Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

2. Twarze na niedawno pokazanej grafice (Kaidan, Ash, Vega, Liara) nie są ostateczne. Szczególnie dotyczy to Vegi i Liary - będą jeszcze poprawki i zmiany.

Vega tak ale Liara? A na kiego? W gamepleyu wyglądała zjawiskowo i to na razie najlepszy jej model biorąc ME2 i LOSB nie widzę potrzeby jej zmiany, pracujcie Bioware nad innymi a Liarę zostawcie w spokoju już :P Ech za szybko pochwaliłem grafików z Bioware, zdecydowanie za szybko, mam jedynie nadzieje, że "chirurg" który będzie przy niej pracował będzie trzeźwy :P

EDIT: Chyba, że tu chodziło im o wersję kolekcjonerską to wtedy tak, Liara na stół operacyjny i zdjąć to badziewie z czoła :P Chyba, że moje przepuszczenia w kwestii zmieniania twarz kobietom są prawdziwe :(

Nic, z pochwałami/opieprzaniem poczekam teraz na ostateczny model.

Chyba Terra Firma

Masz rację sorry za pomyłkę, właśnie ukończyłem Bring Down The Sky i napisałem tamtego posta i mi się pomieszało (choć myślałem dobrze to źle napisałem) :D

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suub- Bring Down The Sky CDP wypuścił przecież za darmo więc co stoi na przeszkodzie by pograć? Pinnacle Station podobno na nic nie wpływa, to po prostu jakaś mapka gdzie można sobie postrzelać, gdyby była możliwość zakupienia za punkty Bioware w sieci Cerberus (oczywiście po rozsądnej cenie 300 punktów, więcej nie dam) to bym się skusił by wydać te punkty co na koncie "marzną" ale tak to sobie daruję, podobno nic ciekawego.

W ME2 jeśli ukończyłem DLC BDTS i uratowałeś zakładników to dostajesz wiadomość z podziękowaniami od Kate :) I tyle, mam jednak nadzieję, że w ME 3 skończę z Balakiem to co zaczęliśmy.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec Bring Down The Sky nadrobie. Trzymaj te punkty na dlc do ME3, których bd pewnie od groma.

Hahah myśle i myśle, i wymyśliłem ze teraz Zaeed może przejąć błękitne słońca i pomóc Shepardowi.

Oczywiście jeśli w rafinerii zabiło się tego co przestrzelił Zaedowi czaszke. A jeśli nie to zawsze można delikwenta wytropić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec Bring Down The Sky nadrobie. Trzymaj te punkty na dlc do ME3, których bd pewnie od groma.

Punkty trzymać muszę bo wydać ich nie mam na co, a pancerze i Genesis sobie odpuszczę, z pancerzy mam Egidę i mi wystarczy :)

Hahah myśle i myśle, i wymyśliłem ze teraz Zaeed może przejąć błękitne słońca i pomóc Shepardowi.

Oczywiście jeśli w rafinerii zabiło się tego co przestrzelił Zaedowi czaszke. A jeśli nie to zawsze można delikwenta wytropić.

Dokładnie taki sam pomysł wymieniałem parę postów wcześniej :D Fajnie by było gdyby tak było bo Błękitne słońca to chyba najmocniejsza grupa najemników i w ME2 często właśnie z nimi walczyliśmy :)

Tak swoją drogą, od Arrival do ME3 minie ponoć 6-12 miesięcy, zastanawiam sie co robił Shepard w tym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.

Jeśli Miranda by zrobiła wizytę człowiekowi iluzji, to jestem kurna ZA ! :trollface: Od początku, kiedy poznałem w ME2 człowieka iluzję jako idealista, wiedziałem że coś kombinuje, i przeczucia mnie nie myliły. Bo końcu mamy na tacy, że Cerberus robi dla żniwiarzy jako tania siła wojskowa. Kto wie, może właśnie jacyś członkowie Cerberusa zostaną poświęceni na ludzkiego żniwiarza ? Hmmmm.

Co do Terra Firma.

Oni protestowali, by nie powtórzyła się tragedia z Shanxi, a biorąc pod uwagę że zwykle ich nie popieram. To prawdopodobnie na procesie, będzie ktoś z ekipy Sheparda. Fajnie by było, gdyby to był Kaidan lub Ashley. Swoją drogą warto też wspomnieć, że pan Saracino wysyła do nas wiadomość w ME2, ale nie pamiętam jaka była treść. Inna sprawa jest też taka, że ludzie są cięci na obcych zwłaszcza na turian, za wojnę pierwszego kontaktu o czym nawet Pressly wspomina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, od Arrival do ME3 minie ponoć 6-12 miesięcy, zastanawiam sie co robił Shepard w tym czasie.

Prócz balangowania pewnie zajmował się swoją/swoim LI.

W ogóle jakie dowody posiada przymierze/cytadela że Shepard rozwalił ten układ koloni batarian?

Prócz tego że zniknięcia całego systemu nie można nie nie zauważyć, przecież Haket tą misje zlecił nieoficjalnie więc on jest czysty i nie ma oficjalnego raportu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suub to nie tak.

Amanda Kenson mówi nam, że zniszczenie przekaźnika masy może spowolnić żniwiarzy, ale żeby odrazu zniknął cały system batarian ? Śmiem wątpić w to, na pewno można podróżować bez przekaźników masy, ale trwa to o wiele dłużej niż przekaźnikiem. A poza tym, jak to dobrze wytłumaczono, by zniszczyć przekaźnik masy, trzeba ogromnej asteroidy by tego dokonać przykład mamy w Arrivalu. Swoją drogą, warto wspomnieć o tym motywie, że Hackett nic nie wiedział o tym, że Kenson jest zindoktrynowana i właśnie dlatego będą przepytywać Sheparda. Bo jest podejrzenie, że Shepard mógł zdradzić przymierze zabijając Kenson, oczywiście Hackett końcu Shepardowi wierzy bo jakby nie było, sam Hackett widział na własne oczy żniwiarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Terra Firma.

Oni protestowali, by nie powtórzyła się tragedia z Shanxi, a biorąc pod uwagę że zwykle ich nie popieram. To prawdopodobnie na procesie, będzie ktoś z ekipy Sheparda. Fajnie by było, gdyby to był Kaidan lub Ashley. Swoją drogą warto też wspomnieć, że pan Saracino wysyła do nas wiadomość w ME2, ale nie pamiętam jaka była treść. Inna sprawa jest też taka, że ludzie są cięci na obcych zwłaszcza na turian, za wojnę pierwszego kontaktu o czym nawet Pressly wspomina.

No nie wiem czy tylko o Shanxi im chodziło, bo wykrzykiwali teksty typu "Obcy precz z ziemi", "Mamy prawdziwą krew, czerwoną krew" (BTW czyli Asari mają niebieską? Fajnie

:) Ciekawi mnie zatem krew Turian, Salarian, Krogan itp.) a to już raczej brzmiało jak by nie cierpieli obcych, a co do wojny pierwszego kontaktu to dobra nienawidzą Turian ale czego też Salarian, Asari, Volusów, Hanarów itp. a w szczególności Krogan którzy też nie cierpią Turian.

EDIT: W newsie o ME3 przeczytałem, że spora część gry będzie się rozgrywała na Ziemi, to by popierało moją teorię jakoby towarzysze Sheparda przylecieli na jego rozprawę ale nie zostali tam wpuszczeni a później po ataku Żniwiarzy walczyli na Ziemi o swoje życia :) Taka szybciutka piłka w werbowaniu znajomków? Jestem ZA, ciekawe czy też będzie możliwość z ME1/ME2 gdzie można było kogoś nie zwerbować.

Prócz balangowania pewnie zajmował się swoją/swoim LI.

No mam nadzieję, że tak będzie a nie strzelą bajeczki, że Shepard był na Ziemi w więzieniu, tam stracił swoje umiejętności (a towarzysze razem z nim cierpieli w innych rejonach galaktyki bo też słabsi się zrobili) itp. Shepowi przyda się krótszy odpoczynek nawet pod groźbą tak wielkiego zagrożenia :) A zresztą co innego ma robić? I tak nie ma szans już powstrzymać ataku Żniwiarzy więc warto spędzić czas z tą jedyną. Problem rozpoczyna się wtedy gdy Shepard nie miał romansu/miał romans z kilkoma osobami :P

@Darkmen Pisałem, że raczej nie zostaną wpuszczeni, bo to proces wojskowy

Wrex przyleci z swoimi ziomkami postawią się Przymierzu "Napieraj Prymus" i ich puszczą :D A tak serio to na proces ich nie puszczą ale gdzieś tam na Ziemi może uda im się wylądować (np. Normandia ich podsadzi po kryjomu). Zobaczymy jak to będzie wyglądać ale to koło teamu druga rzecz która mnie bardzo ciekawi, liczę, że scenarzyści nie zrobią szamba i tym razem wyjdą sensownie z tej sytuacji.

Mam nadzieje że gra będzie trwała te 20+ h bo inaczej będę zawiedziony tym że wszystko się dzisiaj skraca i upraszcza.

5 godzin głównych misji, 9 misji dodatkowych i 6 godzin misji w DLC :P Nazbiera się tyle ale według mnie to i tak za mało :D Cala gra bez DLC powinna tyle trwać :)

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z ksenofobią, nie toleruje się niczego co obce, a nawet asari czystej krwi. Ciekawe że to zjawisko przetrwało nawet kilka wieków po naszych czasach i nie jest to typowo ludzkie, bo właściwie wszystkie rasy mają wątpliwości co do innych. No, może poza asari, które by się z wszystkimi... rozmnażały.

Gdyby większa część gry miała rozgrywać się na Ziemi to byłby trochę krok wstecz w stosunku do poprzednich części gdzie odwiedziliśmy wiele ciekawych planet. No, ale dopóki czekają nas jeszcze planety turian, quarin i kilka innych jestem w stanie to znieść. Mam nadzieje że gra będzie trwała te 20+ h bo inaczej będę zawiedziony tym że wszystko się dzisiaj skraca i upraszcza.

@Darkmen Pisałem, że raczej nie zostaną wpuszczeni, bo to proces wojskowy :happy:

Shepard przez te kilka miesięcy pewnie będzie próbował jakoś przekazać wiadomości o zagrożeniu ze strony żniwiarzy, czy zajmował się innymi przygotowaniami. Gdyby Shepard siedział i obściskiwał się z ukochaną w obliczu zagrożenia galaktyki to buchnąłbym śmiechem. ME nie jest aż tak typowo romantyczny i słodziutki żeby ukazywać wielkie ''kocham cię Shepard i będę cię kochać nawet jak umrę" czy inne wzruszające scenki rodem z titanica... nie zniósłbym tej dawki przesłodzenia i przeładowania patosem romansów.

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problemy z instalacją pierwszego Mass Effecta? Kupiłem Edycję Rozszerzoną za 25 zł, pierwsza płyta instaluje się normalnie, drugą płytę miesza masakrycznie i nie potrafi odczytać. Inne kompy nie mają z tym problemu. Jakim cudem pierwsza działa, a druga nie? o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jeśli u innych działa a u ciebie nie to może być wina napędu. Zapytaj się pomocy technicznej CDP może coś na to poradzą.

Shepard przez te kilka miesięcy pewnie będzie próbował jakoś przekazać wiadomości o zagrożeniu ze strony żniwiarzy, czy zajmował się innymi przygotowaniami.

Ta jasne, już widzę jak zaufają terroryście z Cerberusa, wcześniej go słuchać nie chcieli a teraz nagle posłuchają. Zniszczył Batariański system i prawdopodobnie będzie obwiniany za chęć rozpętania wojny pomiędzy rasami. A co do przygotowań to nie wiem jak miałby się przygotować. Podejrzewam, że Bioware nawet nam nie wyjaśni co się działo z Shepardem przez te miesiące i będziemy musieli sobie to sami domyśleć.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkmen, wszystko pięknie fajnie ale. Nie da się ot tak sobie zniszczyć systemu planetarnego. :laugh: W prawdzie tak jak mówiłem, przekaźniki masy są łatwym sposobem dotarcia tam gdzie chcemy, ale bez nich też można ale to dłużej trwa. A co do samych zarzutów...

Tu całkowita racja, bo z racji tego że Shepard robił dla Cerberusa a dla rady i przymierza. Cerberus to terroryści, więc z łatwością mogą posądzić Sheparda nie tyle o zniszczenie przekaźnika masy, wywołania wojny z Batarianami. Ale też i zabójstwo naukowca przymierza, bo końcu Amanda Kenson była dosyć znana w uniwersum. Coś mi się wydaje, że sąd nie uwierzy Shepardowi że Kenson była zindoktrynowana. Dopiero pewnie uwierzą jak żniwiarze na ziemi się pojawią, bo końcu jak pamiętamy z ME1. Farmerzy na Eden Prime mówili, że słyszeli z Suwerena jakiś dźwięk, coś jak fala radiowa ale bolała ich głowa. Innym aspektem są zindoktrynowani Salarianie na Virmirze, Saren na nich eksperymentował bo chciał dowiedzieć się, jak Suweren wpływał na organizmy żywe. Swoją drogą, może w tym naprawdę zależało ocalenie Sarena gdyby posiadł wiedzę manipulacji Suwerena ? Who knows.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie

drużyna Shepard nie wiedziała o jej misji. Może więc po prostu nie dowiedzą się o procesie? Choć pewnie Liara szybko by się o tym dowiedziała.

No jak

nie wiedzieli jak Shepard pewnie im powiedział gdzie leci, jak go 2 dni nie było to raczej już mieli pytania, zresztą Normandia zabrała Sheparda pod koniec Arrival

:)

Zresztą prawdziwy komizm z tego wyszedł, Kelly strasznie się martwiła gdy Shepard był uwięziony na statku Zbieraczy ale jak go dwa dni nie było to nawet nic nie powiedziała na ten temat, podobnie jak reszta załogi. Nie wierzę, że LI nie martwiła się o swojego Sheparda :)

Wiem, że nie ma się nad czym tu wyzłośliwiać bo to w końcu DLC ale przyznacie chyba, że to głupie :P

Znowu w LOSB

Liara po pokonaniu HC mówi, że znajdzie dla nas coś interesującego a jak wracamy to rozmowa jest praktycznie o czym innym i wygląda na taką zapchajdziurę byle do randki szybko. Coś czuję, że ta rozmowa z Liarą będzie w ME3.

A teraz coś z czego miałem kupę śmiechu, po pokonaniu HC i przebraniu się idę do Ferona, pytam o Liarę a ten mi mówi, że nie raz widział ją śpiącą przed biurkiem :D Nie mogę po prostu, nie lubię tego mówić ale LOL!! Ile czasu Shepowi zajęło przebranie się? 2 dni? Że ten ją już widział śpiącą (kilka razy!!!) przy pracy :D (a i wydawało mi się, że Asari nie potrafią spać na stojąco ale kij tam w to :D). Tak samo te drinki na Normandii, nawet nie wypili ale za drinki mu podziękowała :) I kurcze HIT DEKADY TERAZ!!!!! Nie ważne czy wykonasz całego Hefajstosa podczas randki z Liarą/spotkania przyjacielskiego artefakt Protean tam będzie, pewnie Joker zamontował tam kamerę by sobie podglądać a później zabrał (nie wiem jakim cudem :D). I ja się pytam po kiego Shepardowi 2 Młoty (pojazd) na Normandii? Nie można wylądować jednym wszędzie? Nawet jeśli nie wykonamy misji Hefajstosa "Zdobądź pojazd Młot" to i tak możemy nim wylądować w misji Overlord :D No popatrz jakie na Normandii cuda się zdarzają ;)

Od razu piszę, że nie wymieniłem tego powyżej by się wyżyć na Bioware, po prostu mimo iż to są błędy to jednak miałem z tego niezły ubaw podczas grania i nie traktuję tego jako wielkie minusy, wypadki przy pracy się zdarzają każdemu :)

Jest nowe info o Mass Effect 3, dotyczące AI czyli coś mało ważnego :)

http://www.gram.pl/news_8A3iJOu7_Sztuczna_...zdego_dnia.html

Zauważcie, że Bioware jeśli mówią o AI to cały czas chwalą wrogów, jednak powinni też skupić się na AI naszych towarzyszy bo to też do najlepszych nie należy.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin głównych misji, 9 misji dodatkowych i 6 godzin misji w DLC Nazbiera się tyle ale według mnie to i tak za mało Cala gra bez DLC powinna tyle trwać

Mi jakoś na ME2 60h wychodzim tzn. wszystkie misje i pogaduchy. Chyba że nalicza się też gdy odchodzę od kompa a gra jest zminimalizowana.

CH znów wypowiedział się na Twitterze:

1. Czekamy na nowe screeny - być może zobaczymy Ash w ciężkim pancerzu albo Vegę na zbliżeniach;)

2. Dopiero w marcu przyszłego roku dowiemy się czy zostanie pokazana twarz Tali. Najwyraźniej spojlerów więcej nie będzie

Jest nowe info o Mass Effect 3, dotyczące AI czyli coś mało ważnego

http://www.gram.pl/news_8A3iJOu7_Sztuczna_...zdego_dnia.html

Zauważcie, że Bioware jeśli mówią o AI to cały czas chwalą wrogów, jednak powinni też skupić się na AI naszych towarzyszy bo to też do najlepszych nie należy.

Oryginalny (angielski) wywiad zawiera jeszcze dwie informacje:

1. BW ponownie potwierdza, że będzie stawiać na mobilność w trakcie rozgrywki. Plansze i przeciwnicy będą zmuszać do ciągłego ruchu, planowania przejścia od punktu A do B i przewidywania jak przeciwnicy będą nacierać z B do A.

2. Ciekawostką też jest zmiana skryptów AI na wyższych poziomach trudności. Po pierwsze im trudniejszy poziom tym przeciwnik będzie częściej wykorzystywał bardziej skomplikowane (rozumiane tu jako mniej przyjazne dla gracza ) zachowania. Pomysłem jest aby na wyższych poziomach trudności AI korzystała ze skryptów, których nie zobaczymy na poziomie Normal.

I tak zawsze wybieram Szaleńca więc Weee !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tyłek nam zawracają tym badziewiem w produkcji :P, lepiej niech nam dają więcej informacji o Mass Effect 3 :laugh:

A tak serio to w ten film nie wierzę jak już pisałem w komentach pod newsem, tutaj krótko: wolę aby najpierw pokazali PRAWDZIWĄ klasę grą niż "zachęcali" mnie filmem który dla własnego bezpieczeństwa pozwolę sobie nie pooglądać jeśli będzie będzie opowiadał historię Sheparda i jego załogi. Jeśli wojna raknii czy np. historia tego snajpera z trajlera ME3, jak przeżył na Ziemi itp. Pokazany ładny upadek Ziemi, Żniwiarze, planeta pogrążona w chaosie a on/kilka głównych bohaterów próbuje przeżyć i czekają aż Shepard przyjdzie z pomocą. Jedynie jakie postacie mogły by się przewijać w filmie to Udina, Anderson i ci mniej ważni dla fabuły.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Ciekawostką też jest zmiana skryptów AI na wyższych poziomach trudności. Po pierwsze im trudniejszy poziom tym przeciwnik będzie częściej wykorzystywał bardziej skomplikowane
Bardzo ciekawy news, bo do tej pory zazwyczaj wyższy poziom trudności oznaczał bardziej zabójczego bądź wytrzymałego wroga, który z shotguna wali z pół mapy :P Albo w strategiach ma surowce znikąd oraz cholernie wytrzymałe jednostki. W każdym razie plusik dla BioWare za taki patent, o ile oczywiście znajdzie się w finalnej wersji gry ;]

Z niusów (nie wiem, czy już było, temat śledzę pobieżnie) - na Comic Conie Legendary Films pokaże coś z Mass Effect: The Movie!
Z racji dotychczasowego doświadczenia w kwestii ekranizacji mogę powiedzieć, że jest wysokie prawdopodobieństwo iż się to nie uda :P Sorry, na palcach jednej ręki można policzyć w miarę udane produkcje, które nie powodowały wrzodów nie mówiąc o takich, które trzymały się realiów, bo wszędzie były zmiany. Podejrzewam, że podobnie będzie tutaj, lepiej zostawić to jako wspaniałą grę a nie kiepski film ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niusów (nie wiem, czy już było, temat śledzę pobieżnie) - na Comic Conie Legendary Films pokaże coś z Mass Effect: The Movie!

http://uk.movies.ign.com/articles/118/1180916p1.html

Wolałbym aby zabrali się za robienie tych cinematic trailers o postaciach i fabule, tak jak im to moim zdaniem świetnie wychodziło przed premierą ME2.

Ale nie ma co, EA nie wyda kasy na promocje ME przed premierami innych gier na ten rok : O

A i patent z przyjmowaniem misji w swojej kajucie jest spoko moim zdaniem, czy takie łączenie się poprzez przekaźniki kwantowe. Like a Jedi !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym aby zabrali się za robienie tych cinematic trailers o postaciach i fabule, tak jak im to moim zdaniem świetnie wychodziło przed premierą ME2.

Podobno ma nie być takich trajlerów przy ME3, mi się to osobiście podobało ale wiele graczy kręciło nosami na to więc pewnie rezygnują z tego :(

Sorki, że stoczę z klimatu ale ciekawi mnie jedna rzecz, właśnie przeglądam sobie filmiki z ME1 (szukam tych fajnych) i natrafiłem na ten:

http://www.youtube.com/watch?v=mtins5bvNXE

W jednej scenie Liara strzela Sarenowi w głowę, to jakiś mod, podmiana tekstur czy cokolwiek innego? Bo ja próbowałem tak zrobić i ZAWSZE strzela ta druga postać a ona mówi "nie żyje" (czyli strzela Ashley, Kaidan, Wrex, Garrus lub Tali), mam sejwy na renegacie i idealiście. Przechodziłem tę grę ponad 20 razy i nigdy mi się takie coś nie zdarzyło.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej scenie Liara strzela Sarenowi w głowę, to jakiś mod, podmiana tekstur czy cokolwiek innego? Bo ja próbowałem tak zrobić i ZAWSZE strzela ta druga postać a ona mówi "nie żyje" (czyli strzela Ashley, Kaidan, Wrex, Garrus lub Tali), mam sejwy na renegacie i idealiście. Przechodziłem tę grę ponad 20 razy i nigdy mi się takie coś nie zdarzyło.

Może po prostu wybierz na ekranie wyboru drużyny pierwsze Liare a później innego członka, lub pierwsze kogoś innego a jako 2 osobe Liare. Innej opcji nie ma.

Jeszcze 244 dni and it begin.

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu wybierz na ekranie wyboru drużyny pierwsze Liare a później innego członka, lub pierwsze kogoś innego a jako 2 osobe Liare. Innej opcji nie ma.

Próbowałem już tak (bo wtedy się lekko zmieniają dialogi postaci podczas misji) i zawsze druga osoba strzela Sarenowi w głowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z góry wyreżyserowana scenka, zapewne jakbyś próbował czegokolwiek aby trup sarena nie dostał kolejnej ołowianej(ciekawe z czego są pociski do broni w uniwersum ME?!)"pigułki" to nic nie poradzisz aby kompan się wstrzymał z strzałem.

Ciekawe jakby mogła wyglądać wojna pierwszego kontaktu, czy jako pierwsze ludzkie statki zbyt inwazyjnie zaczęły panoszyć się po galaktyce i to zdenerwowało turian?, a może ludzie skolonizowali jakąś "świętą" planetę owej rasy i dla tego zaczęła się draka, albo po prostu nie było jeszcze tak rozwiniętej komunikacji między gatunkowej i po prostu się nie dogadywali między sobą.

Rasę jaką najbardziej lubię w uniwersum ME są Quarianie, mocno uspołeczniona 17 milionowa populacja na 50tyś statkach, wędrująca w poszukiwaniu nowego domu albo w celu odzyskania ojczyzny.Quarianie nie są wg mnie rasą żebraków albo złodziei, nie którzy osobnicy nie mają perspektywy na życie poza flotą więc robiąc te rzeczy stworzyli taki stereotypowy wizerunek ogółu ich rasy, ale większość wykazuje się swoją błyskotliwością i zaradnością w zdobywaniu "podarunku" dla flotylli więc oni "błyszczą" wśród swoich pobratymców, przeczytałem w" ME:Podniesienie" że niektórzy quarianie są tak utalentowani że zostaje oświadczony dekret że owy "obywatel" nie musi odbywać pielgrzymki, co jest wielkim pokazem szacunku do persony jak i jej umiejętności z strony admiralicji.

Więc tak jak napisałem jetem wielbicielem ich rasy.

I żeby było jasne, jestem niesamowicie zagorzałym fanem tali(AAAAAAA CO!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...