Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Dokupione części do kompa wink_prosty.gif

Far Cry 3 na pewno pójdzie na najwyższych bo słyszałem że ma duże wymagania?

Kto ci tak powiedział przyjacielu? Na wysokich ci pójdzie, na najwyższych będzie od czasu do czasu się zacinać/zwalniać, gdyż karta musiałaby być trochę szybsza. No i masz 32 bitowy system, więc w grze nie wykorzystasz pełnych 4GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze świętami mam obowiązek kupić grę (babcia dała pieniądze ale muszę sobie kupić prezent) więc wybór padła na far Cry`a 3 tylko tu pojawia się problem. Według Can You Run It mój pecet nie uciągnie FC3 (jestem poza skalą) Czy ktoś mógłby powiedzieć na jakich detalach ruszy w rozdziałce 1440x900 tak żeby nie było ścin i gra chodziła płynnie?

Intel Core i5

ATi Radeon HD 5860

4 Gb Ramu

Windows 7 64bit

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy pójdzie mi Black Ops 2 i Far Cry 3 na tym sprzęcie (detale nie grają dużej roli tylko żeby te 30 klatek na sekundę złapać ewentualnie żeby dało się grać :P)

Intel Core 2 Duo E5200 2,5 GHz

GeForce GTS 250 512mb

4 GB Ramu

windows 7 Ultimate x64

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3: grafika jak na te gry słaba, więc może być kłopot. Procesor też pozostawia wiele do życzenia. Być może uda Ci się pograć w grę płynnie, jednak jest to kwestia bardzo wątpliwa. Tu masz minimalne:

  • Procesor ? 2.66 GHz Intel Core 2 Duo E6700 albo 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ lub lepsze
  • Pamięć RAM ? 4 GB
  • Karta graficzna ? Karta graficzna współpracująca z DirectX 9.0 oraz posiadająca co najmniej 512 MB RAM-u (lista wspieranych kart poniżej)

Co do Black Opsa - powinno pójść na niskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie 3 gier mianowicie chodzi mi czy pójdą mi takie gry jak: Hitman rozgrzeszenie, Far cry 3, Assassins creed 3 na takim zestawie: Windows 7, 32bit, karta graficzna gt440 1gb, procek core 2 duo e6600, 2,5gb ram, jeśli możecie to powiedzcie mi jakie mniej więcej detale i ile fps by było wystarczy mi 25 do normalniej przyjemnej rogrywki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...