Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Rome 2 Total war na:

Pentium? Dual-Core CPU E5700 @ 3.00 GHz

Ram 3 GB

ATI Radeon HD 5450

win 7

Sam w to wądpie, ale na stronie pokazuje mi że na minimalnych uciągnie, więc się pytam. I jeśli tak to na jakiej roździelczości na najniższych?

PS. Mapa kampanni będzie chdzić płynnnie?

Mapa może i będzie chodziła płynnie, ale cała reszta - nie. Na Twoim miejscu bym sobie odpuścił.

Pójdzie Fifa 15/ Sims 4/ Assasin Black flag na

AMD A6 5400k procesor

XFX R7770 karta?

4 gb ram

Win 7 64 bit

Sims 4 tak. FIFA15 - powinieneś sprawdzić demo, Black Flag na niskich powinno chodzić w porządku - z nieznacznymi i nieprzeszkadzającymi spadkami, np. w miastach.

@UP - jasne, że tak.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój zestaw: http://www.morele.ne...ry/info/AZHXLU/ z dodatkwowymi 2 GB RAM ktore kopiłem osobno. Tylko zniłem kartę graficzną na Asus GeForce GTX 660

Czy zadziałają mi:

TES V: Skyrim na Ultra

Far Cry 4 na dobrych

Watch Dogs na Ultra

Assassin's Creed 4 Black Flag na Ultra

Assassin's Creed Unity na niskich

Thief na Ultra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło. Wstaw bez: "http://www." lub ew. bez ".net" - sprawdź, co tam nie stworzy przekierowania do linku. Ew. możesz napisać komponenty tutaj, co byłoby szybszym rozwiązaniem: procesor, RAM i karta (Która już jest).

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie pisałem, to znaczy, że nie da rady.

Ale oczywiście mogę się mylić - wystarczy być trochę zaradnym i skorzystać, np. z dema FIFY i darmowego wypróbowania BF4 - bo i taka możliwość istnieje na Origin.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i BF4 działa mi na średnich ustawieniach, natomiast Fifa 15 na wysokich.

Teraz sam już nie wiem, bo Twoja prognoza się nie sprawdziła, a kiedyś pytałem Cię

o nowego Dragon Age'a i Middle-Earth:Shadow of Mordor. Napisałeś, że nie da rady

odpalić tych dwóch gier na moim kompie. Szkoda, że nie ma żadnych próbnych wersji

tych produkcji, by sprawdzić, czy działaby na moim laptopie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Kolejna pomyłka - tak to jest z laptopami. Mogę je jedynie porównać do wymagań podawanych przez producentów - które nie obejmują laptopów i kart mobilnych. Jeśli BF4 chodzi dobrze, to Dragon Age (Inkwizycja?) będzie chodził jeszcze lepiej. Shadow of Mordor - nie mam pojęcia w takim razie - nie spełniasz minimalnych wymagań, jedynie to mogę powiedzieć, a jak będzie - nie wiem.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...