Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Ja gram odnowa w ME2, importowałem postać z ME1 na 47 LVL i tutaj pytanie.

Jak osiągnąć 60 LVL w ME1 ? Bo jest takie osiągnięcie, ale jak tego dokonać wie ktoś może ? Aktualnie gram na poziomie żołnierz, który jak dla mnie, jest w dechę. :P

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wypełnianie wszystkich zadań poboczny, 'kolekcjonerskich' included :-). Ja jestem obecnie na 38 levelu, gram na normalu, poboczne zadania zaliczam wszystkie które otrzymam a z głównych zaliczyłem Feros, przede mną Noveria, Virmir (czy jak to się tam zwało, dostaje się w wiadomości od Rady) i reszta. Z pobocznych nie mam wypełnionych tylko Pinnacle Station, 'Fan' z Cytadeli i zbroi Wrexa plus to co dojdzie podczas zadań głównych a gram wyjątkowym badassem ;-).

Expa się jako tako farmić w normalnej grze chyba nie da, przychodzą mi na myśl 2 sytuacje z dodatków,

misje 'survivalowe' z Pinnacle Station i jeden moment z bring Down The Sky z wyłączeniem jednego z silników (zdaje się że roboty strażnicze respawnują się póki nie użyje się komputera).

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhmm, postanowiłem sobie na Szaleńcu pograć i za cholerę nie daję rady na Horyzoncie. Te latające zombiaki 3-4 razy hitnął mnie i dead, nie mówiąc już o 2 Pomiotach latających to tu i tam. A myślałem, że misja z Garrusem jest najtrudniejsza. Ciekawe jak sobie poradzę w misji gdy pierwszy raz spotykamy Legion. Tam to był wysyp martwiaków :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrianeq - ja grałem swoim Shepardem dwa razy i pierwszy raz skończyłem na 30lvl i o dziwo drugi raz też skończyłem na 30lvl a zacząłem na 30lvl o na 0 ptk. renegata i idealisty co jest nieco dziwne ale spróbuje jeszcze raz. Jakoś nie mogę się nawrócić by znowu zagrać w ME1 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram właśnie w drugą część ME i jestem przyjemnie zaskoczony. Gra przestała nareszcie udawać crpg i dumnie prezentuje się jako tytuł akcji, wymazując złe wrażenia z części pierwszej. Towarzysze nareszcie nie są idiotami i dzielnie wspierają ogniem, umiejętności w końcu na coś się przydają, interesujące hakowanie, lepszy wygląd broni...jak na razie jest w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze nareszcie nie są idiotami

Nie powiedziałbym. Na wyższych poziomach trudności wychylają się zza zasłon i strzelają do przeciwnika jak szaleni, nie zważając czy to na życie czy na ciężki pocisk lecący w ich stronę. Wyjątkiem jest może Grunt, bo ma strasznie dużo HP i regeneracje. Reszta pada nawet w potyczce versus 1 kroganin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałbym pytanie na temat broni. Otóż przechodzę ME2 po raz drugi i mam po dwie bronie z każdego rodzaju ( nie licząc broni ciężkich - tych mam 5 ) i czy jest ich może więcej? Oczywiście bez DLC?

Niestety, ale mniej więcej tyle gracz otrzyma broni grając bez DLC. Na szczęście wystarczają do bezstresowej rozgrywki.

Towarzysze nareszcie nie są idiotami

Powiem tak: Jest lepiej, ale wciąż zdarzało mi się widzieć szarże Tali, która chyba chciała dołączyć do swojej sondy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w jakimś DLC albo trójce bedzie możliwość zwerbowania do ekipy vorche-a. Z chęcią bym sobie z nim pograł cool.gif

Wątpliwe, bo jak zauważył teken, vorche to padlinożercy i nawet najemnicy, dla których pracują, uważają ich za idiotów, którzy sami siebie mogą pozabijać.

W ME3 już bardziej prawdopodobny jest romans pani Sheppard z Jokerem (swoją drogą to byłoby ciekawe) lub współpracujący z nami batarianin.

W ME2 już raczej nowych członków załogi nie będzie, bo po zwerbowaniu Kasumi i Zaeeda, po prostu na statku nie ma miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ME zaliczony (ponownie, kiedyś pierwszy raz na PieCyku jako 'awfull good' :-) i zrobił na mnie takie samo wrażenie jak za pierwszym razem rok temu, zwłaszcza ostatnie pare misji. Mam w związku z tym pytanie, czy w ME2 zmienia się dużo w zależności od tego jak przechodziło się jedynkę i jakich wyborów dokonywało? Planuję ją przejść jeszcze raz po jasnej stronie mocy do zaliczenie reszty aczików (teraz grałem po ciemnej, nie powiem niektóre sytuacje były całkiem ciekawe,

kiedy Shepard przyłożył pani reporter

aż mnie zatkało :-)) tyle że albo po prostu przejdę go jeszcze raz a jeśli w ME2 trochę się zmienia wolałbym teraz spróbować Massa 2 a potem kiedyś znowu ME 1 a później ME2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż to członków załogi można jeszcze zwerbować! Jak wspomniał kolega kazman toalety są wolne. W dodatku w pokoju odpraw/łączności zmieściłoby się wiele osób, jeśliby wzięli ze sobą śpiwory. Na pewno kogoś by się upchnęło do stacji medycznej(są tam wolne kozetki) Moglibyśmy także zakwaterować jakiegoś hanara w akwarium. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wepchajmy jeszcze Liarę do prywatnego pokoju. Tyle wolnego miejsca nie może się zmarnować!!! A jak będziemy chcieli spędzić trochę czasu z Tali to najwyżej Liarę po prostu wywalimy z pokoju. Jakie to daję możliwości w stosunku do rozwinięcia fabuły! :)

Na serio: a) Skąd Gry-online wytrzasnęły ten termin 24 sierpnia, jako dnia premiery DLC "Lair of the Shadow Broker"?

b) Nie wiem czy mnie to tak rozpieścił Mass Effect 2, ale nie mogę na powrót się przyzwyczaić do sterowania w Mass Effect 1 : /.

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. O ile do sterowania ME2 przyzwyczaiłem się po ME1 szybko, wszystko spokojnie ogarniając już na Freedom's Passage, o tyle w drugą stronę wyszło dużo gorzej - po zrobionym Therum i w trakcie Noverii grało mi się dalej dziwnie. Na tyle, że zrezygnowałem z przechodzenia ME1 po raz trzeci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi rodzinka jakiś czas temu zrobić "odkurzanie dysku" przez co muszę od samego początku zrobić Sheparda renegata. Właśnie ubijam Benezię na Noverii i muszę powiedzieć, że nie gra się tak źle mimo pewnych różnic w sterowaniu. Ponadto Al ostrzegał w recenzji, że powrót do jedynki może być bolesny ze względu na grafikę, a mimo to gra mi nie zbrzydła.

Edytowano przez Meeki633
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zastrzeżenia do zakończeń . Bossowie , Żniwiarz w porównaniu z Sarenem to banał , ja grałem w dwójkę na normalnym a w jedynkę na łatwym , Saren zombie był nie aż tak trudnym przeciwnikiem , ale przepraszam bardzo co może zrobić Żniwiarz w dwójce i to mnie tylko zawiodło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie najlepsze w dwójce.

Podczas walki z żniwiarzem, większość roboty odwalają za niego zbieracze, co chwile podlatują by nas zabić. Co ileś tam fal pojawia się też zwiastun.

A wiecie co.

Ciekaw jestem, co się stało z Metresą, zapewne pamiętacie tą Asari z jedynki. Ogólnie w dwójce pojawia się wzmianka jak i wiadomość od Metresy, ale potem nic więcej. Ciekaw jestem, co się stało z tymi postaciami, którym pomagaliśmy w jedynce. Bo tak to na Omedze, spotkałem Helenę Blake.

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asari, która pracowała dla Sarena (misja na Virmirze) w dwójce pracuje dla Okeera. Conrad Verner, Asari kontrolowana przez Toriana oraz asystentka tego Salarianina z Noverii - wszystkich można spotkać na Illium. Jest ich więcej, trzeba poszukać.

Edit: Jak można w miarę szybko załatwić Zwiastuna na Szaleńcu? Jestem na platformie na

Nieaktywnym Statku Zbieraczy

i kiedy pojawia się Zwiastun to szybko rozprawia się z najemnikami, a jako, że na tej platformie nie ma drogi ucieczki, a Zwiastun na hardkorze po prostu idzie do mnie i wali tymi swoimi kulami, ja ginę :P

Edytowano przez Desert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie Mordina i kogoś z odkształceniem(np Thane'a) Rozawal jak najszybciej się da wszystkie sondy żeby Zwiastun przemienił sie w najmocniejszego Zbieracza. Biotyk z pomocą odkształcenia rozwali barierę naszego koleżki, a Mordin spali mu pancerz. Oczywiście pamiętaj o atakowaniu jego osłon odpowiednią bronią np. ciężki pistolet vs pancerz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Na poczatku musze przeprosic za moja ortografie. Pisze z angielskiego systemu wiec nie moge uzywac polskich znakow. Mam nadzieje ze sie nie gniewacie.

Tez jestem ciekaw co to bedzie z Metresa. Czuje ze spotkamy sie z nia w "Trojce". Caly czas mam w glowie jej slowa, ktore mowi do Sheparda w ramach podziekowan.

kto gral renegatem zapewne na slowach nie skonczyl...

;)

Musze powiedziec, ze ja gralem w ME na poziomie Szaleniec moim Shepardem Zolnierzem z poziomu 1 i az tak trudno mi nie bylo. Moze to przez to ze mam wszystkie achievementy :P

Czy ME 2 na poziomie Szaleniec jest, az tak trudny? Pytam bo jeszcze nie gralem, na tym poziomie trudnosci.

Mam pilne pytanie. Mam zamiar kupic Drago Age z dwoch powodow. Pierwszy to po prostu chec pogrania, a drugi to swiadomosc ze bedzie tam kod umozliwiajacy pobranie Blood Dragon Armor do mojego ME2. Moje pytanie brzmi. Czy kod ten jest sprzedawany ze wszystkimi (oryginalnymi!!!) kopiami Dragon Age, czy w jakichs specialnych edycjach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...