Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Punktów idealisty miałem gdzieś blisko 80 albo i nawet więcej, nie mam teraz pewności.

No ale co się stało, to się nie odstanie. ;) Ważne że Wrex żyje i będę mógł z spokojem importować save do ME2. :P Jedynie co mnie przeszkadzało w grze ? To chyba przez mój sprzęt bo w niektórych miejscach np. Cytadela albo Virmir. Nie było słychać postaci albo dźwięk był denerwujący. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli Lair of the Shadow Broker nie będzie dostępne w Polsce, to to będzie skandal i ja, jako gracz poczuję się przez EA oszukany.

Nie będzie w Polsce??! Nooo to się szykuje niezły skandal. To poprostu oszustwo! Skoro każdy na świecie bedzie mógł to mieć w swoim języku, to dlaczego nie my? Jak już się coś zaczyna to trzeba to doprowadzić do końca.... Od początku wiedziałem że EA Polska to nieodpowiednia firma na dystrybucje Mass Effect :/ Nie mogę znieść tego że teraz tylko i wyłącznie EA Polska bedzie dystrybutorem gier BioWare.... Z CD Projekt było tak dobrze, mieli dobre stosunki, a teraz wszystko w rękach EA Polska.....

To przechodzi ludzkie pojęcie że "problemy techniczne" (po za tym niby jakię??) pojawiły się tylko w wersjach pc i xbox 360 w Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech..... Co to w ogóle są te problemy techniczne? Nie wiem jak wy ale ja czuje się stłamszony przez Electronic Arts :/

Edytowano przez Robertson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz podstawowym pytaniem jest to czy tez "nie ukaze sie w polsce" czy moze "nie ukaze sie po polsku". Pierwsza opcja nie wydaje sie prawdopodobna bo w koncu dodatki ukazuja sie w sklepie bioware a nie konkretnie w polsce i kazdy moze je tam kupic. Druga opcja nie sprawia problemu bo i po co grac w to po polsku ;p ja tam gram w pelni angielska wersje, wywalilem nie tylko polskie glosy ale i napisy, wiec absolutnie mi to nie przeszkadza ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz podstawowym pytaniem jest to czy tez "nie ukaze sie w polsce" czy moze "nie ukaze sie po polsku". Pierwsza opcja nie wydaje sie prawdopodobna bo w koncu dodatki ukazuja sie w sklepie bioware a nie konkretnie w polsce i kazdy moze je tam kupic. Druga opcja nie sprawia problemu bo i po co grac w to po polsku ;p ja tam gram w pelni angielska wersje, wywalilem nie tylko polskie glosy ale i napisy, wiec absolutnie mi to nie przeszkadza ;p

Na oficjalnej polskiej stronie Mass Effect 2 jest wyraźnie napisane że nie ukaże się to DLC w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech z "problemów technicznych" więc raczej chodzi o to pierwsze.... :/ A nawet jeśli tylko o polonizacje to także godzi się w tą inną część społeczeństwa która lubi grać z ojczystym językiem, albo na przykład nie umię dobrze angielskiego..... Więc i tak jest źle i tak nie dobrze.....

@up

To niby co ma to znaczyć? Że Polacy, Węgrzy, Czesi i Słowacy są gorsi? Dostają niedorobioną wersje gry? Jak już kogoś traktować to wszystkich tak samo.... Nie ma dlc w Polsce, czy w Czechach to i nie powinno być w Kanadzie.... Chyba że wystosują nam odpowiedniego patcha, który zniweluje problem "uszkadzania gry" przez to DLC.

Edytowano przez Robertson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chodzi o to, że ponoć nawet jeśli na polskiej wersji gry zainstalujemy DLC to pojawią się jakieś komplikacje w grze.

Matko co za bzdury, wracam z wakacji, a tu taka siurpryza. Załamka, jeśli czegoś z tym nie zrobią, to nie wyobrażam sobie, abym następnym razem kupiła polską wersje (tą wydaną przez EA). ;/

To niby co ma to znaczyć? Że Polacy, Węgrzy, Czesi i Słowacy są gorsi? Dostają niedorobioną wersje gry? Jak już kogoś traktować to wszystkich tak samo.... Nie ma dlc w Polsce, czy w Czechach to i nie powinno być w Kanadzie.... Chyba że wystosują nam odpowiedniego patcha, który zniweluje problem "uszkadzania gry" przez to DLC.

Dokładnie...

Edytowano przez Lellandra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest kpina z nas. Ja nie wiem czym może się różnić gra wydana u nas a ta wydana w UK czy USA poza wersją językową. Silnik gry jest ten sam więc w czym problem? To że pliki dźwiękowe czy pliki z napisami mają inną zawartość czy może to że README mapy po polsku?

Teraz gracze powinni zwracać gry przez to że my mamy wadliwy produkt bo nie możemy mieć tego co inni.

To tak jakby dwie osoby (jedna z UK i druga z Pol) kupili tą samą kartę graficzną tego samego producenta tylko że ten z UK ma obsługę DirectX 9.0 a ten z POL ma tylko max DirectX 8.0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz gracze powinni zwracać gry przez to że my mamy wadliwy produkt bo nie możemy mieć tego co inni.

To tak jakby dwie osoby (jedna z UK i druga z Pol) kupili tą samą kartę graficzną tego samego producenta tylko że ten z UK ma obsługę DirectX 9.0 a ten z POL ma tylko max DirectX 8.0.

Dokładnie, zgadzam się z tobą. To jest jakaś wredna polityka. Myśle że pewnie pouciekali aktorzy z EA Polska, i po prostu te "Problemy techniczne" to problem z obsadą polskiej wersji, nowych ludzi w starych rolach.... Znowu nowy Shep tylko już na DLC z Liara, bo stary zrezygnował :P I dlatego mówią o problemach technicznych, a to że takie same problemy są tez w innych krajach to tylko przykrywka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał dostałem odpowiedź od Pomocy Technicznej EA Polska i jakoś jest to do bani.

Dzień dobry,

Otrzymaliśmy Twoją prośbę pomocy wysłaną do Centrum Pomocy Electronic Arts. Z powodu ujednolicenia naszych usług, należy kontaktować się z nami za pośrednictwem formularza na stronie http://pomoc.ea.pl

Mamy nadzieję, że to rozwiązanie usprawni i przyśpieszy nasze usługi. Aby pierwszy kontakt z nami odbył się bez problemów, przygotowaliśmy instrukcję, w której znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do wysłania wiadomości. Zalecamy, by już w czasie pierwszego kontaktu podać nam wszystkie niezbędne dane, dzięki którym będziemy mogli rzetelnie i w możliwie najkrótszym terminie odpowiedzieć. Instrukcję możesz zobaczyć klikając poniższy link. Odpowiedzi od nas należy oczekiwać w dniach roboczych w ciągu 24 godzin.

Dziękujemy za korzystanie z naszych usług.

Centrum Pomocy Technicznej Electronic

Jakoś mi to nie wygląda na odpowiedź w sprawie mojego tematu tylko jakaś automatyczna wysłana wiadomość więc ja się pytam po jakiego cepa dają e-mail do pomocy technicznej skoro i tak żadnej porządnej odpowiedzi nie dostaniesz.

Nawet nie łudziłem się że odpowiedzą na moje pytanie i się nie myliłem. Ciekawe czy redaktorzy CDA otrzymali odpowiedź :?

Tym EA już mi się żygać chce niech powróci stary dystrybutor CDP :icon_cry:

Edytowano przez Matison
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij zapytanie do obsługi klienta, pomoc techniczna nie ma nic do gadania.

Możemy zgłosić sprawę do Federacji Konsumenta. Xboxowcy wycisnęli prawo do oddania każdego Xboxa360, który został sprzedany bez poinformowania kupującego o tym, że Live! nie ma w Polsce. A jeżeli dobrze zrozumiałem, WSZYSTKIE zostały sprzedane bez podania tej wiadomości. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tęsknię za CDPROJEKT ale cóż.

Dobrze, że ja się z Liarą zdążyłem już pożegnać przy okazji ostatniego przechodzenia ME1 i poczytania komiksu (swoją drogą, bzdur nie związanych z grą jest tam OGROM szkoda ich wymieniać, Walters pewnie sam swojego scenariusza nie znał :P), coś mi się wydaje, ze EA po prostu szkoda kasy na lokalizację tego DLC, no bo Kasumi i resztę się dało a tego nie? Problemy techniczne to oni zawsze mają, z dubbingiem pewnie też mieli problemy dla tego im taki słaby wyszedł (u was też tak aktorzy czasem zapierniczają z swymi tekstami, że ciężko ich zrozumieć?):P

Nie ma co płakać, ja się przynajmniej cieszę, że już żadne DLC nie "zmusi" mnie do kupienia punktów :laugh:

PS: Czyli kupiliśmy produkt niekompletny? Ostatnio EA na "osłodzenie" dodało parę tytułów do sklepów po niższych cenach 50 złoty (ME2, Dragon Age itp) ale raczej to mnie nie pociesza a raczej dołuje :P

Co do petycji- Macie moje poparcie jak by coś się działo :) Tego już za wiele, najpierw skopana polonizacja bez możliwości wyboru Kinowej wersji- EA obiecało patch, nie wyszedł do tej pory, a w zadku klienta mamy niech se w plikach grzebie.

Teraz to DLC które nie wyjdzie, no co oni jaja sobie z nas robią!!! Do jasnej cho.... kupiłem oryginalnie więc nie dostałem produktu kompletnego? W takim razie niech mi fioły kasę oddadzą bo ja takiej gierki już nie chcę, szlag jak byłem młody to sobie grę z wirusem kupiłem ORYGINALNĄ (Orientalne Noce) która do dziś nie działa prawidłowo :D a teraz produkt wybrakowany niech to :/

Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał Forum EA też już zaczyna huczeć od niezadowolonych graczy, a co tam też się dopisałem, zawsze to lepiej tam wyładować negatywne emocje :)

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie łudziłem się że odpowiedzą na moje pytanie i się nie myliłem. Ciekawe czy redaktorzy CDA otrzymali odpowiedź :?

Tym EA już mi się żygać chce niech powróci stary dystrybutor CDP :icon_cry:

No też się zastanawiam czy redaktorzy już coś wiedzą :rolleyes: I też chce aby powróciło stare, dobre i najlepsze w Polsce CD Projekt :( Ulubiona moja firma na rynku gier :)

Ale EA odwala niemożliwe farmazony.... co to jest za polityka? Nie wiem pieniędzy im zabrakło żeby dokończyć ME2 i wysłali nieskończone wersje do krajów według nich 3 świata.... ? Dziwne jest to co oni robią. :(

Edit:

Problem wielu petycji już sie tu przewinął i żadna nie została do końca zorganizowana.... Ale liczą sie głosy i nadzieja że działacze EA Polska moze wchodzą na różna fora i czytają co gracze maja do powiedzenia [chociaż po tej sytuacji szczerze w to wątpię :)] Także jestem z wami chłopaki jak każdy grac z oszukanych krajów. Czas na Pospolite Ruszenie Słowiańskie :D

Jak to mówią Polak, Węgier dwa bratanki :P A i z Czechami, czy Słowakami się porozumiemy :)

Edytowano przez Robertson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysłali niedokończonych wersji, ale politykę jednak mają zła. Sprawa z DLC wygląda tak że Kasumi, Zaeed i inne płatne dodatki oryginalnie były już w grze, ale je wycięto (weźmy na przykład teksty Kasumi w plikach gry) , a teraz kiedy wychodzi nowe DLC EA widzi problem w ponownym zatrudnieniu aktorów. Dostaliśmy grę i parę darmowych DLC i na tym chyba skończy się nasza sielanka, ale zawsze pozostaje nadzieja że DLC się u nas ukaże, bo jednak informacja jeszcze nie jest potwierdzona.

Też jestem wkurzony na EA za numery które wycinają graczom, którzy płacili za te ich DLC i gry, jeśli będzie trzeba przyłącze się do petycji, bo nie podoba mi się traktowanie mnie jak drugorzędnego klienta, który nie ma pojęcia że dodatek ma się ukazać.

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie po seansie Shreka Forever zakupiłem sobie komiks którego w Empiku było pod dostatkiem :D

Na stronie bioware (tam gdzie ściąga się DLC) to też fani z Polski Czech Słowacji i Węgier są oburzeni i robią liczne obrazki o tym jak EA jest do [beeep] tam gdzie ich miejsce.

111olc.jpg

demands.jpg

varrenkurwa2.jpg

eacomic.jpg

Edytowano przez Matison
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA Matison dobra :D Tak trzeba robić :D

Tak mnie męczy, może jak byśmy połączyli siły z innymi graczami z innych krajów co tego DLC nie dostaną też i oni by się pod petycją podpisali, zawsze to lepiej w drużynie, szczególnie w RPG przeciwko EA :D Problem tylko z dogadaniem się by był :(

Jezu ja serio o tej petycji poważnie mówię, to przez to gorąco :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysłali niedokończonych wersji, ale politykę jednak mają zła. Sprawa z DLC wygląda tak że Kasumi, Zaeed i inne płatne dodatki oryginalnie były już w grze, ale je wycięto (weźmy na przykład teksty Kasumi w plikach gry)

Tego nie wiemy na pewno; wiadomo, że Kasumi była planowana, być może nawet była nagrana przed wydaniem gry. Ale te teorie spiskowe na każdym kroku dotyczące DLC są męczące. Na premierę był gotowy Zaeed i był on darmowy - nie wierzę, że gdyby Kasumi była gotowa już w styczniu, to BioWare czekałoby do kwietnia. Przecież w międzyczasie hype całkiem opadł. Zaraz po ukończeniu gry sam byłbym gotów kupić DLC już, natychmiast - teraz natomiast czekam, aż się ich zbierze więcej, żeby sobie chociaż porządnie pograć, nawet jeśli tylko na jedno posiedzenie.

To się nie trzyma kupy; znacznie więcej sensu ma oficjalny statement, że DLC to pomysły, które BioWare planowało wprowadzić do ME2, a które nie zmieściły się w budżecie. Więc są realizowane w ramach DLC, które mają swój własny budżet, albo inaczej nie byłyby realizowane w ogóle.

Możemy zgłosić sprawę do Federacji Konsumenta. Xboxowcy wycisnęli prawo do oddania każdego Xboxa360, który został sprzedany bez poinformowania kupującego o tym, że Live! nie ma w Polsce. A jeżeli dobrze zrozumiałem, WSZYSTKIE zostały sprzedane bez podania tej wiadomości. :3

To ma sens - jakby nie patrzeć możliwość rozbudowywania gry o DLC jest reklamowaną funkcjonalnością produktu.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiemy na pewno; wiadomo, że Kasumi była planowana, być może nawet była nagrana przed wydaniem gry. Ale te teorie spiskowe na każdym kroku dotyczące DLC są męczące. Na premierę był gotowy Zaeed i był on darmowy - nie wierzę, że gdyby Kasumi była gotowa już w styczniu, to BioWare czekałoby do kwietnia. Przecież w międzyczasie hype całkiem opadł. Zaraz po ukończeniu gry sam byłbym gotów kupić DLC już, natychmiast - teraz natomiast czekam, aż się ich zbierze więcej, żeby sobie chociaż porządnie pograć, nawet jeśli tylko na jedno posiedzenie.

No ja się czuje oszukany skoro jak każdy normalny gracz poszedłem legalnie do sklepu i kupiłem wersje tej samej gry co inni na świecie, ale dostałem jakąś fuszerkę bez informacji o tym że moja wersja jest inna i mogą być z nią problemy :/ Teraz moim zdaniem EA Polska może sie wykazać i przyjąć wszystkie te wadliwe egzemplarze ME2 do siebie i sprowadzić nam tą samą wersje gry co maja gracze w Wielkiej Brytanii, Francji czy Włoszech :) A Polonizacje zrobić od nowa. Koszty mnie nie obchodzą odwalili taki bubel to niech teraz pokutują....

I dziwi mnie też że podobno wszystkie te teksty i pliki z DLC były już w podstawowej wersji gry... Znaczy że mogło być tak że po prostu nas olali i nie przewidzieli dla nas "Siedliska Handlarza Cieni".....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to przecież Polska, imbecyle i dyletanci pracują na górnych szczeblach firm i efekt mamy. EA załatwiła sobie właśnie [beeep]istą antyreklamę, ciekawe co na to właściciele...ale zaraz, nie ogarną tego, bo są ograniczeni...

Zaś co do dodatku... super że wychodzi, ja mogę grać i w angielską, właściwie to tylko w ang gram :) Tak więc niniejszym czekam niecierpliwie na dodatek, oby był dłuższy niż Kasumi...

EDIT: Tak czytam forum bio... i już w końću nie wiem, "nie ukaże się w Polsce" znaczy nie będzie wersji PL, czy w ogóle nie będzie działał dla ludzi z Polski/Czech/Węgier?

Edytowano przez smyku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz angielską wersję to przeczyłoby jakiejkolwiek logice, gdyby zablokowali pobieranie z IP w wymienionych krajach. Wiązałoby się to z utratą prostych dochodów (na inne wersje niż anglojęzyczne, trzeba wyłożyć dodatkową kasę) a co to za problem zapłacić dolarami/funtami/euro w internecie, w erze paypala i innych podobnych serwisów. Osobiście to współczuję wam, wielbiciele polskich lokalizacji i życzę Wam szczęścia, może uda wam się coś zdziałać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz angielską wersję to przeczyłoby jakiejkolwiek logice, gdyby zablokowali pobieranie z IP w wymienionych krajach. Wiązałoby się to z utratą prostych dochodów (na inne wersje niż anglojęzyczne, trzeba wyłożyć dodatkową kasę) a co to za problem zapłacić dolarami/funtami/euro w internecie, w erze paypala i innych podobnych serwisów. Osobiście to współczuję wam, wielbiciele polskich lokalizacji i życzę Wam szczęścia, może uda wam się coś zdziałać.

Właśnie tylko jeśli kupiłeś Mass Effect 2 poza Europą Środkową, tzn. poza Polską, Czachami, Słowacją i Węgrami, to DLC ze stron z Ameryki czy innego kraju, (w którym to DLC działa) pójdzie na twoim Pececie! I to właśnie jest skandal, traktować w ten sposób ludzi którzy zatrzymali, i uratowali Europę od rządów komunistycznych.

Problemy techniczne to ma być niby wymówka???? Niech teraz EA Polska sprowadza wersje które takowych nie mają, polonizuje od nowa, lub nawet już nie, i wymienia nasze "zepsute egzemplarze" za darmo, na nowe, bez problemowe i od razu dodaje nam do nich DLC z panią Doktor T'Soni :/

I tu nie ma niestety co współczuć... Bo jak dla mnie każdy gracz który choć trochę czuje się polakiem jest urażony tym skandalem.....

Edytowano przez Robertson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale o co ta draka ? Przecież to było wiadome od początku że kiedy EA zabierze się za ME2, to będą problemy. Nie to że bronię EA bo owszem, sam będę się czuł oszukany po kupnie gry, ale oni po prostu próbują wybrnąć z tej sytuacji na najlepszym sposobie. Czyli że DLC z Liarą nie będzie w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale o co ta draka ? Przecież to było wiadome od początku że kiedy EA zabierze się za ME2, to będą problemy. Nie to że bronię EA bo owszem, sam będę się czuł oszukany po kupnie gry, ale oni po prostu próbują wybrnąć z tej sytuacji na najlepszym sposobie. Czyli że DLC z Liarą nie będzie w Polsce.

Ale z jakiej niby sytuacji oni próbują wybrnąć?? Z sytuacji którą sobie sami stworzyli! Zamarzyła im się wielka kasa, po tym jak sukces odniosła pierwsza część Mass Effect, dystrybutorstwa CD Projekt. I od początku wiadome było że pójdą w pieniądze, sławnych aktorów i po jak najmniejszej linii oporu co do poniesionych kosztów...

Także sami są sobie winni......

Teraz jedyne co moga zrobić, i co powinni, to odkręcić te całą sprawę.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, szczerze mówiąc, trochę pitolicie z tymi aktorami. Że niby nie ma polskiej wersji bo nasze "gwiazdy" się z nimi dogadać nie mogą? Te nasze "gwiazdy" mogłyby co najwyżej czyścić buty ludziom, którzy grają w oryginalnej wersji językowej, a jakoś z wersją zachodnią problemów nie ma.

Mimo wszystko, "problemów technicznych" dopatrywałbym się gdzie indziej.

Swoją drogą, bawiłem się ostatnio z supportem EA i zdecydowanie tego nie polecam. Moja FIFA 10 nie chciała się połączyć z ich serwerami autoryzacyjnymi. Pierwszą - sensowną - odpowiedź dostałem dzień po zgłoszeniu problemu. Miałem sprawdzić połączenie z samymi serwerami poza grą. Następną odpowiedź chyba trzy dni później. Dotyczyła sposobu, w jaki sprawić updater Battlefield: Bad Company 2 działał. Kiedy "delikatnie" zwróciłem im uwagę, że mój problem dotyczy innej gry, odpowiedzieli, że potrzebują więcej czasu. Po półtora tygodnia poprosili o zrzut ekranu obrazujący to, że gra się nie może połączyć. Zanim jednak dostałem tego maila, gra się już zdołała do ich serwerów dobić. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, szczerze mówiąc, trochę pitolicie z tymi aktorami. Że niby nie ma polskiej wersji bo nasze "gwiazdy" się z nimi dogadać nie mogą? Te nasze "gwiazdy" mogłyby co najwyżej czyścić buty ludziom, którzy grają w oryginalnej wersji językowej, a jakoś z wersją zachodnią problemów nie ma.

Mimo wszystko, "problemów technicznych" dopatrywałbym się gdzie indziej.

Swoją drogą, bawiłem się ostatnio z supportem EA i zdecydowanie tego nie polecam. Moja FIFA 10 nie chciała się połączyć z ich serwerami autoryzacyjnymi. Pierwszą - sensowną - odpowiedź dostałem dzień po zgłoszeniu problemu. Miałem sprawdzić połączenie z samymi serwerami poza grą. Następną odpowiedź chyba trzy dni później. Dotyczyła sposobu, w jaki sprawić updater Battlefield: Bad Company 2 działał. Kiedy "delikatnie" zwróciłem im uwagę, że mój problem dotyczy innej gry, odpowiedzieli, że potrzebują więcej czasu. Po półtora tygodnia poprosili o zrzut ekranu obrazujący to, że gra się nie może połączyć. Zanim jednak dostałem tego maila, gra się już zdołała do ich serwerów dobić. : )

Najlepszy byłby bojkot, nie kupowanie tego co wypuszcza EA w Polsce (tylko za granicą, czasem nawet taniej wyjdzie...) Niech wylecą na bruk.

Spieprzyli mi popołudnie... a tak się ucieszyłem jak zobaczyłem, że będzie DLC z Liarą. Ale i tak pogram, choćby to miały byc "alternatywne sposoby". Nie chcą kasy? To na drzewo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakoś z wersją zachodnią problemów nie ma.

Może były nagrane podczas tworzenia gry? Albo kontrakty zostały tak skonstruowane, że obejmowały DLC?

Ja osobiście nie mogę się doczekać tego DLC, może w końcu dowiemy się co stoi za przemianą Liary z nieśmiałej pani doktor w bezwzględnego brokera informacji.

BTW. dopiero wczoraj w klubie Eternity na Illium podsłuchałem rozmowę trzech gości siedzących przy stole z tańczącą asari, człowiek, turian i salaraian. Wychodzi na to, że każda rasa widzi je jako istotę podobną do samic ich własnego gatunku, np. ludzie widzą niebieskie kobiety z mackami na głowie, turianie widzą podobieństwo do swoich kobiet a pozostałe rasy do swoich (krogańskie asari muszą być okropne).

Ciekawy fakt, nie wyczytałem go nawet na Mass Effect Wiki.

No i popisałbym sobie jak wyobrażam sobie rozwiązanie problemu składu w ME3 ale widzę, że większość z was nie jest w humorze ;p

Edytowano przez kazman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...