Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Materiał z bety już trochę czasu wala się po internecie, w intro nie ma zbyt dużo spoilerów, natomiast podczas misji na Sur'Kesh takowe się już pojawiają.

Co-op: http://www.youtube.com/watch?v=Cba9L25_K-A...ture=plpp_video

Intro:

Sur'Kesh:

Jakość HD.

Edytowano przez kazman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą wypowiedzią zapewne się ośmieszę, no ale trudno. Czy to prawda, że Mass Efect 3 będzie posiadał tryb współpracy? Taką informację usłyszałem dziś od kolegi i...myślę, że wyszłoby to grze na dobre. Co prawda decyzje moralne podejmowałby tylko "kapitan", ale takie młócenie we troję wydaje mi się fantastyczne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniek213

Tryb współpracy owszem się pojawi, ale nie będzie on polegał na tym że jedna osoba gra Shepardem a reszta... kimkolwiek, o ile dobrze sobie przypominam, to będą to pojedyncze misje w których udział będą brali żołnierze jakiejśtam jednostki czy coś. Chyba za bardzo się nie pomylę jeśli dla porównania dam misję Co-op w Modern Warfare ( 3? Może 2 ).

Singleplayer oraz tryb współpracy będą mieć osobno rozwijane postacie, Shepa oraz żołnierza tej jednostki.

EDIT

Link do artykułu na CDA: Link.

Edytowano przez Rainrir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh...tryb Hordy...Trochę szkoda, liczyłem na coś więcej. Muszę przyznać, że kolekcjonerka ME3 wygląda bardzo słabo. Większość bonusów otrzymujemy tylko wirtualnie, a za 180 zł naprawdę mogliby dać jakiś fajny gadżet. No przepraszam, ale już podstawowe wydanie Wiedźmina 2 zawiera więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolekcjonerkę dwójki wyczaiłem w Empiku za 6 dych, a było to mniej więcej wtedy, gdy gra trafiła do EA classics (Kolekcjonerka kosztowała więc 10 zł więcej, niż edycja podstawowa). Jeśli z edycją kolekcjonerską trójki uda mi się podobnie, to oczywiście kupię i będę się cieszył. Ale jeśli tak nie wyjdzie, nie będę płakać, bo naprawdę nie ma o co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skłaniam się do kupienia ME3 podstawowego ale w pre-order, bo na gram.pl dodają komiks Odkupienie, którego mam wielką ochotę przeczytać. Chociaż trochę kusi mnie kolekcjonerka - po prostu mam wrażenie, że jako, iż jest to zakończenie serii to fajnie byłoby mieć porządniejszą wersję. Metalowe pudełko - szpan! ;)

W każdym razie mam jeszcze trochę czasu do zastanowienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego komiksu nie da się kupić osobno? Ja mogę poszpanować pudełkiem Shoguna 2 :D A wracając do co-op'a... nie sądzicie, że przydałyby się rozwiązania takie, jak w Modern Warfare 2? Np. Jedna osoba steruje makro, podczas gdy kompan zabija gethy ^ ^ Bo sam tryb obrony budynku może się jak dla mnie okazać zbyt nudny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniek213

Myślę, że wprowadzą inne tryby,ba nawet będą zmuszeni do tego, bo nie ważna jak świetna gra by nie była, jeden tryb multi to zdecydowanie za mało żeby zatrzymać graczy na dłużej. Boję się tylko, że EA postanowi na tym zarobić i wyda dodatkowe tryby..... W formie płatnego DLC, a sądząc po tym co zrobili z ME 2 (pakiety uzbrojenia, kostiumy :pokerglass: ) jest niestety możliwe :dry: Ale to tylko takie moje gadanie :wink:

Edytowano przez Vinxuss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie luzik :) Przecież to Unreal Engine 3 a nie żaden Frostbite 2. Gry na tym silniku nie mają dużych wymagań. Wystarczy popatrzeć na nowego Batmana - śmiga spokojnie na kilkuletnich konfiguracjach. Poza tym to Bioware. Oni raczej nie partaczą aspektów technicznych swoich gier. Dragon Age 2 była jedną z lepiej zoptymalizowanych produkcji 2011 (w dx9 ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że normalna wersja gry ma kosztować 149 zł. Trzeba będzie poczekać trochę i upolować jakąś przecenę w sklepach internetowych, bo EA samo z siebie cen nie obniża

Niby nie obniża, ale EA classics jest, praktycznie każda ich gra w końcu tam trafia, to i ME3 w końcu tam wyląduje. No dobra, Dragon Age 2 i Alicja długo na to czekają, ale w końcu na pewno się doczekają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...