Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

BETATESTY NOWEJ STRONY WWW

Polecane posty

Przyjemnie, tylko szkoda że sporo flasha wrzuciliście.

W nowej wersji Flasha juz nie ma. Udalo sie wszystko zrobic bez niego.

BTW ten kalendarz u góry na stronie to jakiś żart prawda?

Nie chce mi sie tlumaczyc po raz setny (kolejnej osobie, ktora nie rzucila okiem na wczesniejsze posty), o co chodzi z tym kalendarzem. Kazda kolejna osobe, ktora zapyta o kalendarz, znajde i udusze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym kalendarzem?? :)

Bylem pewien, ze ktos wykaze sie takim oryginalnym poczuciem humoru.

tak nawiasem to czy jakieś zmiany w forum sa planowane na najbliższy czas czy pozostanie ono w tej formule na dłużej?

Jakies drobne poprawki moze beda, ale caly skrypt zostaje na dluzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym kalendarzem?? :)

tak nawiasem to czy jakieś zmiany w forum sa planowane na najbliższy czas czy pozostanie ono w tej formule na dłużej?

Skrypt zostaje. Wygląd będzie trochę zmieniony. Funkcjonalność zostaje choć może dodam jeszcze jakieś nowe możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko ze no Fajnie tutaj teraz. A najbardziej to podobają mi się te opcje w profilu ( komentarze , odwiedziny i urodziny forumowiczów też ciekawa opcja )

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Ale jakoś tak klimacik lekko się ulotnił. :mellow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Beta (w dodatku stara) i niedopracowana?

Można sie zapytać o przybliżoną datę wrzucenia do sieci nowej bety? Chętnie bym ją zobaczył ^_^ a jeśli o aktualną wersję chodzi to głównie kolory są do wymiany i błędy typu np. wychodzenie przeglądarki aktualnego numeru na belkę, która pod nim jest i kilka innych "śmiesznych" rzeczy :P

Niemozliwe!

A jednak :blink::P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nowy wygląd forum to jest jakoś...dziwnie? Nie wiem, może po prostu trzeba się przyzwyczaić... Ogólnie jest prosto i przejrzyście, a to jest najważniejsze.

Jedna rzecz mnie jednak niesamowicie denerwuje... emotoikonki. Stare były bardziej oldsqulowe, ale tez po prostu fajniejsze... Ilekroć widzę je na jakimś forum to chce mi się płakać...co oni zrobili ze starym, dobrym ";)"... ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...