odmianą od przygodówek i strzelanek. Jak dla mnie to całkiem dobra propozycja. Gra nie jest super droga, a gra się w nią przyjemnie. Dobra na relax i żeby się wyżyć po całym dniu zmarnowanym za biurkiem. A inni forumowicze co sądzą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Crysisa 3, lub BF 3 (Ciężko te licencje zdobyć ?)

Tak zapewne ciężko i nie realne w końcu to produkcje EA.heej.gif

Ale licencję na Mass Effect 1 dało się zdobyć.icon_biggrin.gif

120px-Face-devil-grin.svg.png

Ale to już dawno.cool_prosty.gif

Ja jednak chciałbym by w następnym numerze były jakieś fajne gry indie.smile_prosty2.gif Albo gra Fuel oraz marzę o najnowszym Ghost Reconie.icon_razz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...