Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Na jakie detale moge liczyć w GTA 5, aby gra płynnie działała (powyżej 30 fps wystarczy ). Sprzęt:

AMD Phenom II x4 3,2 Ghz 955 BE

Ram 4GB ddr3

Gigabyte HD 7770 1gb

Gram w rozdziałce 1280x 720 lub 1280x1024

Tak.

DA: I po wyłaczeniu wszyskich ukepszaczy, totalne minimum

Od razu uprzedzając: Tak, wiem, że mam 2-rdzeniowy procek. Ale wyczytałam, że podobno da się na takim uruchomić.

Oficjalnie - gra nie powinna działać odpowiednio na dwurdzeniowcach. Nieoficjalnie - są jakieś poprawki robione przez graczy, które rzekomo pozwalają na uruchomienie. Niestety, nie jestem w stanie tego zweryfikować i jeśli zdołałabyś się dokopać do odpowiednich informacji i relacji o tym, jak gra chodzi na jakimś przykładowym procesorze z dwoma rdzeniami, to zakładając, że dobrze - nie powinnaś mieć problemów.

Wybacz, że nie piszę konkretów - po prostu nie chcę wprowadzać w błąd. Wymagań niestety nie spełniasz, dlatego osobiście bym odradzał.

To i ja się przyłączę do fali pytań o GTA V - lapek Lenovo y580 (i7-3610QM 4x2,30GHz, GTX 660m, 6 GB Ram) - poleci na minimum wysokich przy rozdziałce 1366x768 ?

Chyba tak. Średnie to raczej pewność.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam szansę na Wiedźmina 3 z taką konfiguracją:

intel core i3 3250 3.5Ghz

Cooler Scythe Katana 4

GTX 650 1Gb

Asrock b75 pro3-m

8Gb ram

gram w ust. 1366x768

Oczywiście bym grał na podstawowych ustawieniach, bez bajerów.uczen.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko:

Mam procesor Intel? Core? i5-3230M CPU 2,60Gh; 8GB RAM i karte GeForce GT 730M. Windows 8.1

Czy Wiedźmin numer 3 pójdzie? Chociaż na najniższych detalach, graniu w oknie itp. Byle by poszło i działało w miare płynnie. Nie chcę grać w 2 i udawać, że to 3 sad_prosty.gif

PS. Wiedźmin 2 (do czasu wprowadzenia wersji rozszerzonej) działał płynnie na najwyższych ustawieniach (chociaż bez opcji uber...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2x up

Roznia sie iloscia rdzeni (Dual Core - 2 rdzenie, Quad Core - cztery). "Jajka" sa dosc przydatne, ale jak mowia wymagania - GTA V bardziej bedzie korzystac w watkow. Nie oznacza to jednak, ze jednordzeniowiec uniesie ta gre, nie, nie. Ja dozbieralbym na Twoim miejscu do czegos, co wystarczy na pare lat. Jesli mialbys problem z doborem nowego procesora, to na forum jesr ogrom osob znajacych sie na nich znacznie bardziej niz ja.

@up

Pójdzie. Celuje w srednio-niskie. Zalezy tez od tego, w jakiej rozdzielczosci masz zamiar grac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...