Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Masz racje co do Far Cry 3 nie zauważyłem że zawsze to procek mam za słaby a w grach liczy się głównie grafa przepraszam za błędy mówione przeze mnie

Pójdzie assassin's creed 3 lub Far Cry 3

Geforce 9600 gt

Amd Athlon 5000+

2 Gb ramu

Edytowano przez Fuwa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Kolejne, monotonne pytanie w tym temacie. Tak, tak, już dodałem specyfikację mojego komputera do sygnaturki, bo jak zauważyłem że tyle pytań w tym temacie piszę, to mi się ciągle od początku wypisywać specyfikacji odechciało...Tak więc parę pytań, a właściwie dwa. Pójdą mi na tej starej skrzynce MOH: Warfighter i Battlefield 3? I czy zapowiada się promocja na Origin MOH'a i Batlefield'a? Czy mogę o to spytać w temacie: ,,Tanie gry w dystrybucji elektronicznej" ?

Chciałbym jeszcze wrócić do tego pytania, mianowicie: czy będę mógł spokojnie grać na Multiplayer, na serwerach nawet 64 slotowych? (lecz będzie to rzadko, bardzo rzadko- chodzi o BF3). I- co dziwne- w wymaganiach BF'a pokazuje, że karta graficzna musi być GTX 460 (bodajże) lub lepsza, a ja mam 9500GT. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Medal Of Honor Warfighter? Z tym MOH'em będzie już lepiej? Nie chce wydawać pieniędzy w błoto. Zasilacz też wiem, że jest z czarnej listy- szczerze mówiąc, to czekam aż padnie. To już tego BF'a sobie odpuszczę, ale chyba Medal Of Honor Warfighter ma mniejsze wymagania, czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, potrzebuje pomocy, mianowicie, mó sprzęt to;

Procesor: AMD Phenom 9350E Quad-core Processor 2 GHz

Pamięć: 4,00 GB

Karta Graficzna: Gigabyte 9800 GT 512, system oprecyjny Vista, to chyba najważniejsze informacje, a pytanie dotyczy gry NBA 2K13, mianowicie czy będzie płynnie chodzić na tym komputerze?, dziękuje za pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Medal Of Honor Warfighter? Z tym MOH'em będzie już lepiej? Nie chce wydawać pieniędzy w błoto. Zasilacz też wiem, że jest z czarnej listy- szczerze mówiąc, to czekam aż padnie. To już tego BF'a sobie odpuszczę, ale chyba Medal Of Honor Warfighter ma mniejsze wymagania, czyż nie?

Medal ma skopaną optymalizację, i nawet zacina się na szybkim kompie (ostatni gameplay CDA z covera wiele wyjaśnia), więc przy twojej karcie wiadomo już jak będzie chodził :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, potrzebuje pomocy, mianowicie, mó sprzęt to;

Procesor: AMD Phenom 9350E Quad-core Processor 2 GHz

Pamięć: 4,00 GB

Karta Graficzna: Gigabyte 9800 GT 512, system oprecyjny Vista, to chyba najważniejsze informacje, a pytanie dotyczy gry NBA 2K13, mianowicie czy będzie płynnie chodzić na tym komputerze?, dziękuje za pomoc...

Nie bedzie problemow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was się poradzę, bo przez System Requirements Lab mam mindfucka. Czy pójdzie mi Shift 2? SRL pokazuje że mam 2 giga ramu na grafice (podkręcona), jednakże mam tylko 1/8 tego. Mój sprzęt:

Procek: AMD Athlon x2 5200+

RAM: 4 GB

Grafika: Sapphire HD 3450 256MB DDR2

System: Windows 7 Home

ps. Jeszcze czy Far Cry 3 pójdzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak GutekHolubek pisze: masz bardzo słabą kartę graficzną, co osłabia resztę podzespołów. Zmień grafikę, bo o ile wiem- mało Ci pójdzie nowych tytułów, a także tych nieco starszych. wink_prosty.gif

Teraz ja się zapytam, generalnie pytanie leci do Gutka, ponieważ on mi odpowiedział: to jednak opłaca mi się wydawać ponad 100 zł na tego Medal Of Honor Warfighter? Generalnie rzecz mówiąc- masz bardzo podobny komputer do mojego (może nie bardzo...), więc proszę o szczerą odpowiedź. ;)

Edytowano przez Mihashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...