Skocz do zawartości

Mass Effect (seria)


RoZy

Polecane posty

Ale twarz ma tak z 10x ładniejszą niż Miranda "Męska Szczęka" Lawson.
Tak ze 100 razy. Nie podobają mi się panie o twarzy kartofla.

Co do EA Polska. Pamiętacie tę aferę z EK ME2 i artbookiem, na który trzeba będzie poczekać "z powodów błędu logistycznego"? Grę zakupiłem w Empiku na 3 dni przed premierą, w tym samym dniu dostałem artbook. Wow, myślę, pewno się pomylili u EA, wszystko jest na czas. Potem dokładnie spojrzałem na pudełko. Tak jest. Ta książeczka ze szkicami musiałaby być tak z 5 razy cieńsza, by można było pomyśleć o umieszczeniu jej w środku >.> Wypuścić maluteńkie pudełko, bez boxu, potem bezczelnie wmawiać, że nie umieściło się w nim wszystkiego, bo zabrakło czasu? Żenada żenad. Przy ME3 pewno w ogóle jakiekolwiek pudełka sobie odpuszczą, płytka i instrukcja będą pakowane w reklamówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miranda potrafi na niektórych ujęciach wyglądać bardzo ładnie (szczególnie na profilach albo półprofilach, jak tu), niemniej często są ujęcia, które pokazują, że z modelem jej twarzy zdecydowanie coś jest nie tak. Dokładniej z jej kwadratową szczęką.

Np:

Miranda_Lawson_01_by_johntesh.jpg

Miranda_in_Black.png

MassEffect2%202010-05-28%2003-23-09-04.J

Kształt kartoflany jak się patrzy.

W grze pojawiały się jeszcze dużo gorsze ujęcia, google wypluwa głównie te najładniejsze. Anyway, trochę klapa z wizerunkiem seks-bomby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie ma sensu rozstrzygać, czy to Jack czy Miranda ma lepszą twarz, skille etc. Każdy ma własny gust i woli jedną z nich. Ja przykładowo wolę Mirandę i nie wiem skąd ta opinia o tym, że jej twarz przypomina kartofla, sądzę, że zdjęcia kazmana udowadniają iż ta opinia jest błędna. Co prawda trzecie foto nie przedstawia postaci z gry, jednak to na pierwszy rzut oka widać na kim BioWare wzorowało się tworząc tą postać.

EDIT:

@up

Faktycznie to trzecie to tragedia.

Edytowano przez Adrianeq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se siana o tej kartoflowej głowie :P Ja tam nigdy nie przepadałem za Mirindą xD

Tera takie pytanie. Czy ktoś trafił na jakiś pancerz dla Quarian bo ja jak sięgam pamięcią przez całą grę w ME1 nigdy nie trafiłem na taki pancerz poza jednym w DLC :/

Pełna lista pancerzy dla Quarian.

http://gameexe.pl/mass-effect/art/1505,Quarianskie-pancerze

Nawet wpisywałem kody by je przynajmniej zobaczyć ale żadnego nie dostałem :/

P.S. Po tym trzecim zdjęciu zamieszczonego przez kazman'a stwierdzam że ta pani nie paruje inteligencją (wystarczy na nią spojrzeć i to się widzi xD) taka druga Doda a raczej Doda z importu xD.

Edytowano przez Matison
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Po tym trzecim zdjęciu zamieszczonego przez kazman'a stwierdzam że ta pani nie paruje inteligencją (wystarczy na nią spojrzeć i to się widzi xD) taka druga Doda a raczej Doda z importu xD.

Teraz to Ty się popisałeś niesamowitą inteligencją, oceniając czyjś intelekt po zdjęciu. Brawo.

A quariańskie pancerze czasem nie były tu i ówdzie to kupienia? Pancerze dla obcych wyświetlane były osobno, po wybraniu innej opcji dialogowej, może nigdy tego nie klikałeś?

Tak przetłumaczę wypowiedź z forum ME:

Quariańskie pancerze są najrzadsze. Ktokolwiek, kto sprzedaje pancerze dla obcych może je mieć, wliczając w to Kwatermistrza Normandii z odpowiednimi licencjami. Niestety, to, czy będziesz je miał w ofercie sprowadza się do szczęścia.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzicie, ja mam jakiegoś farta. Bo Tali u mnie akurat ma średni pancerz na sobie. :)

Od paru dni gram od nowa, wykonuje poboczne zadania itd. I póki co odjazd. :P Choć nie jestem pewny ale. Chyba poprzednio miałem zadanie z gościem, który ocalał na Akuze, ale nie pamiętam jaki to układ. Może ktoś w spoilerze przypomnieć, co to za zadanie od admirała Hacketta na tego gościa, co chciał zabić doktora, za masakrę na Akuze ? Wiem że było takie zadanie, ale nie pamiętam czy to było po Feros czy przed. I czy to było przy wybraniu przetrwania czy też bohaterstwa podczas tworzenia postaci.

I jedna rzecz która mnie w ME1 denerwuje.

Jak rzucam granat, to zamiast polecieć w miejsce gdzie rzucam, to leci gdzieś dalej albo praktycznie nie wybucha jak podleci w miejsce które rzucam. I jak tu wykonać po stronie idealisty zadanie na Feros z niezabijaniem cywili ? :P

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jedna rzecz która mnie w ME1 denerwuje.

Jak rzucam granat, to zamiast polecieć w miejsce gdzie rzucam, to leci gdzieś dalej albo praktycznie nie wybucha jak podleci w miejsce które rzucam. I jak tu wykonać po stronie idealisty zadanie na Feros z niezabijaniem cywili ? :P

Podbiec i ich obezwładnić , bijąc aż upadną na ziemie (nie strzelając do nich!)? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Po tym trzecim zdjęciu zamieszczonego przez kazman'a stwierdzam że ta pani nie paruje inteligencją (wystarczy na nią spojrzeć i to się widzi xD) taka druga Doda a raczej Doda z importu xD.

Yvonne Strahovsky, twarz oraz głos Mirandy Lawson, polski smaczek w angielskiej wersji ME2. Proszę cię, pomyśl zanim coś palniesz.

Poza tym, znowu skopałeś sprawę z apostrofem ;p

Dobra, koniec, OFFTOP

Edytowano przez kazman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są połączone fabularnie i wręcz wskazane jest przejście wpierw części pierwszej jako, że w dwójce możesz wczytać save'a i wszystkie twoje decyzje z pierwszej części zostaną przeniesione. W dodatku gra w ME2 bez save'a jest kiepskim pomysłem, kanon jest bardzo ubogi, bardzo wiele może cię ominąć.

Edytowano przez kazman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Po tym trzecim zdjęciu zamieszczonego przez kazman'a stwierdzam że ta pani nie paruje inteligencją (wystarczy na nią spojrzeć i to się widzi xD) taka druga Doda a raczej Doda z importu xD.

Teraz to Ty się popisałeś niesamowitą inteligencją, oceniając czyjś intelekt po zdjęciu. Brawo.

Po tym jej śmiechu widzę że coś jest z nią nie tak bo tylko w tych programach jak amerykańska ukryta kamera tak się szczerzą że im to zostaje. Ale osoby nie znam może i nie ma takiego niskiego IQ na jaką wygląda ale mnie ona by się nie spodobała ;) A tak w ogóle kto to jest? Wie ktoś?

Oskar95k jest już X osobą pytającą się czy ME1 jest jakoś połączone fabularnie z ME2 i trochę to dziwne bo to wiadomo nawet sama nazwa wskazuje Mass Effect 2 to chyba musi być jakoś połączona fabularnie z Mass Effect 1 czy ludziom nie chce się myśleć czy mi się wydaje bo jednak w okół gry był taki szum że to wiadomo i nawet już nieraz było pisane że ME będzie trylogią, Ehhh...

Co do twojego pytania to możesz mieć jakieś braki w fabule bo nie będziesz za bardzo wiedział co i jak ale wszystkiego się dowiesz w ME2 ale jeżeli chcesz jakoś już sobie to uprościć to warto zagrać najpierw w ME1

Edytowano przez Matison
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jej śmiechu widzę że coś jest z nią nie tak bo tylko w tych programach jak amerykańska ukryta kamera tak się szczerzą że im to zostaje. Ale osoby nie znam może i nie ma takiego niskiego IQ na jaką wygląda ale mnie ona by się nie spodobała ;) A tak w ogóle kto to jest? Wie ktoś?

Yvonne Strahovski, australijska aktorka (polskiego pochodzenia zresztą), która użyczała głosu Mirandzie. Poza tym, na jej twarzy wzorowana była twarz pani Lawson.

Swoją drogą - Yvonne mówi biegle po polsku... Gdyby tak EA Polska zatrudniła ją przy lokalizacji, w roli Mirandy, ech... Marzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Po tym trzecim zdjęciu zamieszczonego przez kazman'a stwierdzam że ta pani nie paruje inteligencją (wystarczy na nią spojrzeć i to się widzi xD) taka druga Doda a raczej Doda z importu xD.

Do zdjęcia się uśmiechnąć nie można?

[Yvonne Strahovski, australijska aktorka (polskiego pochodzenia zresztą), która użyczała głosu Mirandzie. Poza tym, na jej twarzy wzorowana była twarz pani Lawson.

Swoją drogą - Yvonne mówi biegle po polsku... Gdyby tak EA Polska zatrudniła ją przy lokalizacji, w roli Mirandy, ech... Marzenia.

Nie wiedziałem, że mówi po polsku, to jej nazwisko wydawało mi się raczej rosyjskie. No świetnie by było, gdyby podkładała głos Mirandzie w polskim Mass Effect, bo ten obecny głos pani Anny Sztejner był również wykorzystywany w DA: Przebudzenie jako głos pewnej staruszki (pani Woolsey).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź, najpierw zagram w pierwszą część.

Pytałem, bo czasem w grach nie ma nawiązań do poprzednich części.

Edit# Niestety, w promocji nie ma pierwszej części, wiec będę musiał się zastanowić czy wziąć 2 część czy inną grę.

Edytowano przez Oskar95k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc, zawsze, również podczas zwykłych rozmów, wybieraj górną opcję po prawej, chyba że jest dostępna opcja niebieska.

Side questów jest od groma na Cytadeli - te, które wykonujemy w obrębie samego miasta potrafią zająć już kilka godzin. Do tego questy na pustych planetach, te które wychodzą jak z generatora...

Aha - podstawowe jest podejmowanie idealistycznych decyzji.

Daj żyć raknii, kontrolowanej przez Torfana asari, kolonistom z Feros, wypuść zbója z BdtS

etc. Za to się dostaje najwięcej punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo dużo punktów można zarobić na Cytadeli, zarówno na starcie, jak i później, bo po pewnym czasie pojawią się kolejne questy, jak wywiad z reporterką czy inspekcja na statku.

Fristron: Ta roślina nazywa się Thorian

BTW Zaraz zaczyna się konferencja EA na gamescom. Link http://live-event.ea.com/gamescom/live/

Może zapowiedzą Mass Effect 3 i powiedzą coś o DLC "Lair of the Shadow Broker" :)

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za link scorpix. Właśnie czekałem na jakieś wieści od BioWaru.

EDIT: Zapowiedzieli tylko pojawienie się Mass Effect 2 na PS3, ale przynajmniej pokazali trailer Dragon Age 2.

@down

Tak, przed chwilą Crytek przedstawiał Crysisa 2, a teraz Bulletstorm.

Edytowano przez Adrianeq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 na PS3? I to wszystko?

EDIT: No cóż trzeba dalej czekać na informacje o ME 3 i o "Lair of the Shabow Broker" i modlić się, by to DLC odpaliło : /

A na razie oglądajmy zajefajny filmik z Dragon Age 2 :)

Down: Tak, już od dawna były o tym plotki na forum ME2 BioWare i teraz to po prostu potwierdzili.

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...