Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Geforce gt630 2gb ddr3 128bit 2048mb

2 gb ram

C2D E5200 2x2,51 ghz

Windows XP

Ruszą przyzwoicie GTA IV, Wiedźmin 2, Skyrim, Far Cry 3? Nie mam oczywiście na myśli grania w full HD, ultra i te sprawy.

Niestety nie. Jedynie Skyrim na nizszych moze dac rade, GTA IV - jest za slabo zoptymalizowane, a W2 i FC3 - beda sprawialy problemy.

Pójdzie BF3 koledze na takim sprzęcie ?? Chodzi głownie o multiplayer i aby chodził w miarę płynnie.

Core 2 Duo E4600 2.4gHz

GF 9800 gtx

4gbram

win 7 64bit

Niskie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geforce gt630 2gb ddr3 128bit 2048mb

2 gb ram

C2D E5200 2x2,51 ghz

Windows XP

Ruszą przyzwoicie GTA IV, Wiedźmin 2, Skyrim, Far Cry 3? Nie mam oczywiście na myśli grania w full HD, ultra i te sprawy.

Niestety nie. Jedynie Skyrim na nizszych moze dac rade, GTA IV - jest za slabo zoptymalizowane, a W2 i FC3 - beda sprawialy problemy.

Ekhm, gram w Skyrima w rozdzielczości 1280x960, wysokie detale tongue_prosty.gif Tak, też jestem zdziwiony.

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry chcę kupić grę Goat Simulator i nie wiem czy gra będzie działam na tym komputerze:

Laptop Lenovo G550

Procesor graficzny: GeForge G210M

Procesor: Intel Premium? Dual-Core CPU T4300 @ 2,10 GHz

Bieżąca rozdzielczość: 1366x768, 60Hz

System operacyjny: Windows 7 Home Premium

Wersja sterownika: GeForge 337.88 Driver

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja się znam...

zintegrowana karta (a ten laptop taką ma) nigdy nie będzie nadawała się do żadnej z gier

a ram? dzisiaj nie da się żyć bez 4gb ramu - no cóż, maszynka raczej do pracy biurkowej, niż do gier. I'm sorry

a ty xeon uważaj bo za pustego posta dostaniesz warna ;p

ps fajnie się machnąłeś z "geForge", ciekawy pomysł na nazwę czegoś innego od nvidii lub podróbki xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry a mój się nada do gier

Procesor AMD turion P540 2.40 ghz

karta graficzna radeon 5650 1GB

3 GB RAM

Windows 7 (64) bit

Pytales sie juz tyle razy, ze sam powinienes sie domyslic (Nie wspominam o usuwaniu postow i zadawaniu pytan znowu o to samo -.-), ze nie nadaje sie on do zadnych, wspolczesnych gier. W cos tam starego moze i pograsz, ale zapomnij o jakichkolwiek Battlefieldach, Far Cry'ach, Crysisach...

W nim wszystko jest wlasciwie do wymiany.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynnie = 30+ FPS, a nie 50. Zresztą w tej grze to i 24FPS są pełną płynnością. Spokojnie powinno dać radę.

Tylko, że tutaj chodzi o tę nową grę Plants vs Zombies a nie poprzednią w 2D. Z tą grafiką będzie ciężko osiągnąć 50 FPS, chyba, że w rozdzielczości niższej niż Full HD i z obniżonymi detalami grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...