Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Baroso

Rozwiązany: Devil May Cry 4 i win7

Polecane posty

mam zainstalowane najnowsze i nic. jakims cudem przebrnelem przez pierwszą misję ale teraz jest gorzej - wywala mi niebieski ekran.. pożyczyłem warfightera od kolegi ii.. po paru minutach grania wywala do pulpitu, co jest? wersja sterownika 306.97 biblioteka =11. help..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładne parametry laptopa, wyczyść rejstr CCleanerem, zainstaluj wszystkie łatki i hotfixy do Windowsa, przeinstaluj grę i zainstaluj starszy sterownik do karty graficznej.

Osobiście wątpię, żeby gra źle działała na Win7, sama mam Siódemkę 64-bit (Professional) i gra działa płynnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co przekopalem troche neta duzo ludzi ma problem z tym lapkiem, najczesciej to dysk albo grafika, w twoim przypadku widac ze grafika cos szwankuje, mozesz oczywiscie jeszcze zainstaloowac starsze sterowniki, albo sterowniki beta, jednak jesli nic to nie pomorze oddaj na gwarancje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i bety też próbowałem. Zresztą, nawet jakby działał na starszych a nie na nowszych, to cos z nim nie tak, więc do [beeep] z taką poradą żebym instalował starsze. co z tego ze bedzie dzialac jesli do nowszych gier beda potrzebne nowsze stery ktore nie bd dzialac?.. Wczoraj zgłosiłem usterkę, prawdopodobnie karta to jakiś fake i mi wymienią na nową. już dzisiaj przyjechał kurier :) Z tego co zauważyłem uruchamia się też nie za szybko.. moze to poprawią. Zdecydowałem sie na zakup, bo gdzie nie spojrzeć, ten lapek jest bardzo wychwalany, byc moze to tylko taki chwyt marketingowy?.. Pytałem kolesia z lenovo który przyjął zamówienie, czy jestem pierwszym z takim problemem - tak. Wspominał że jego kolega miał juz z tym do czynienia. Dziwne, bo jak poszukać w necie to co krok ludzie decydują się na serwis po paru dniach użytkowania. Są to albo problemy graficzne albo cos z dyskiem. Czekam, zobaczymy, jestem dobrej myśli xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty graficznej w laptopie ci raczej nie wymienią, prędzej cały laptop. Na przyszłość nie opieraj się na opiniach recenzentów, a na tym, co piszą ludzie.

Lenovo to ogółem dobra firma, mam akurat IdeaPad Y550 i jedyne, na co mogę narzekać, to trochę mała ilość RAMu (3 GB). Po trzech latach użytkowania wymieniałam jedynie dysk twardy i chłodzenie - jak na warunki, w których potrafię ten sprzęt użytkować (wstrząsy, problemy z dostępem powietrza do chłodzenia, brak podkładki chłodzącej), to całkiem nieźle. Najwyraźniej trafiłeś po prostu na spartaczony model.

Łatki i hotfixy - uruchamiasz Windows Update i instalujesz wszystkie niezbędne i ważne aktualizacje. O to chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste że zainstalowałem wszystkie aktualizacje :) również różnorakie .dll i inne których w systemie nie było :O Lapka całego mogą wymienić jeśli usterka została zgłoszona w terminie do 10 dni od zakupu - haa załapałem się. Jutro do nich zadzwonię i spytam jak idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...