Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Z ta karta to chyba nic nie ruszy przyzwoicie...

Gapon:

karta słabiutka. Niektore gry np. Portal lub innych gry mające niższe wymagania może ruszą, ale z płynnością będzie ciężko

Ok, dzięki za pomoc. A z jaką normalną kartą można porównać tę tam? Będę wiedział na czym stoję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadales naprawde ciezkie pytanie, i jednoznacznie nie da sie na nie odpowiedziec. Moge po prostu powiedziec - jest zle, nawet bardzo. Po prostu zapomnij o dzisiejszych grach - na oko to do 2004/05 roku wychodzily gry, w ktore jeszcze dasz rade pograc. Oczywiscie warto pamietac, ze nie wszystkie gry z tamtego okresu dzialaja na mobilnych kartach graficznych - np. Knights of the Old Republic.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję gier w miarę nowych( od 2010 roku), które dadzą radę na jednordzeniowym procesorze. Interesują mnie gry akcji i rpg. Oto lista gier, które już spróbowałem i jakie były efekty.

- Assasins Creed 2, Brotherhood: Przy lekkich ścinkach przeszedłem obie. Niestety, Revelation choć się odpalił, to tak ścina, że nie wiem, czy jest sens grać. Dziwne jest to dla mnie, bo przecież gry są na tym samym silniku.

- Skyrim: Działał na lekkich ścinkach, wspaniała gra.

- Wiedźmin 2: niestety ścinał tak, że jedno machnięcie mieczem trwało 10 sekund ( ocb)

- Mafia 2: Nie chciała działać zupełnie.

- Fallout NV: Działa płynnie, tylko w NV lekko ścina.

Oczywiście wszystkie gry odpalanen na minimalnych ustawieniach, o wyższych nie mogę marzyć. Co jeszcze waszym zdaniem mogło by pójść na moim komputerze. I tak w miarę płynnnie.

A i czy jeszcze R.U.S.E pójdzie na takim procku? Pytam oddzielnie bo to strategia.

Model procka: Intel Pentium 4 2.80 Ghz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olbrzymią prośbę mam do Was, koleżanki, koledzy - gracze. Ponieważ moje zdolności oceniania, czy dany sprzęt jest dobry, niezły, a może do niczego są - mówiąc delikatnie - lekko śmieszne, zwracam się do Was o pomoc. Podam Wam informacje o moim laptopie, a chciałbym wiedzieć, czy mam szansę na odpalenie jakichś nowszych tytułów.

Procesor: Intel® Core i7-2675QM 2.20GHz

Ram: 8GB

Grafika: http://i46.tinypic.com/294tkbc.png screenshot, by nie pomieszać nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam bardzo ważne pytanko dla mnie oczywiście smile_prosty.gif. Nie wiem czy kupować.

Czy ruszy mi Assassin's Creed 3 (płynnie) na MINIMALNYCH ustawieniach i najmniejszej rozdziałce nie chodzi mi o grafike czy efekty specjalne tylko o fabule (assasyny mnie wciągły)

nie wiem czy to w czymś pomoże ale wszystkie poprzednie części oprócz reveletions chodzą mi też na minimalnych płynnie bez żadnych ścinek nawet podczas zadym (dużo sie dzieje oczywiście) smile_prosty.gif

najbardziej nie wiem czy ramy mi starcza bo procek i grafa wiem ze da rade z takimi wymaganiami spotykałem sie już dużo razy i działało bez problemu

a jak z optymalizacja ?

z góry dzieki za odp kompa mam w sygnaturce

PS pisałem w pośpiechu wiec przepraszam za błędy jeśli jakieś są

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...