Jump to content

Desert

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Desert

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 07/31/1991

Sposób kontaktu

 • AIM
  8392918
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Czarna Woda
 1. Desert

  Mass Effect (seria)

  A więc ludzkość odkryła technologię natychmiastowej teleportacji na orbitę? Nie wiadomo ile czasu to "moment". Shepard przed szarżą wychodzi z tego latającego "czegoś". Nie pamiętam, czy towarzysze byli z nami razem w środku. W sumie, mogliby jednak wyjaśnić to niedomówienie . Wait, what? Od kiedy Jedynie ostatnie zdanie może mieć sens, bo nie wiemy czy i - jeśli tak - jak długo Shepard był nieprzytomny przed tym promieniem. Shepard przez całą trylogię miał do czynienia z technologią, artefaktami Żniwiarzy oraz Protean. Ba, nawet wszedł w bezpośredni kontakt z obeliskiem Protean na Eden Prime, który mógł być wypaczony. Kolejny argument jest taki, iż
 2. Desert

  Mass Effect (seria)

  Sprostuję parę wypowiedzi: Ktoś pytał się jakim cudem Odpowiedź - Drugie pytanie, dlaczego Odpowiedź - Pierwsza odpowiedź to czysta prawda, w drugiej jest parę moich spekulacji.
 3. Desert

  Mass Effect (seria)

  Też tak sobie myślę, że Mass Effect się na tym nie zakończy. Tylko zastanawiam się, co dalej poczną. Jeśli znowu zaserwują nam losy Sheparda... . Już mi się przejadł. Stawiałbym raczej na coś pokroju Dragon Age, gdzie można wybrać rasę, klasę itd. Tylko, że pozostaje jeszcze kwestia tytułu gry. . Jesteś w błędzie, Poza tym, tak jak napisał Pan wyżej, trylogia definitywnie kończyć ma historię Komandora Sheparda. Oczywistością jest, że EA nie odpuści z dalszych części. Osobiście wydaję mi się, że EA i BioWare szykują dla nas MMO w świecie ME, a już z pewnościa nowe DLC do ME3.
 4. Witam, Przejdę szybko do sedna sprawy. Otóż włączam GfWL Marketplace, loguję się i podczas logowania wyskakuje znane wszystkim okienko z errorem (wyślij raport o błędach i takie tam). Podpowiem jeszcze, że komputer jedzie na systemie Windows XP. Chyba, że ktoś zna inny sposób na ściągnięcie AoE Online Pozdrawiam.
 5. Wczoraj skonsumowałem ostatecznie Star Wars: Knights of the Old Republic i muszę stwierdzić, iż mimo cogodzinnego wywalania gry do pulpitu i ciągłego naciskania klawisza F4 (quicksave) - palce lizać
×