Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio u nich zamawiałem produkt większych gabarytów to czekałem 3 tygodnie, ale grunt że dostałem! Więc w razie czego to miej to na uwadze jak zechcesz tu zamawiać. Do zamówienia miałem dostać w przeciągu tygodnia kod na cyfrowego AC IV. Gdy po tygodniu go nie otrzymałem wysłałem maila z upomnieniem i dostałem dopiero parę dni później.

@down

W sklepie który podałeś Skull Edition ma droższą cenę od tej wspomnianej przez MassiveX.

Edytowano przez Darkpoland666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam Mass Effect 3 w wydaniu premierowym. Wie ktoś czy to http://www.empik.com...13,multimedia-p jest wyd. premierowe ?

Trudno powiedzieć. Na pewno tu jest premierówka w dobrej cenie: http://www.start2pla...px#.Uv8xDfl5Nkg

Mógłby mi ktoś zarzucić linkiem jakiejś ciekawej oferty Civilization V? Ale nie chodzi mi tutaj o Allegro. Po prostu pudełkowe nieużywane wersje na jakichś sklepach internetowych. Zależy mi na podstawce, nie dodatkach, no i dobrze by było po polsku. Z góry dzięki.

Też tam mają, sam zresztą tam kupowałem. Ale czy to jest dobra cena to teraz się nie orientuję: http://www.start2pla...px#.Uv8wnvl5Nkg

Edytowano przez metalurg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jubazav

Piractwo nie jest na forum tolerowane, a zachęcanie do ściągnięcia nielegalnej wersji gry może skończyć się ostrzeżeniem. Co więcej, forum to nie czat, więc radziłbym darować sobie takie posty, a "dobre rady" zachować dla siebie. Kolejny post w tym stylu poskutkuje co najmniej ostrzeżeniem.

@Ryseth

Twój komentarz też jest zbędny. Następnym razem - raport wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GoGos753

"Od 10 do 23 lutego, we wszystkich sklepach sieci Biedronka w całym kraju znajdziesz

mnóstwo wspaniałych tytułów, które zapewnią Ci moc świetnej zabawy. Nie zwlekaj

ani chwili, pędź co sił do najbliższej Biedronki już teraz!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić fabulerne DLC do Bioshocka 2 " MInevra's Den"? Na steamie jest za prawie 10 euro i chyba trzeba miec BS2 na steam. Ja mam Bioshocka 2 w Games for Windows Live i tam nie mogę pobrać tego DLC z menu gry, nie wiem dlaczego :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc, juz znalazłem. Wprawdzie kosztuje i tak stosunkowo duzo bo 40 zł, ale mysle ze sie oplaca smile_prosty.gif A co do GFWL, to teraz juz wszystko jasne, dzieki za wyjasnienie smile_prosty.gif

Edit. Niestety ale na muve pisze ze dodatek wymaga pelnej wersji gry Bioshock 2 na steam do dzialania. Czy to znaczy, ze skoro mam na GFWL to nie zagram? Czy wystarczy dodac ta gre do biblioteki steam?

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...