Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Jak AC Unity dal radę to wszystko da, bo to najgorzej zoptymalizowana gra jaką w swoim życiu widziałem.

Trochę mnie to śmieszy, w temacie wybuchła panika a tłumy szaleją. Ogólnie prawda jest taka że każdy w tym temacie może ciekawskim podać tylko suche fakty, ew. porównać sprzęt przybliżony do wymogów, tak na prawdę nikt nie wie jak ta gra działa. Oczywiście oprócz REDów, ale oni dali taką specyfikacje i zamiast odpowiedzi pojawiło się jeszcze więcej pytań. Ja jak na dzisiejsze czasy mam stary sprzęt, a jak się tu co poniektórych słucha, że narzekają na i5 czy radeony z serii 7000 to mam wrażenie że jestem w poprzednim wieku.

Phenom x4 810 2,6GHz, 6GB ram i Radeon 6870 1GB, stare prawda? Tymczasem, AC Unity 20/25 fps, na niskich z wysokimi texturami, który wg. wymagań nie powinien się nawet włączyć i przejść do menu. Nie można mówić o jakimś super komfortowym graniu, ale jakoś dobrnąłem do połowy gry i powstrzymał mnie jedynie błąd który zepsuł mi save.

Dragon Age Inkwizycja 40 fps, na wysokich przemieszane ze średnimi.

Far Cry 4, Ultra bez AA, SSAO albo wysokie z jakimś tam AA. Spokojnie utrzymywał te 35/40 klatek.

Nie są to suche fakty, mierze z ciekawości każdą grę, bo zdaje sobie sprawę z leciwego sprzętu jaki posiadam. Mimo że do wymagań Wiedźmina 3 wczoraj byłem nastawiony dosyć pesymistycznie, to dziś naszła mnie myśl, że jakoś tam odpalę. Tak naprawdę każdy musi odpalić i poczuć to na sobie, nawet jeżeli nie spełnia minimalnych wymagań to niech nie skreśla kompletnie swojego sprzętu. To tak na otuchę dla bezpieniężnych którzy chcą tylko odpalić grę i mieć w pampersie graficzne detale ;] reszcie z gtx 770 i im podobnym którzy się trzęsą polecam skorbolamid.

Sam mam taki plan że zobaczę jak mi to będzie chodzić, jeżeli w miarę akceptowalnie, to zostawię swojego wiedźmina, jeżeli nie to sprzedam, zatrzymam sobie gadżety z kolekcjonerki i będę musiał grać na PS4 czego bardzo nie chcę. Bo nie wiem czy mają zamiar zrobić grę w 1080[gram na monitorze, nie tv], bo pad do którego jeszcze nie przywykłem, bo 100zł musiałbym dołożyć.

Edytowano przez Buranchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dołączę się do pytania. Czy na sprzęcie:

ZOTAC GTX 780

Intel Core i5 4690K

8GB RAM

Wejdzie mi Wiedźmin 3 na średnich-wysokich w rozdziałce 1920x1080 ?

Dzięki

Tak

Również się dołączam. Chociaż wiem, że z minimalnych mi nie pójdzie. Ale po wyłączeniu wodortrysków i na całkowitych minimalnych w jakiejkolwiek rozdzielczości większej od rozdzielczoąci Diablo 2.

Minimalnych nie spełniasz w ogóle (nawet się do nich nie zbliżasz) - będąc tego świadomym, nie rozumiem, czemu pytasz. Nie da rady - minimalne, to minimalne, niższych niestety nie ma. Może jakimś cudem w 640x480 - ale to raczej samobójstwo.

Też się dołączam. Minimalnych jestem pewien, ale coś takiego mnie nie zadowala. Średnio wysokie poleci w FHD?

Być może tak.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z góry przepraszam że zadaję to pytanie tutaj ale jestem ciekawy czy ta gra da radę mi pójść

Następnym razem nie przepraszaj, tylko pisz w odpowiednim miejscu. - MD

Konfiguracja sprzętu :

Lenovo y510p

Procesor: Intel Core i7-4700MQ(4rdzenie,od2.40GHzdo3.40GHz,MBcache)

Pamięć RAM: 8 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz) Dysk twardy: 1000 GB SATA 5400 obr. Express Cache 8 GB Typ ekranu: Matowy, LED

Przekątna ekranu 15,6"

Nominalna rozdzielczość: 1920 x 1080 (FullHD)

Karta graficzna 2 x NVIDIA GeForce GT 755M SLI

Wielkość pamięci karty graficznej 2 x 2048 MB GDDR5 (pamięć własna)

Pilnie czekam na odpowiedź, z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam wink_prosty.gif

I jeszcze jedno, to sli w jakim mam 2x 755M dałoby radę zamienić na na np. 860M + 750 M w sli?

Edytowano przez MikaelDorren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie odnośnie Wiedźmina 3 Dziki Gon smile_prosty.gif

Na jakich ustawieniach powinien działać mi Wiedźmin 3?

Spec:

Procesor: INTEL CORE i5-4460 - 3.20 GHz, turbo 3.40 GHz, x4/4, 6 MB, 84W, HD 4600, BOX, s-1150

Płyta główna: MSI B85M-E45 - m-ATX, B85, 4x DDR3, 1x PCI-E 16x, VGA, DVI, HDMI, S-1150

Pamięć RAM: DDR3 GOODRAM - 8 GB / 1600 (1x 8 GB), CL10, PLAY Blue

Karta Graficzna: PCIex GIGABYTE R9 280 3072 MB DDR5, 384 bit, DVI, HDMI, D-PORT - GV-R928WF3OC-3GD

Zasilacz: THERMALTAKE SMART SE 530W - 530 W, modularny, 80+

System: WINDOWS 7 Home Premium

Tak mniej więcej detale żeby płynnie było biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I5 4460 3.2 GHz

8 GB RAM

Radeon R9 270 x 2 GB

Zakładając, że nie chce grać z wodotryskami i AA będę mógł grać w full HD lub HD na wysokich ustawieniach tekstur, cieni itd? W Shadow of Mordor i AC Unity bez wodotrysków spokojnie można grać na wysokich

Edytowano przez wiesiu87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał się dowiedzieć jak będzie z Dying Light i W3 w moim przypadku.

AMD Phenom II X4 955 BE @ 3,6 GHz, 8 GB RAM, Gigabyte GTX660 OC @ 1033/1502, Windows 7 Ultimate 64-bit i czy instalacja tych gier na SSD coś da ? Rozdziałka: 1366x768. smile_prosty.gif

Edytowano przez Misiek690
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na zagranie na minimalnych wiedźmina 3.

8gb

Gtx 650

Amd FX -6300 3.5 Ghz

Jest taka szansa.

I5 4460 3.2 GHz

8 GB RAM

Radeon R9 270 x 2 GB

Zakładając, że nie chce grać z wodotryskami i AA będę mógł grać w full HD lub HD na wysokich ustawieniach tekstur, cieni itd? W Shadow of Mordor i AC Unity bez wodotrysków spokojnie można grać na wysokich

AC: Unity może być zbyt wymagający na takie detale. SoM raczej da radę.

Ja bym chciał się dowiedzieć jak będzie z Dying Light i W3 w moim przypadku.

AMD Phenom II X4 955 BE @ 3,6 GHz, 8 GB RAM, Gigabyte GTX660 OC @ 1033/1502, Windows 7 Ultimate 64-bit i czy instalacja tych gier na SSD coś da ? Rozdziałka: 1366x768. smile_prosty.gif

W3 na niskich, Dying Light - coś koło wysokich. Instalacja na SSD może przyspieszyć wczytywanie, np. poziomów, itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach i rozdziałce pójdzie mi GTAV ? http://www.pcgamer.c...ents-announced/ - wymagania

Na niskich. Procesor jest słabszy od tego, co podano w minimalnych.

Na jakich ustawieniacj pójdzie GTA V?

Procesor:i5 2500k

Karta:Radeon HD 6870

Ram:8gb

Gram na 1366:768

Wysokie prawdopodobnie. Pójdzie w sensownych detalach bez problemu.

@UP - podejrzewam, że nawet na niskich może być niegrywalnie - ale do końca nie jestem pewien. Karta na pewno do mocnych nie należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...