Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

Witam mam następujący problem dotyczący gry Wiedźmin, a dokładnie 3 rozdziału w którym to w misji "czas żniw" mam oswobodzić ceglarzy spod tyrani salamandry. Oswobodzilem wszystkie grupy a dokladnie dwie( jedna w jaskini druga gdzies w okolicach wyrębu lasu) zabilem tez przywódce w glównym obozie( tam gdzie wczesniej stacjonowaly wiewiorki) ale wciąż pozostaje mi jedna grupka która rzekomo powinna znajdować sie w okolicach zawalonej wierzy( tak wynika z mapy) ale niestety jej tam niema!!! no i utknolem spedzilem na tych bagnach ze 3 godziny pozabijalem wszystkie potwory a po ceglarzech ani śladu pomóżcie prosze!!! Dodam że mam wersje amerykanska w 100% orginalna ale zciagnolem do niej spolszczenie czy to moglo spowodowac jakis bląd? z gory dziekuje za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego resztki zostają pożarte przez Kikimorę która akurat zupełnym przypadkiem miała leże pod siedzibą Salamandry... "zamienia się w kikimore" LOL!

Hmm...

Ale w zadaniach pisze ''zabij magistra'' czy coś podczas gdy zostaje sama Kikimora ^^.

Błąd w dzienniku. Nic nadzwyczajnego.

A i jeszcze : "wierz tylko w 1/4 tego co czytasz i w 1/2 tego co widzisz" czy jakoś tak. W związku z tym ja wieżę w to co widzę na ekranie a nie w to co wyczytuję w dzienniczku :)

Ale kończymy już spam, to miała być jednopostowa odpowiedź. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)ale wciąż pozostaje mi jedna grupka która rzekomo powinna znajdować sie w okolicach zawalonej wierzy( tak wynika z mapy) ale niestety jej tam niema!!!
Spakuj save, wrzuć go na rapida i zapodaj link. Może ktoś się rzuci i sprawdzi u siebie.

P.S.

Jeśli nie wiesz, jak się pisze "zciagnolem" to napisz "pobrałem" 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Pentiumie 4 2,6, Radeonie 9600Pro 256mb i 1 Gb RA pójdzie mi Witcher? Bo gdy chcę odpalic demo to tylko wyskakuje, że brakuje jakigos tam składnika. Instalowałem kilka razy to demo i nie wiem czyja to wina- dema czy kompa? Chce kupic pełniaka i nie wiem czy sie decydowac czy czekac na konfig...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Pentiumie 4 2,6, Radeonie 9600Pro 256mb i 1 Gb RA pójdzie mi Witcher? Bo gdy chcę odpalic demo to tylko wyskakuje, że brakuje jakigos tam składnika. Instalowałem kilka razy to demo i nie wiem czyja to wina- dema czy kompa? Chce kupic pełniaka i nie wiem czy sie decydowac czy czekac na konfig...

Powinno odpalić, aczkolwiek nie radzę grać na najwyższych ustawieniach.

Co do tamtego składnika to pewnie wina dema, chociaż nie podajesz, o jaki składnik chodzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.... jestem tu nowy i znam odpowiedz na Twoje pytanie o tym MAGISTRZE jak go pokonac ;] to bardzo proste.....

użyj do tego eliksiru ZAMIEĆ,ktory spowoli cala akcje i powoli rozwal robaki ze srebrnego miecza a pozniej samego magistra juz ze stalowego miecza,uzywaj na nim znaku AARD troche tam CI pomoze a tak to caly czas stylem srednim go wal z miecza ;]

no i po kłopocie a pozniej juz tylko zabawa z nieco wiekszym robakiem jak spadniecie na dół.....uciekaj i znakiem AARD rozwalaj belki ;]

pozdroooo

PSS własnie zaczalem IV akt heh gram sobie codziennie po kilka godzin a dokladniej z 8-10 - fajna gierka i podoba mi sie ze taka długaaa :D wciagaa.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Pentiumie 4 2,6, Radeonie 9600Pro 256mb i 1 Gb RA pójdzie mi Witcher? Bo gdy chcę odpalic demo to tylko wyskakuje, że brakuje jakigos tam składnika. Instalowałem kilka razy to demo i nie wiem czyja to wina- dema czy kompa? Chce kupic pełniaka i nie wiem czy sie decydowac czy czekac na konfig...
Takie pytania było by najlepiej zawsze kierować do producentów gier - zwłaszcza, kiedy udostępniają własne fora do tego.

Jak nie wiesz, czy coś zadziała u ciebie - może też sprawdzić tutaj: Pójdzie - nie pójdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pujdzie mi wiedzmin ?
Chyba w cholerę :twisted:

Edit//

Kolejna "wpadka" reżyserska:

Wybierając wątek prozakonny, zaraz na początku aktu Wyzimy Klasztornej - w pierwszym wejściu do "Misia Kudłacza", widzimy Colemana pięknie rozłożonego na podłodze z kilkoma elfickimi strzałami w piersi.

Kończąc już śledztwo, wpadłem na wszelki wypadek do loszka, by pogadać jeszcze z Siemkiem-ćpunkiem i tu niespodzianka.

Nic nowego ani pomocnego mi nie powiedział, ale za to zachęcił mnie do opychania nadliczbowych porcyjek fisstehu... Colemanowi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Wiedźmina po raz drugi. Napotkałem dziwny problem przy wyświetlaniu grafiki. Otóż tak jakby nie do końca działa mi AA. Widac to przy rozmowach w zasadzie tylko, ale skutecznie odstrasza widokiem, szczególnie na ustach postaci. Wcześniej pamiętam tego nie było. Nie mam pojęcia o co chodzi. Mam najnowsze sterowniki do Radeona X1950 PRO, oprócz tego C2D 1,8 GHZ i 3 GB RAMu. Gram na maksymalnych, ale zmiany w ustawieniach grafiki nic nie dają. Sądziłem, że to może coś w Catalyst Control Center, nie wiem może tam trzeba coś zmienic. Czy ktos wie jak to rozwiazac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer z martwym colemanem można mocno przesunąć... wydaje mi się że jest sprzężony z pierwszym wejściem do domu raymonda. Gdy pozwoliłem wiewiórkom zabrać broń harena i nie wchodziłem do raymonda tuż po wyjściu z kanałów, okazało się że sporą część zadań zlecanych właśnie przez colemana można spokojnie wykonać. Podejrzewam, że można zakończyć cały jego wątek (tj. do momentu gdy dowiadujemy się że jest informatorem vincenta) jeśli tylko nie będziemy odwiedzać raymonda zbyt wcześnie :D a wybór czy pozwolić zygfrydowi na wspólną walkę z kuroliszkiem raczej nie ma wpływu na to czy coleman przeżyje czy też nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze pomozcie mi bo mam problem z kamieniem drogi (...)

Strona Wiewiórek: -Igni, Igni, Aard;

Strona Zakonu: - Aard, Aard, Igni;

Strona Neutralna: - Aard, Igni, Aard.

Wszystko jest w poradniku - str. 105 i 106, ale pewnie ;) nie doczytałeś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ten temat już był przerabiany,ale nie chce mi sie przeszukiwać 20+ stron :P. A więc jestem w 2 akcie muszę znaleźć 10 sefirów mam 8 :/ . Jeden kamień trzeba włożyć do obelisku koło wioski ceglarzy na literę "Y" . Drugi nie pamiętam dokładnie ale jak co mogę powiedzieć. No i prośba czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie są wszystkie sefiry bo za nic nie mogę ich znaleźć.

Staram sie robić wszystkie zadania poboczne.

Do tego zabiłem golema

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co teraz napisze bedzie (nie ukrywam) zerżnięte z poradnika, ale może być pomocne. lokalizacje wszystkich 9 sefir:

1. Maal'kad - w ciele kuroliszka zabitego w kanałach na początku II aktu,

2. Veen'ah, Ghe'Vrath i 'Oth - otrzymujesz po złożeniu ofiary w kapliczce Melitele (najłatwiej w szpitalu Lebiody),

3. Kezath - od Vaski (bagna, wioska ceglarzy), po wykonaniu zadania Glinianki,

4. Tipperath - u Leuvaardena (grobla) za 500 orenów,

5. Y'esath - grobowiec Vrana na bagnach,

6. Nehtza - ze szczątków Golema,

7. Keth'aar - od Raymonda pod koniec zadania Tajemnie Wyzimy.

napisałem wszystkie, ponieważ nie wiem o którą dokładnie chodzi.

Cytując sam siebie ze strony ok 10. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A możesz powiedzieć gdzie jest dokładnie ten grobowiec?
A dokładnie, to znajduje się w jaskini. Pójdziesz do kapliczki Melitele, miniesz ją a ścieżka doprowadzi Cię do tej groty.

Licz się z faktem, że przed wejściem natkniesz się na skopolomendorfa - czy tak jakoś się to bydlę nazywa ;)

Potem wejdź tam, pokonaj zwierzaczki i zajrzyj do grobowca.

Proponuję ponadto zwiedzić cały kompleks grot, bo tam napotkasz również kuroliszki, które zasadniczo padają od jednego aardu na łeb, a 5 piór przyda Ci się w handlowej do zarobienia za zlecenie u skryby w ratuszu.

Również przy kuroliszkach natkniesz się na grzybka psylo... coś tam. Ten też się przyda, ale u druidów.

A ja mam pytanie: skoro jednak Coleman padł mi na wstępie aktu (tłumaczenie, by omijać Raymonda nie działa, bo zajrzałem do niego dużo później i nie uchroniło to nijak Colemana od śmierci), to komu i gdzie mogę sprzedać ten fisstech?

I jeszcze jedno: nie mogę nqa bagnach znaleźć już żadnego skopolomendorfa, bo wcześniej wszystkie dostępne już ubiłem i nie mogę wykonać zlecenia. Mam jedno jego kłącze, a muszę mieć trzy. Warto tam wracać i szukać jeszcze gdzieś po zakątkach tych bagien?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy piszą że wiedzmin ma minimalne wymagania na viste:

1,5 RAM procek 2ghz itp

ja mam wiedzmina i mi chodzi bez zawieszek na kompie

który ma 1 gb ramu i procek 3800ghz 8) na prawie największych detalach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A możesz powiedzieć gdzie jest dokładnie ten grobowiec?
A dokładnie, to znajduje się w jaskini. Pójdziesz do kapliczki Melitele, miniesz ją a ścieżka doprowadzi Cię do tej groty.

Licz się z faktem, że przed wejściem natkniesz się na skopolomendorfa - czy tak jakoś się to bydlę nazywa ;)

Potem wejdź tam, pokonaj zwierzaczki i zajrzyj do grobowca.

Proponuję ponadto zwiedzić cały kompleks grot, bo tam napotkasz również kuroliszki, które zasadniczo padają od jednego aardu na łeb, a 5 piór przyda Ci się w handlowej do zarobienia za zlecenie u skryby w ratuszu.

Również przy kuroliszkach natkniesz się na grzybka psylo... coś tam. Ten też się przyda, ale u druidów.

A ja mam pytanie: skoro jednak Coleman padł mi na wstępie aktu (tłumaczenie, by omijać Raymonda nie działa, bo zajrzałem do niego dużo później i nie uchroniło to nijak Colemana od śmierci), to komu i gdzie mogę sprzedać ten fisstech?

I jeszcze jedno: nie mogę nqa bagnach znaleźć już żadnego skopolomendorfa, bo wcześniej wszystkie dostępne już ubiłem i nie mogę wykonać zlecenia. Mam jedno jego kłącze, a muszę mieć trzy. Warto tam wracać i szukać jeszcze gdzieś po zakątkach tych bagien?

Chyba chodzi Ci o Echinopsy (takie duże zielska, trochę podobne do węży), bo te skopocośtam to dopiero w akcie IV są i z nich nie wydobywa się kłącz tylko kawałki pancerza. Mi pojawiały sie one losowo, ale dużo częściej widywałem Archeopsy (większe i nieco bardziej wkurzone wersje tych pierwszych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procek się nie wyraża w gigabajtach...

Hmmm... jest jakiś sposób na pokonanie Javeda i Magistra? Gdy tłuko javeda(i jakoś nie przestaje gdy mnie bije magister) zabieram mu 40-80 to jest to max kilka % zanim zdąże go ubić to magister mnie ubije ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi o walkę na końcu drugiego aktu, przed wieżą na bagnach? Jeśli tak, to lej obydwu naraz za pomocą stylu grupowego, kiedy obydwu zejdzie kawałek życia to zwieją obawiając się śmierci z rąk Geralta. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i procek 3800mb 8)

Ciekawe, co to za procek na megabajtach rofl.gif

A może w megabodach? :D

Heh przegrałem ale też zwiali i mnie Triss znalazła;]
Jak wszystkich "nas" ;)

Taki jest scenariusz... gdyby udało Ci się zabić Javeda na samym początku, dalsza gra nie miała by sensu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...