Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 01/2013

Polecane posty

Ostatni przeciek alfabetyczny.

Gra jest kombinacją trzech gatunków. Których? To powie wam nadchodzący numer pisma.

Jak określicie o jakie gatunki mi chodzi to bez kłopotów dojdziecie o jakim tytule mówimy.

A oto zagadka:

cRPG

bijatyka

MMO

FPS

TPP

akcja

sportowa

symulator

wyścigi

RTS

zręcznościowa

przygodowa

turówka

hack'n'slash

gra logiczna

Oczywiście oczekuję odpowiedzi pełnej z uzasadnieniem. Inne mnie nie interesują.

EDIT. Sorka, ja już żyję kolejnym numerem pisma. Podpowiedzią jest nie najbliższy numer pisma, ale kolejny (czyli 02/13). Tak, że proszę ten właśnie numer uwzględnić przy odgadywaniu. :) Jeszcze raz sorka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak 1 i 13, bo nr 1/13, a jest on z koleii 211 nr pisma, to może 2+1+1 daje 4 i mamy crpg, turówka i fps

A no i w alfabecie ma być za Call of Juarez z wczorajszego przecieku

EDIT - @jini3 mogłem się walnąć a więc jeżeli to nr 212, to mielibyśmy wtedy crpg turówka i tpp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc skoro o nr 2/13 chodzi, to możemy mieć kombinację 2,1,3, albo 2,13 i 6 (2+1+3, bo to będzie 213 nr pisma) i wtedy mamy bijatyka crpg mmo, albo bijatyka, turówka i akcja. Nie za łatwy orzech do zgryzienia mości Ghost nam zaserwowałeś, bardziej obstawiwłbym na pierwszy zestaw gatunków, ale mmo....

EDIT - czepiając się słówek Ghosta - że chodzi mu o następny nr pisma (02/13) to będzie to 213 nr CDA, więc chyba pierwszy zestaw gatunków jest właściwy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT. Sorka, ja już żyję kolejnym numerem pisma. Podpowiedzią jest nie najbliższy numer pisma, ale kolejny (czyli 02/13). Tak, że proszę ten właśnie numer uwzględnić przy odgadywaniu. smile_prosty.gif Jeszcze raz sorka.

Czyli 213

cRPG

bijatyka

MMO

Czyżby klient Star Wars Old Republic? Ale to EA i dosyć świerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...