Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

War of the Roses

Polecane posty

Powiem ci, że sporo. Odstatnio zrobiłem sobie przerwę, ale jak grałem tak z miesiąc temu, było ponad 300 aktywnych serwerów. Od razu radzę - wybalansuj sobie postać jak najlepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybalansować? Myślałem nad:

*kord Łuczniczy jak u stocka, średni pancerz, tarcza, krótki łuk, koń, lub

*ciężki pancerz, tarcza, kopia, długi miecz jednoręczny, koń, lub

*średnia zbroja, młot bojowy, kord.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym balansem, chodziło mi o kompromis między ciężarem zbroi, a szybkością ciosów. Sam gram na domyślnym rycerzu z młotem lucereńskim. Ma to taką zaletę, że wszyscy myślą, że jestem totalnym newbie. A potem padają po 2-3 ciosach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trochę osób na forum w to gra. Jeżeli ktoś z was chciały dołączyć do klanu to niech napisze podanie na priv. Wzór podania:

-Nick

-Ranga

-Preferowany styl

-Jak często grasz

-Czy grałeś w podobne gry

-Co myślisz o meczach klanowych i ligowych

-Wiek

Wymagany też jest mikrofon.

Bierzemy udział w Eurocup czyli Mistrzostwach Europy. Jeżeli ktoś dołączy do klanu to może się spodziewać: częstych treningów, walk klanowych, udziału w eventach. Mamy także 2 serwery. Jeden 32 slotowy TDM, a drugi 16 slotowy duel. Posiadamy też własny kanał TS. Obecnie klan posiada 24 członków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam mianowicie takie pytanie czy w wersji War of the roses kingmaker mozna tworzyc swoje własne klase ? czy trzeba do posiadac wersje Delux do tworzenia nowych klas? po zainstalowaniu pokazuje mi ze musze kupic pelna wersje ? tzn sprzedaja demo? (podczas instalacji nie wpisywalem klucza, gdyz nie pojawilo mi sie tak owe okienko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam zwykłą wersję i można tworzyć tam 6 własnych postaci. Jak masz key aktywacyjny to dodajesz go poprzez klienta, a demo przekształca się w pełną wersję. Ewentualnie w grze klikasz kup grę i wpisujesz kod

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zainstalowałem sobie wersje Trial War Of The Roses na Steama, i zastanawiam się nad kupnem tej gry. I mam pytanie. Czy w darmowej wersji po wbiciu paru poziomów postaci i uzbieraniu wiekszej ilości monet wszystko zostanie, jeśli zakupie pełną wersję i aktywuję ją ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w War of the Roses i to było fatalne doświadczenie. Szczególnie nie spodobało mi się, gdy jakiś łucznik wbiegał po drabinie czy na jakąś inną przeszkodę i bezkarnie strzelał do wspinających się do niego ludzi. W dodatku system walki nie jest nijak wytłumaczony przez co nie bardzo wiadomo na jakiej konkretnie zasadzie to wszystko działa: jakieś białe, zółte cyferki. Doszło do tego, że po prostu brałem miecz i tylko stosowałem pchnięcie, bo to była pewna metoda zadania obrażeń. Nawet w ścisku. Ewentualnie jakaś krótka broń dwuręczna i odpowiednie perki na wytrzymałość, etc. i już można było powalić kilku wrogów. Generalnie zupełnie nie miałem poczucia - poza oprawą - że gram w coś a'la Mount & Blade. Wolałem grać w Chivalry. Szczególnie, że potem wyszedł jakiś dodatek (nie wiem czy aby nie płany), który gra chciała kilka razy ściągnąć. I jakoś nie mogła, więc postawiłem na niej krzyżyk. War of the Roses to dla mnie nieudany zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat dla mnie udany, białe cyferki to bodajże uszkodzenie pancerza. Miecz jest taki sobie z tego co wiem na silnie opancerzone cele, najlepiej się sprawdza broń obuchowa na płyty.

Co jest złego w łuczniku stojącym na szczycie drabiny i strzelającego do wspinających się do niego ludzi? Nie kumam...

I nie dziw się, że bronią dwuręczną siekałeś. W końcu to broń dwuręczna, nawet może łatwo zdekapitować jednym uderzeniem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...