Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

544 postów w tym temacie

zrestartuj steama, wyloguj sie i zaloguj ponwnie. Skoro innym dziala to tobie tez musi.

0

Nie, na stałe zostaje przypisana do biblioteki steam, tak, że jak zgubisz płytę zawszę możesz ją ściągnąć z netu

Muszę powiedzieć że w tym numerze szczególnie ujęły mnie tapety, od dłuższego czasu to one motywują mnie do wsadzania płyty z CDA do czytnika, naprawdę, szkoda że zawsze jest ich tak mało.

Edytowane przez rumbur
0

spoko jest Polska wersja -- zrestartowałem steama i pojawił się Polski w grze K&L 2 -- ale akcja dzięki jestem waszym fanem Pozdrawiam

0

Rumbur - to sie ciesze, ze nie wrzucam ich na darmo. :)

0

Coś widzę że ostatnio wysyp gier od Eidos/Square Enix smile_prosty.gif Pewnie w następnym numerze będzie też Lara Croft Guardian of Light z czego bardzo bym się cieszył smile_prosty.gif Ten numer oczywiście zakupię i dla głównego pełniaka jak i dla "zawartości tekstowej"

Też bym się cieszył. Lary nigdy dość.trollface.gif

Co do pełniaków, zainstalowałem Men of War i WRC 2, zobaczę czy te gry są fajne. Po kilku chwilach rozgrywki w MoW stwierdzam że fajnie się gra. Aktualnie gram w Chickens vs Farmers. Zarąbiste.thumbsup.gif

0

K&L2 działa, rzecz jasna jak wszystko, ani razu nie miałem usterki. Grałem tylko chwile, ale me gusta.smile_prosty2.gif Super pełniak.

@ matlam - masz plusa za avka;biggrin_prosty.gif Oczywiście ogółem mówiąc pełniaki spoko.

Smugg- nie spamuj.trollface.giftongue_prosty.gif

0

Rumbur - to sie ciesze, ze nie wrzucam ich na darmo. :)

A, mi się zawsze wydawało, że to Ghost wrzuca te tapety. No, cóż - człowiek uczy się całe życie :) .

0

Ja mam pytanie o grę WRC 2. Po kilku pozytywnych komentarzach postanowiłem ją zainstalować i przetestować na moim laptopie (PB TSX66HR). Zainstalowałem, uruchomiłem na maksymalnych detalach i co? Gra się tak zacina, że nie da się grać. Mówię ok, laptop praktycznie działał przez cały dzień i renderował film więc może uruchomię ponownie. Uruchomiłem, gra się nadal zacina więc zacząłem drążyć dalej. Suma sumarum okazało się, że gra korzysta z APU i za nic nie chce się przestawić na GPU. Da się coś z tym zrobić czy muszę sobie ją odpuścić? Wcześniej nigdy nie miałem takiej sytuacji.

0

W WRC 2 jeździ całkiem fajnie- ale tylko w widoku zza kierownicy.

P.S. Czy czarne pasy w K&L2 u góry i u dołu ekranu to normalne zjawisko? Albo były od początku, albo pojawiły się nagle, z niewiadomych przyczyn.

0

Ja mam pytanie o grę WRC 2. Po kilku pozytywnych komentarzach postanowiłem ją zainstalować i przetestować na moim laptopie (PB TSX66HR). Zainstalowałem, uruchomiłem na maksymalnych detalach i co? Gra się tak zacina, że nie da się grać. Mówię ok, laptop praktycznie działał przez cały dzień i renderował film więc może uruchomię ponownie. Uruchomiłem, gra się nadal zacina więc zacząłem drążyć dalej. Suma sumarum okazało się, że gra korzysta z APU i za nic nie chce się przestawić na GPU. Da się coś z tym zrobić czy muszę sobie ją odpuścić? Wcześniej nigdy nie miałem takiej sytuacji.

A nie masz ręcznego przełączania grafiki? Sprawdź w control panelu nvidii. Chociaż po 540M nie spodziewaj się cudów. Ja posiadam takie coś w swoim HP i to jest naprawdę świetna sprawa.

0

W WRC 2 jeździ całkiem fajnie- ale tylko w widoku zza kierownicy.

P.S. Czy czarne pasy w K&L2 u góry i u dołu ekranu to normalne zjawisko? Albo były od początku, albo pojawiły się nagle, z niewiadomych przyczyn.

Normalne zjawisko, u mnie też tak jest, zresztą w jedynce było to samo.

0

Mam problem z K&L2 po przejściu 1misji tej w szanghaju i po [spojler] samobójstwie chińczyka [/spojler] zaczyna się kolejna misja. I właśnie nic w niej nie widze, tylko biały ekran i zaraz ginę od dochodzących strzałów. Ma ktoś z was taki problem? Jak to naprawić?

0

Hmm... pobaw się ze zmniejszeniem detali w grafice, i innych tam bajerów co oferuje gra, powinien być filmik, a potem rozgrywka, restarty gry nie pomagają?

0

K&L jest super- już mnie wciągnęła- a gram dopiero od wczoraj. I w końcu w PL

0

WRC 2- druga ścigałka z CDA, w którą zagrałem (pierwsza to nail'd) i... naprawdę się wciągnąłęm. Nie jest to gra idealna ale w sumie pograć można. (7)

Men of War- to wspaniała strategia, w którą wstyd nie zagrać. Poziom CoH-a to nie jest, ale gra wciąga. (8+)

Kane & Lynch 2 Dog Days- nie zagrałem, może kiedyś spróbuję.soczek.gif

Keyboard Drumset Fuckin Werwolf- supeeeeeeeer jest ta minigierka- krótka acz przyjemna. Więcej takich minigier proszę na wynos! ( 8 ) tongue_prosty.gif

Chickens vs Farmers- świetna alternatywa dla fanów Wormsów i Angry Birds. Polecam każdemu. (9) (Mam nadzieję na więcej freeware'ówek. Czekam na Snowy Lunch Rush i SCPtrollface.gif .)

Edytowane przez Arturzyn12
0

Czadowo. Kane & Lynch 2 teraz już naprawdę pl

W WRC 2 zagrywam się coraz chętniej

0

No i K&L 2 skończone w 4 godziny 34 minuty. Było całkiem fajnie- szkoda, ze tak krótko. Ale zaliczę jeszcze raz, co by nabić osiągnięć.

0

Na razie zagrałem tylko w WRC 2 i Men of War i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony,w WRC 2 gra się bardzo przyjemnie,w Men of War zagrałem tylko trochę w 1 misje i szczególnie spodobało mi się samodzielne sterowanie pojazdami,po prostu miodziothumbsup.gif

0

Witam w ten wtorek kupiłem najnowsze cd-action gdy próbowałem zainstalować Kane & Lynch 2 Dog Days wyskakuje komunikat Failed to run instal script nie mam pojęcia co mam zrobić próbowalem to instalować kilkanaście razy i nic Pomocy!

0

Witam w ten wtorek kupiłem najnowsze cd-action gdy próbowałem zainstalować Kane & Lynch 2 Dog Days wyskakuje komunikat Failed to run instal script nie mam pojęcia co mam zrobić próbowalem to instalować kilkanaście razy i nic Pomocy!

problem był wielokrotnie opisywany na forum, masz wyszukiwarke tu i google szukaj

0

Jedna uwaga- płyty chodzą bardzo dobrze- może w tej kwestii wszystko już się unormuje

Edytowane przez gr22
0

Po pozytywnych komentarzach o WRC2 tutaj postanowiłem dać szanse i podłączyłem kierownice i ruszyłem. Jestem bardzo miło zaskoczony ta grą. Wszzystko działa jak należy, na kierownicy jeździ się pięknie, fajnie skonstruowany tryb kariery sprawił, że szybko ukończyłem pierwszy sezon i dziś zacznę kolejny.

Duże zaskoczenie i miła niespodzianka. W DIRTach jakoś te konkurencje i małe nastawienie na rajdy mie nie przekonało.

Natomiast tutaj odcinki są dłuższe, zróżninowane , AI konkurencji nie śpi (gram na prawie najwyższym poziomie), każdy błąd kosztuje stratę czasu i pozycji. Zobaczymy jak to będzie z tą karierą dalej .

0

No i K&L 2 skończone w 4 godziny 34 minuty. Było całkiem fajnie- szkoda, ze tak krótko. Ale zaliczę jeszcze raz, co by nabić osiągnięć.

CO? To takie krótkie? Już nawte przygodówki są dłuższe...
0

Witam mam spory problem wpisuje kod z płytki już chyba 54 raz i kicha nic Błąd klucza co mam zrobić

tak. czytałem porady na forum nie działa :/ nic.

HELP!

0

CoJ: Więzy Krwi też ukończyłem w mniej niż 5 godzin i to razem z misjami dodatkowymi (tylko w pojedynkach rewolwerowców dawałem sobie nietykalność, co by to zaliczyć za pierwszym razem. Tak zrobiłem przy drugim przejściu, za pierwszym się męczyłem "aż się uda"- rekord- 23 podejścia)

Krótka, intensywna strzelanka- najkrótsze określenie K&L 2. Ale cut-scenek też jest tu malutko

I mam kolejny problem z WRC 2- w "Road to WRC" Subaru jest półprzeźroczyste- brakuje zderzaków, podwozia, ram szyb i części wnętrza. Jeżdżę z widokiem ze środka i jest OK, ale foty tak nie cyknę. Dziwne, ze problem dotyczy tylko tego jednego modelu i to w karierze.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.