Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabriele

Nasze kolekcje filmów

Polecane posty

Temat bliźniaczy do Czytasz ? To pokaż. oraz Ogólnie o kolekcjach gier.

Jak sama nazwa topicu wskazuje, umieszczamy tutaj (w formie zdjęć) nasze kolekcje filmów.

No, i oczywiście jak najbardziej wskazane jest komentowanie zbiorów innych userów, niech nie będzie to temat "wyliczankowy".

Obowiązują:

- regulamin FA

- netykieta

- zasady pisania postów

Zdjęcia wstawiamy w postaci miniaturek bądź linków!

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

No dobra, tyle, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne.

Pokażę moją kolekcję jako pierwszy. Właściwie trudno to to nazwać kolekcją, bo to kilka filmów na krzyż. Powód jest prosty - kiedyś prawie w ogóle nie interesował mnie ten sposób rozrywki. Filmy oglądałem okazjonalnie w telewizji, w kinie byłem dwa lub nawet mniej razy w roku. Teraz się to zmieniło, głównie dzięki świetnym cenom w biedronce wink_prosty.gif. No, ale dość owijania w bawełnę, macie tu moją "kolekcję" w powijakach:

http://i.imgur.com/Mwwg1.jpg

Bieda, co nie? A może masz jeszcze mniejszy zbiór, który chce pokazać? Super wypasioną kolekcję? Kupujesz umiarkowane ilości filmów?

Pochwal się tym!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat ale raczej mało ludzi kupuje filmy wink_prosty.gif. W dobie internetu to każdy na internecie oglądnie biggrin_prosty.gif.Ja mam parę filmów ale z dzieciństwa więc nie chce się chwalić tongue_prosty.gif.Ale co do filmów to ja najbardziej lubię oglądać stare bardzo stare gdzieś tak od 1888 do 1970 ;).A takich w sklepach raczej nie sprzedają :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy przestałem kupować ... kiedy kasety VHS zostały wyparte. Najaktualniejsze jakie mam to Władca Pierścieni część pierwsza oraz Harry Potter i Czara Ognia. Też zalega tam dużo bajek Disneya oraz innych: chyba najbardziej żal mi tego, że nie mam już na czym oglądać obu części Toy Story czy czeskiego Pata i Mata. Praktycznie same bajki mam (ale też seria o Kargulu i Pawlaku się znajdzie), trochę pooddawałem, bo teraz raczej wolę poważne filmy i do dziś zostało mi chyba około trzydziestu tych kaset, które kurzą się na strychu. Za jakiś czas pochwalę się zdjęciem, ale najpierw muszę ładnie je odkurzyć i znieść na dół (żeby nie było widać bałaganu jaki mam na poddaszu ;)). Zaś na dvd mam obie części spidermana i to chyba w sumie tyle.

Teraz jak chcę obejrzeć film to zwykle idę do kina albo w telewizji oglądam (HBO to doprawdy wspaniała stacja, a jako stały klient Polsatu mam też filmy z wypożyczalni do 7 złotych za darmo). I od tego czasu nie widzę już sensu kupowania filmów (no dobra takiego Frankenweeniego akurat planuję zdobyć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, niezła kolekcja, masz podobne gusta do mnie :)

Co prawda jako założyciel tematu powinienem służyć przykładem i zamieszczać częste aktualizacje mojej kolekcji, lecz od czasu założenia tematu kupiłem chyba z 3 filmy - HBO i wypożyczalnie (no i piractwo, ale mnie to nie dotyczy :P) niszczą przemysł filmów. Dodatkowo chore ceny blurayów, dvd jeszcze się jakoś trzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas, żeby pochwalić się swoją kolekcją. Poza robieniem fotek, postarałem się też zrobić listę posiadanych pozycji. Nie licząc dubli, w mojej filmotece znajduje się obecnie (bo pewnie zaraz znów coś dojdzie :D) 1115 pozycji.

Zdjęcia zbiorczego nie zrobiłem, bo poza filmami, także i gry okupują półki, ale poniżej wklejam link do folderu ze zdjęciami. Nie umieszczę też ich tutaj bezpośrednio na stronie, gdyż cała kolekcja zmieściła się na jedynie 136 zdjęciach.

http://pl.tinypic.com/a/3cwn9/1

Zauważyłem, że tinypic większość moich zdjęć obraca, tak więc przeglądając, należy kliknąć na powiększeniu zdjęcia opcję "pokaż obrazek". Wtedy nie ma problemów z wyświetleniem. Życzę przyjemnego oglądania smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...