Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

No ja też ten wywiad z Waltersem czytałem, nic ciekawego liczę, że GI się nie wypalił. Mogli przeprowadzić wywiad z Clintem przynajmniej coś ciekawego o soundtracku by powiedział :dry: Chyba wszystko co powiedział ten "scenarzysta" już było wiadome, przynajmniej ja takie uczucie miałem, czas jaki poświęciłem na przeczytanie tego uznaję za zmarnowany.

Edit: Ale z drugiej strony przynajmniej się nie zawiodłem :) Bo i oczekiwałem, że wywiad będzie nudny i taki był :)

Łał wiedzieliście, że tak się może skończyć Overlord jeśli nie zabijemy go szybko ;)

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, jeśli przyjrzycie się screenowi z Shepem to zobaczycie prawdopodobnie pasek życia na jego pancerzu. Czyli Bioware jednak zdecydowało się na umieszczenie paska życia na plecach bohatera, szkoda bo wolę klasyczny interfejs, co życie podwładnych też będzie na jego "tyłku"?

No chyba, że członkowie tamu też będą mieli swoje "życia na sobie", wyobrażam sobie to tak:

Wrex do Sheparda: "Shepard mocno oberwałem, zerknij mi na tyłek a sam się przekonasz" :P

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejne świeżutkie informacje: http://www.shadowbroker.pl/news/2011/04/ko...-mass-effect-3/

Powrócą EDI, Tali i Jack, a VS zostanie.. a tam, sami przeczytacie;]

Mimo wszystko Tali nie jest jeszcze zapewniona jako squad mate - trzymają w napięciu;s Możliwość większej personalizacji Shepka też się nieźle zapowiada.

Co myślicie o zmianach jakie ma przejść Jack?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę bo szczerze to mnie trochę wkurzała czasem. To będzie dość ciekawa metamorfoza. NO wiecie co? Naprawdę mnie ciekawi to wszystko. Póki co Mass Effect 3 wydaje się być idealny! Naprawdę ślinka mi cieknąć zaczyna. Ale muszę przestać czytać bo kurna pół gry się dowiem niedługo. Nie będę pamiętał może później to będzie dobrze. No bo nie potrzebnie się dowiedziałem o ty kim zostanie Virmir Survivor :/

I gdzie wy widzicie pasek życia?! Przecież tam dalej widać miejsce na broń! Identyczne. Ludzie wymyślacie naprawdę. Jak przybliżycie to dokładnie widać drugi pasek. Może Shepard stracił uzbrojenie po prostu? Ehh dobijacie mnie.

Edytowano przez SadystycznyOrzech
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie wy widzicie pasek życia?! Przecież tam dalej widać miejsce na broń! Identyczne. Ludzie wymyślacie naprawdę. Jak przybliżycie to dokładnie widać drugi pasek. Może Shepard stracił uzbrojenie po prostu? Ehh dobijacie mnie.

Hmmm, dobry pomysł :)

Bioware mówiło coś o przeniesieniu interfejsu z Dead Space więc pasek może oznaczać właśnie życie Sheparda, nie napisałem, że na pewno. A, że drugi pasek widać to też nie oznacza, że to nie może być właśnie ten nowy interfejs :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, muszę przyznać, że dotąd nie wierzyłem, że ME3 ma szansę rozwalić mnie tak jak 'dwójka'... Teraz jednak nie mogę doczekać się premiery, w dniu premiery Mass Effect 3 Empik ma pewnego jednego klienta.

Jeśli chodzi o nowy pasek życia, to ja będę happy, jak powróci interfejs z 'dwójki' - nie miałem do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń.

@Darkmen

Moim zdaniem sposób leczenia się powinien zależeć od poziomu trudności - na łatwym jest autoregeneracja, na trudniejszych medi-żel, a na hardkorowych określona liczba miejsc na ową substancję. Swoją drogą, fajnie by było, gdyby w ME3 znalazł się szósty poziom trudości, taki naprawdę kozacki. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie walki Cerberusa z Shepardem.

Z racji, że cała sprawa wyjaśni się już na początku, to dla mnie powodem może być nawet to, że Shepard zapchał kibel Iluzji.

Po godzinie gry nie będzie miało to już znaczenia, bo zgodnie z zasadami napięcie będzie narastać i pojawią się dużo ważniejsze sprawy na naszej głowie.

Edytowano przez piotrusdobosz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie będzie miało istotne znaczenie, jeśli TIM nagle w obliczu tak wielkiego zagrożenia chcę śmierci ''jedynej nadziei ludzkości" to coś musi być na rzeczy i ta cholera w garniturze musi mieć jakiś mroczny niczym zadek szatana plan. Możliwe jest też że sprawy żniwiarzy i TIMa będą ze sobą w jakiś sposób powiązane, wspominałem już że ta postać ma duży potencjał i wiele można się po niej spodziewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze ciekawiły oczy Illusive Man'a. :D W sumie to właśnie przez nie (a może 'dzięki nim') nie mogłem mu ani przez chwilę zaufać i zawsze miałem wrażenie, że coś z nimi mocno nie tak. W każdym razie nie mogę doczekać się starcia z TIM'em, o ile takie w ogóle będzie... Nie darowałbym BioWare, gdyby zginął bez mojego udziału. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku !

Ashley / Kaidan widmem ?! Ale przepraszam, jak ?! Przecież widmem zostaje się za bycie innym od reszty. Za niemożliwe do wykonania czynności jak np. Skalliański Blitz. Dlaczego zdecydowano się na taki krok ?! Choć z drugiej strony, tworzenie przez żniwiarzy nowych gatunków może być ciekawe, chętnie porozwalam ich nowe tworzy !

:trollface: Cieszy mnie też, że EDI powróci, bo lubiłem to SI nawet. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, że

nie wiemy prawie nic o losach Ashley/Kaidana pomiędzy ME i ME3. Jedyne nasze spotkanie miało miejsce na Horyzoncie, a było ono dosłownie przelotne; Illusive Man również nie obsypał nas newsami o ich życiu. W takim wypadku Ash lub Kaidan musieli poprostu odwalić kawał dobrej roboty, podczas gdy my zajmowaliśmy się Shepardem i spółką.

Myślę jednak, że BioWare uchyli rąbka tajemnicy na ten temat przed premierą.

A tak od siebie:

Na Gry-Online czytamy: "BioWare posłuchało głosów krytycznych graczy i dlatego w Mass Effect 3 mocno rozbudowano elementy RPG. Otrzymujemy też większe drzewka umiejętności, a wszystkie moce mogą być teraz wielokrotnie rozwijane." Hmmm... Przyznam, że pierwszy raz na oczy widzę taką informację, jeśli to jednak prawda, to jeszcze bardziej nie mogę się doczekać trzeciej części przygód Komandora Sheparda. :P

Edytowano przez Bassist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bassist przecież te info jest od dawna. Dlatego ME3 mnie strasznie intryguję. TO jest gra na którą wszyscy oczekują najlepszego. Jak Mafia i Mafia II Hmm..... Jak teraz na nowego Deus Exa.

No bo zobaczcie:

-ostatnia część serii; musi być epicko, szalenie, klimatycznie, ciekawie, sensownie, z narastającym napięciem które zaczyna się od trzęsienia ziemi i bez nudy

-nadzieja na powrót większych elementów RPG rodem pierwszej części (co jest już zapowiedziane przecie)

-Jack Wall odchodzi i z tamtą ekipą soundtrackowców będzie pracował Mansell

-ciekawość jak sobie poradzą rozbudowane elementy RPG

-wpleciona fabuła może być z książek

-jak rozwiążą się sprawy z Teamem

-czy będzie więcej elementów np. broni, pancerzy, może powrócą granaty albo coś innego!

-jak będzie z Cerberusem, Normandią, Mirandą, EDI, Radą, Hacketem, Andersonem

-Jak będziemy walczyć z Raperami? (chyba że nie wiem bo jeszcze nie grałem w Arrivala, czekam na spolszczenie)

-kto będzie tym ostatecznym złym!

-czy granie jako Renegat spowoduje coś co naprawdę nas zadziwi?

-i kim jest -tak naprawdę- Człowiek Iluzja?

Pewnie wiele elementów pominąłem ale jeżeli się uda wykonać chociaż połowę z nich to będzie nieźle. Większość: ZARĄBIŚCIE

Wszystkie:.....Nie ma takiego słowa na określenie tego. BioWare (jak mówione to było wcześniej) ma sporo roboty. Nie twierdzę że sami siebie wkopali (wkurza mnie to stwierdzenie) póki co uważam że idzie wszystko w dobrym kierunku.

A tak swoją drogą kto zamawia kolekcjonerkę? Ja już zbieram pieniążki. Oby była porządna. Coś lepszego niż do ME2 i coś tak fajnego jak do ME. Chciałbym znowu bluzkę N7 bo nie mam :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze ciekawiły oczy Illusive Man'a. :D W sumie to właśnie przez nie (a może 'dzięki nim') nie mogłem mu ani przez chwilę zaufać i zawsze miałem wrażenie, że coś z nimi mocno nie tak. W każdym razie nie mogę doczekać się starcia z TIM'em, o ile takie w ogóle będzie... Nie darowałbym BioWare, gdyby zginął bez mojego udziału. :P

Mi się wydaje, że Iluzja przeszedł "Projekt Łazarz", nie czytałem komiksu (i raczej nie zamierzam) więc nie mam pewności ale te jego oczy są bardzo podobne do tych jakie "nabywa" Shepard stając się renegatem (tylko, że inny kolor).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO jest gra na którą wszyscy oczekują najlepszego. Jak Mafia i Mafia II

Dałeś smutny przykład, bo oczekiwania związane z Mafią II były ogromne, a gra którą w końcu wyszła... była grą dobrą, ale to jednak nie było to, czego tak naprawdę oczekiwaliśmy. Miejmy nadzieję, że z Mass Effect 3 będzie inaczej.

Jeśli chodzi o mechanizmy erpegowe to się zdziwiłem, wiele osób prorokowało jeszcze większe ukażualizowanie 'trójki' niż to miało miejsce w części drugiej. Cóż, na ten temat wypowiem się chyba dopiero, kiedy BioWare ujawni trochę więcej i na własne oczy zobaczę to na gameplay'u.

Jeszcze taka drobna sugestia co do bohaterów.

Chyba nie tylko ja pokochałem Thane'a Kriosa i chyba nie tylko ja mam nadzieję, że powróci on w Mass Effect 3. Nie zdziwiłbym się nawet, jeśli postać ta zostałaby wprowadzona do głównego wątku - w końcu szanse na wyleczenie jego choroby są marne, możliwe więc, że w jakiś sposób 'poświęciłby' się on dla sprawy Sheparda...

Niech oni mi już dadzą to ME3! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-i kim jest -tak naprawdę- Człowiek Iluzja?

Przeczytaj najnowszy komiks, Evolution.

Oczy TIMa są skutkiem

działania artefaktu Reaperów, który został znaleziony na Shanxi, jednak nie bezpośrednim. Jego towarzysz podróży, którego TIM próbował uratować, przypłacił za to człowieczeństwem.

Chyba nie tylko ja pokochałem Thane'a Kriosa i chyba nie tylko ja mam nadzieję, że powróci on w Mass Effect 3.

Nie. Jego historia została opowiedziana, niech spoczywa w pokoju.

I podobnie jak Darkmen, też sądzę, że nowa klasa to przeinaczone przez redaktorów info od BioWare, raczej będzie to jakaś nowa gałąź umiejętności.

I co do tego, że VS został Spectre, to mam mieszane odczucia. Kaidan - tak, Ashley - nie. Ale co prawda, to prawda, wiemy bardzo mało co się z nimi działo od czasu śmierci Sheparda.

Edytowano przez kazman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,przyznaję się do grzechu ciężkiego.

Uważam się za fana ME,a pisać w tym temacie zaczynam dopiero teraz...

Wcześniej nic mnie tu nie interesowało,ale o trójce chętnie sobie pogadam,ponieważ to najbardziej przeze mnie wyczekiwana gra.

Więc witajcie,a ja od razu poruszę swój temat: jak myślicie,jak będzie wyglądała walka z ninja? Bo ja wyobrażam sobie to tak: będą biegać po ścianach i rzucać bombami dymnymi,a w łapach trzymać będą coś na kształt lightsaberów se Starłorsów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w łapach trzymać będą coś na kształt lightsaberów

Dżizas, nie. Jest pokazane na screenach, że trzymają miecze (Wtff, BioWare?) i coś na wzór pałek policyjnych.

Walki z tymi shock troopami będą wyglądały podobnie do tych z Pyro z miotaczami ognia, trzeba będzie trzymać ich na dystans. No i pokazane jest, że mają odrzutowe buty. Poza tym, każda klasa dostanie swoje unikatowe pi*rdolnięcie, którym będzie mogła zdmuchnąć przeciwnika, który będzie odpowiednio blisko. Jednym ze wspomnianych jest Lighting Up, który można zobaczyć na screenach, polega na podpaleniu przeciwników za pomocą omni-toola.

Edytowano przez kazman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie będą to miecze w jakiś chory sposób podkręcone akce...akcelelra... efektem masy! Pomysł takich ostrzy już pojawił się w SW:Kotor. Jeśli walka z nimi będzie bardziej dynamiczna i będzie należało ich trzymać na dystans to wygląda na to że rola systemu osłon zostanie w walkach z nimi nieco umniejszona, gorzej jeśli będą występować oni w kombinacjach z innymi przeciwnikami i będą dość szybcy. Wtedy ucieczka = wystawienie na ogień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha! Wypromuję stronę Venydara zanim on powie że są na jego stronie :D

http://www.shadowbroker.pl/

Wbijaj tutaj masz info prawie każde o ME każdym.

I wiem że podałem smutny przykład Mafii 2 jednak chodziło mi o same oczekiwania względem ME3. Muszę właśnie przeczytać ten komiks Evolution cały chociaż nie wiem czy czekać na polską wersję bo nie wszystko skumać mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaidan - tak, Ashley - nie. Ale co prawda, to prawda, wiemy bardzo mało co się z nimi działo od czasu śmierci Sheparda.

Ja mam mieszane odczucia wobec obu, że są widmami bo według mnie jakieś to dziwne, ale ok będzie o czym opowiadać. Chciałbym też aby Wrex opowiedział co nieco o swoich podbojach, bo chyba nie wpadł na Tuchankę mówiąc "Jestem waszym wodzem" i stał się wodzem, musiał coś robić, czy od razu wyruszył na Tuchankę po śmierci Shepa czy też coś innego robił? To samo z Liarą (odkupienie nic nie mówi jak została Handlarzem Informacjami a przecież jakoś dojść musiała skoro była jedną z najbardziej szanowanych) i Kaidanem/Ash.

Nie wiem też czy wprowadzenie Ninja to dobry pomysł, mamy już Zombie walczące wręcz a teraz agentów Cerberusa? Jakieś to dla mnie lekko...naciągane, oby walka wręcz była na odpowiednio wysokim poziomie bo wyobrażam sobie męczącą walkę jak w Dead Space 1 (kto grał wie co to za tortury) czy Shade: Gniew Aniołów.

Ciekawi mnie też jak by w ME wypadł pomysł z przejmowaniem broni przeciwnika, myślę, że talent ten mógłby być pomocny dla szturmowców (którzy szybko zbliżają się do wroga) i strażników (których tarcza aż się prosi aby z nią poszaleć w taki sposób), można by to wykorzystać jako jakąś moc.

Oby też jedna moc nie blokowała możliwości użycia innej.

EDIT: Najpierw pomyłka z powrotem Mako i młota, teraz z nową klasą... jak tak dalej pójdzie to się dowiemy, że wszystkie te nowe informacje to był dowcip :D

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...