Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Zapytanie. Jak na stronie bioware jest w zakładce me2 "odzyskaj kod promocyjny" to znaczy ze moge ten kod od cerberusa "wyciągnąć" z konta i przerzucić na inne?? Mi by to sie bardzo przydało bo gre odkupiłem od kolegi i on juz użył tego kodu. Przez jakis czas ciągnąłem z jego konta ale teraz on zapomniał hasła do konta w ogóle i chyba muszę nową grę kupić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dedexus - Jeśli masz grę na PC to nie widzę sensu, żebyś kupował drugi raz to samo na PS3. ;-)

1. Jedzie na silniku trójki

Ten silnik to tylko lekko zmodyfikowany engine napędzający drugą część. Rewolucji nie ma.

Dobra, ja może spróbuję zmienić temat, co byście z chęcią zobaczyli w EK trójeczki? Ja bym się pobawił Normandią (tym bardziej jeśli by latała xD ). Do tego jakieś "darmowe" DLC. Chociaż w sumie, Żniwiarzem też bym nie pogardził. Tylko, żeby przemawiał głosem Suwerena.

Do kolekcjonerki/pre-ordera jakieś DLC z pewnością będzie. Ostatnie dwie duże produkcje BioWare mogły nas przyzwyczaić, że ten developer lubi poszerzać swoje dzieła o malutkie historyjki (pomijam teraz wpływ EA). Mi to w ogóle nie przeszkadza, bo należę do mniejszości i jestem zwolennikiem DLC. Wielkim fanem dodatkowych plastików w pudełku nie jestem, więc chyba nic mnie nie przekona do kupna edycji kolekcjonerskiej. No chyba, że będzie to M-92 Mantis Sniper Rifle w skali 1:1. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka ME3? Jeśli będzie wyglądać tak jak Alana Wake'a czy nowego Deus Eksa, to z wielką chęcią. Soundtrack (najważniejszy!), artbook, książka, ładne pudełko, DLC, cena niewiele wyższa od podstawki = skusiłbym się. Jak mieliby dawać popiersie Sheparda, plastikowe karabiny, figurkę Wreksa - dziękuję, postoję, takie coś w ogóle mnie nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! No i jeszcze metal box! To obowiązkowe :D

A do tego... Cóż, bluza lub koszulka N7 (fajnie było by się poczuć jak Sheprad paradując z takim napisem).

Ale powiedzcie sami, nie pobawilibyście w składanie statków takie jak ma Shepard w swojej kabinie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał by do kolekcjonerskiej edycji ME3 dali muzykę, bo to muzyka w Mass Effectach daje mi sporo frajdy i to mówię całkowicie serio.

Swoją drogą...

Moment w którym zaczyna się projekt łazarz w ME2. Przypomina mi muzykę z Halo ? Taka spokojna ta muzyka jest.

Ewentualnie, chciałbym by w ME3 była możliwość tworzenia machinim. Bo tego mi brakuje w ME1 i ME2. Owszem jest filmik o

Hanarze co widmem jest, ale to za mało jak dla mnie.

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za zmianę tematu, ale mam kilka dość pilnych pytań.

Czy ktoś wie gdzie mógłbym dostać komiks Mass Effect Odkupienie?

Czy ten komiks zawiera wszystkie 4 części w jednym, czy trzeba je kupować osobno?

Czy to prawda, że kosztuje 10zł?

No i najważniejsze. Jak jest z przekładem na język polski? Czy jest lepszy niż w Mass Effect Revelation?

Z góry dziękuję za pomoc.

A tak co do edycji kolekcjonerskiej to ja również bym chciał aby znalazł się w nim soundtrack. A i figurka Sheparda była by fajna lub model Normandii SR2 :D

Fajnie jakby jakaś podkładka pod mysz sie znalazła ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę zapytanie bo poszły posty dalej a odpowiedzi ni ma

Jak na stronie bioware jest w zakładce me2 "odzyskaj kod promocyjny" to znaczy ze moge ten kod od cerberusa "wyciągnąć" z konta i przerzucić na inne?? Mi by to sie bardzo przydało bo gre odkupiłem od kolegi i on juz użył tego kodu. Przez jakis czas ciągnąłem z jego konta ale teraz on zapomniał hasła do konta w ogóle i chyba muszę nową grę kupić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na socialu, ale na Xbox Live "odzyskaj kod" to łopatologiczne tłumaczenie pojęcia "redeem code". O ile kojarzę nie ma takiej możliwości, chodzi bardziej o "wykorzystaj kod". Z takimi rzeczami to do Pomocnej Dłoni btw.

Opłaca się to czytać? Mocno naiwązuje do fabuły ? Bo nie mam pojęcia szczerze mówiąc.

O ile kojarzę, to jest mocno powiązane z fabułą DLC "Lair of the Shadow Broker", czyli jako-tako z głównym wątkiem;

opowiada o tym, co się dzieje z ciałem Sheparda po jego "śmierci" przy zniszczeniu Normandii

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiedźmin, to jeszcze jedynki nie masz? o.O Grzeszysz i to strasznie...

@SerVian, tak, nawet bardzo nawiązuje. Jest tam pokazane

jak Liara poznaje Ferona, skąd wzięła ciało Sheparda itd.

I jeszcze jedno, w jakim sensie "jak to jest"? Chodzi ci o poprawne tłumaczenie? Jak dla mnie to jest dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się komiks dorwać w antykwariacie za 5 zł, w nienaruszonym stanie. Co do fabuły - opowiada o wydarzeniach zaraz po prologu do ME2, czyli o tym,

jak odnaleziono ciało Sheparda i jaki w tym swój udział miała Liara

, według mnie warto przeczytać z pewnością - co do tłumaczenia, jest jakie jest. Wielkich potknięć nie zauważyłem, trochę błędów gramatycznych no i Illusive Man to nadal Człowiek Iluzja... ale skoro tak już jest, to może po prostu trzymają się swoistego "polskiego kanonu", albo po prostu jestem przewrażliwiony ze względu na studia translatorskie ;)

Edytowano przez yaiez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie ME2 jest dobre. Ale dubbing już średni niestety, co było kwestią sporu tutaj. Mam nadzieje że w przypadku ME3 dubbing będzie już lepszy. Bo kolejnej zmiany dubbingu Polskiego Sheparda już chyba nie zniosę.

Swoją drogą co do Człowieka Iluzji. To on ma to imię chyba z względu takiego, iż jest chyba poszukiwany przez przymierze oraz SOC ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja jeszcze nie mam Mass Effect Redemption...

Całkiem ciekawie się zapowiada ten Evolution :)

Mam do was krótkie pytanie. Ostatnio zauważyłem, że płyta od mojego ME 2 zaczęła pękać! :/

Na szczęście mam jeszcze półtora miesiąca gwarancji. Tylko jest pewien szkopuł. Pękniecie ma 4 mm długości. Czy jest sens oddawać płytę na gwarancje? Jeśli tak, to czy płytę wysłać sposobem podanym na końcu instrukcji (wysłać na podany adres do warszawy), czy zanieść grę do sklepu, w którym została ona kupiona?

Z góry dziękuje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co mówi stamper ma sens. Raczej powinno się wysłać samemu, ale nigdy nic nie wiadomo.

A jak nie da rady ani tak ani tak, to sytuacja nie jest znowu beznadziejna - CD-key do Mass Effect 2 to jednocześnie klucz do pełnej wersji tejże gry na EA Store. Osobiście mi się od czegoś przeokrutnie zarysowała, może ją oddam do naprawy, może kupię ME2 na X360, tak czy siak - ściągnąłem sobie wersję cyfrową i przynajmniej mogę grać. Dobre i to, chociaż więcej miejsca na dysku zajmuje.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...