Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Cieszą zmiany w uzbrojeniu. Nie mniej nie chciałbym powrotu graciarni z ME. Moim zdaniem najlepiej by było, gdyby zostawili system z ME2 (pochłaniacze ciepła, samo strzelanie było bardzo przyjemne), dodali więcej broni (ale z umiarem. W ME2 było raptem kilka broni, ale każda się czymś wyróżniała. Poszli w jakość, nie ilość. Wolałbym więc, aby w ME3 było nawet po 4-5 broni z każdego rodzaju, ale żeby były na prawdę dopracowane, jak to było w ME2) i zrobili system dodatków z głową. Mówię o tym, żeby nie było powrotu miliona śmieci dających -10% czasu załatwiania potrzeby o poranku, a np. o lunecie dodającej dmg od headów/pozwalającej po prostu przybliżać, czy lepszym chłodzeniu, aby pochłaniacze starczyły na dłużej. Tu też będzie lepiej, jak pójdą w jakość, nie ilość - lepiej mieć mało KONKRETNYCH dodatków, niż gradobicie rodem z Diablo (nawiasem mówiąc system z ME2 był bardziej klimatyczny. Grzebanie w ekwipunku i usuwanie smiecia było męczące i "wybijało z rytmu"... Nie mówiąc o tym, że bardziej mi się widzi wybór sprzętu przed misją niż zbieranie złomu po drodze i wrzucanie do bezdennych kieszeni...).

Nie mniej "In BioWare we trust" ;)

Edytowano przez Sagitt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja zauważyłem, pewnie dlatego, że od początku gry nosił na sobie protezę ramienia zrobioną przez gethów, pewnie miał też inne części zamienne.

Myślicie, że w związku z tym, co dowiedzieliśmy się o Cerberusie w ramach trzeciej części, prawdopodobne jest to, że zmierzymy się z Kaiem Lengiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Stamperowi chodziło chyba o to, że Saren jest z twarzy inny. Garrus bez blizny był niemal identyczny z innymi Turianami, a Saren się po prostu wyróżnia - ma inną budowę głowy (mówię o tych... Hmmm... Kolcach? Płytkach? Tym czymś za głową u Turian...). Turianie zwykle mają szereg tych kolców, a Saren miał 3, nieproporcjonalnie długie i wąskie. I coś w rodzaju czarnej pianki nurka w miejscu pozostałych ;]

Ponadto nie wszystkie upgrade miał od początku. Gdy go widzieliśmy po raz pierwszy, miał tylko jakąś hydraulikę przy lewej ręce. Pod koniec gry składał się w większości z upgrade'ów Suwerena. A może po prostu dawno grałem w ME... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, obawiam się, że dali zliftingowaną Ashley niemal identyczną, jak Miranda aby właśnie zapełnić miejsce Mirandy. Dobrze, że chociaż Garrusa zostawili, jednak ja wciąż mam nadzieję, że nie podali wszystkich członków teamu i jeszcze jakieś informacje się pojawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się nowy wygląd Ashley. Zawsze uważałem ją za nieatrakcyjną właśnie przez włosy, a tu taka niespodzianka.

Aktualne myśli o Mass Effeccie 3 (uważam ME2 za świetne, ale nie wgłębiam się tak w uniwersum jak wy, hehe): dobrze, że jest Garrus, szkoda że nie ma Thane'a. Lubiłem kolesia.

Poza tym no to po prostu czekam, ciężko powiedzieć coś mądrego. Wiecie może, czy będą ikonki w dialogach (bardziej pasują mi konwersacje z DA2, gdzie faktycznie można wybierać nie tylko charakter wypowiedzi a i ich ton)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sagitt

Dokładnie. o twarz właśnie mi chodziło.

Jeśli to na serio jest ashley to mam nadzieję że to tylko concept art i dadzą ją w normalnej wersji. Znacznie bardziej mi się podoba w wersji z me1. Co to ma być że z twardej kobiety robi się nagle coś w stylu "cerberus b*tch".

Jak ona ma tak wyglądać to chyba zagram w me1 od nowa i na virmire

uratuję kaidana

EDIT

Oby chociaż pośladki jej zrobili w miarę normalne a nie takie jak u mirandy. Jak siada to się wypina i tak eksponowany jest

rów mariański

że mam ochotę zakończyć rozmowę.

Miranda rzekomo zaprojektowana jako ideał. tylko że jakiś ERROR musiał wyskoczyć inżynierowi genetycznemu przy robieniu jej twarzy i się coś w projekcie skrzaczyć musiało. A tyłek to zaprojektowany na ideał w sensie że przy siadaniu jak już wyżej pisałem coś jest bardzo eksponowane. Przyjrzyjcie się jak po wykonaniu lojalek jack i mirandy będzie ona siadać, albo nawert jak będzie normalnie chodzić. Pierwsze skojarzenie będziecie mieli zapewne jak moje.

jedyne co mi się w mirandzie podoba to cycki.

PS tak poza tym to jak ona może wytzymać w tym wrzynającym się tak głeboko kombinezonie

Edytowano przez stamper2495
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak mi wpadło do głowy, że cały czas piszę, że to nie Ash a jeszcze nic na jej nowy wygląd nie powiedziałem :D

A więc zaczynam, mi się Ash bardziej podobała ta stara (choć fakt, że tu na razie jest kiepska jakość no i to dopiero art) z ME1, bardziej przypominała normalną dziewczynę. Była nawet ładna ale nie zrobili z niej modelki z karabinem ala Lara Croft co mi się nawet w niej podobało. Na nowym wyglądzie na razie niewiele widać ale choć teraz niby wygląda ładniej to strasznie zbliżyli ją do Mirandy oraz dodali brązowe włosy a jakoś to do niej mi nie pasuje. Też liczę, że to na razie arty bo w wyglądzie bohaterów trzeba dużo poprawić, nie wyobrażam sobie jak bym odpalił ME3 a tu praktycznie żadnych różnic w stosunku do ME2, ja liczę na powrót starego wygląd Liary bo choć czarny kolor lubię to podobnie jak w wypadku Ashley nie pasuje mi to do tej postaci, a tak mi przyszło do głowy, że można by było zamiast różnych ubrań dla postaci (jak w ME2) dać możliwość lekkich ich modyfikacji (oczywiście wszystko było by już przygotowane my tylko klikamy na zmień wygląd) i tak przy ekranie wyboru drużyny możemy ubrać Ash po staremu lub rozpuścić jej włosy i upodobnić do tej nowej i tak łatwo zadowolić wyglądem graczy i tych starych i tych nowych (wszyscy otwierają szampana a nie tylko połowa ;))

Acha liczę też, że postacie w ME3 będą miały więcej mocy niż tylko 3.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazman- u mnie też tak wygląda :D Wziąłem Kaidana bo jakoś go polubiłem gdy na Noverii powiedział "A babcia mówiła abym wziął ze sobą kalesony", rozwalił mnie tym i po prostu za drugim przechodzeniem ME 1 swoją domyślną postacią wyciągnąłem jego, za pierwszym wziąłem nie wiem czemu Ashley ale jakoś Kajtusia bardziej lubię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha liczę też, że postacie w ME3 będą miały więcej mocy niż tylko 3.

Nie wiem jak z ilością skilli, ale sam ich rozwój ma być bardziej rozbudowany niż ten prosty, czteropunktowy z ME2. Może pojawią się drzewka? W każdym razie będzie bardziej różnorodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Ja zapewne będę grał Shepardem z domyślną twarzą bo jest jak dla mnie najlepsza jak do tej pory.

Swoją drogą... Co do Ashley to kurde, mam jakieś dziwne wrażenie że zrobili jej poważną operację plastyczną, z kolei Kaidan pozostał bez zmian, ale faktycznie. Widać że Ashley ma większe no krągłości. Ale to tylko artwork z gazety jest więc pewnie Ashley w finalnej wersji będzie wyglądać jak w ME1 / ME2. :) Tyle że inny pancerz. :D

Tak przy okazji co do Cerberusa. Jak myślicie, czy Człowiek Iluzja pośle za Shepardem swoich najlepszych ludzi za tą akcję w bazie zbieraczy ? Oraz tu jeszcze jedna kwestia.

Czy jak wybiorę pozostawienie bazy zbieraczy całej a ulepszenia Normandii oraz załoga będzie lojalna. To Shepard przeżyje czy szans nie ma ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji co do Cerberusa. Jak myślicie, czy Człowiek Iluzja pośle za Shepardem swoich najlepszych ludzi za tą akcję w bazie zbieraczy ? Oraz tu jeszcze jedna kwestia.

Ogólnie najpierw za pewne wyśle tanich najemników za 5 złoty a potem najlepszych z najlepszych gdy będziemy znali jego lokalizacje .

p.s:Mam nadzieję ze biowar nie będzie kazał strzelać do mirandy jeśli pojawi jako NPC przy boku pana iluzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię abyśmy doczekali się sceny w której będziemy mierzyć z broni do naszej zmodyfikowanej genetycznie piękności z ME2. Chyba nawet w ME2 wspominała ona że

odchodzi ona od TIMa i zostaje przy boku Sheparda

Mi też nie specjalnie podoba się ten art nowej Ash (z tym popiołem to celowe zagranie, co Kazman? :happy: ) Ta z ME1 wyglądała mniej jak pani lekkich obyczajów lasowana przez mtv, a bardziej jak twarda babka z charakterem, na tym arcie mamy jakiś pokraczny mix w stylu ''muszę ładnie wyglądać kiedy żniwiarze przyjdą zniszczyć naszą planetę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, wątpię aby kogokolwiek z załogi zrobili jako wroga był by to cios nożem dla fanów danej postaci od Bioware. Miranda i Jacob pewnie powrócą jako NPC (no chyba, że w teamie będą) i raczej będą po naszej stronie. Zresztą mi głupio było by strzelać do kogokolwiek z kim wcześniej współpracowałem (tak zawsze mam nawet w innych grach), zabić przez "przypadek" postaci której nie lubię czemu nie wypadki się zdarzają ;) Ale tak strzelić prosto/w tył to jakoś niezbyt fajne, odmawiam :)

Mnie tylko ciekawi jedno, w LOSB

Liara mówi, że Handlarz wiedział o tym, że Zbieracze to Proteanie ale wiedział to zaraz po naszym odkryciu ogólnie to naszło mnie wrażenie, że wie o wszystkim na Normandii i o tym co odkrywa Shepard, czyżby ktoś z załogi był agentem Handlarza Cieni? Może np. taka doktor Chakwas (czy jak jej tam), niby tu dobra pani doktor trzymająca się nas (bo najpierw Przymierze później zaraz za nami Cerberus), taka cicha nikomu nie zawadza a tu Shepa obserwuje (oby nie bo babkę lubię

;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info Shadow Brokera pochodzi głównie z włamywania się do baz danych. Po przejściu LotSB można bodajże przejrzeć info o naszym dream teamie. Wątpie, żeby taka Tali komukolwiek wyjawiała, jakie programy instalowała dla swojego EnviroSuita ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...