Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kfadrat

zeus: pan olimpu + posejdon

Polecane posty

I po to dali autorzy nam blokady drogowe... Chociaż wydaje mi się, że czasem poddani wybierają dłuższą drogę... I mają z góry ustalone ścieżki... To też może przeszkadzać...

Owszem blokady drogowe są ale kiedy ustawia się je odpowiednio (np tak by kupiec z agory szedł TYLKO obok domków a nie spacerował sobie po 2 końcu miasta) to często okazuje się, że domy "nie mają dostępu do kultury...

Przynajmniej tak jest w moim przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, ja skolei jak zblokowalem droge to sie okazalo ze straganu z bronia mi nie zapelnia i mimo fula brazu i broni, za zadne skarby nie chcial nikt przyjechac z dostawa na stragan. Po usunieciu blokady, zjawili sie momentalnie.

A teraz pytanie z ktorym przylazlem do tego topicu, orientuje sie ktos moze jak sie obronic przed Lawa w misji gdzie trzeba napasc Kileron? Kiteron? Czy jakos tak? (chyba 6 jesli sie nie myle).

Bo strasznie drazni mnie to ze zawsze pojawia sie w jednym miejscu - dokladnie przed moja dzielnica z rezydencjami i wszystkie 15 rozwiniete na maksa - niszczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasmucę cię... Lawy nie da się uniknąć :/ (chyba, mówię o własnym doświadczeniu)

Mi się nigdy nie udało mimo że testowałem wszystko z bóstwami a nawet wpadłem na szatański plan postawienia wielkiego muru "przeciw-lawowego" ale plan sczezł.

Ja zapytam inaczej, czy jest jakiś sposób na usunięcie lawy po jej zaschnięciu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba umiejętnie stawiać budynki. Ja bardzo rzadko mam problemy z "brakiem dostępu do kultury".

Najlepszy sposób? Budować "bloki mieszkalne" małe skupiska(ok. 20) domków ustawionych w kwadrat/prostokąt z domkami w wewnątrz. I obudować je wszystkim, czego potrzebują- Agorą, "kulturą", spichlerzem/magazynem z dobrami potrzebnymi dla ludności.

2-3 takie bloki i macie coś koło 5000 ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania "Narodziny Atlantydy"? Nic nie rób. A raczej- nie atakuj tych miast "ludu morza", które zostaną odkryte. Jeśli cię zaatakują, to się broń, ale nie odpowiadaj "ogniem na ogień"

Prawdopodobnie zostaniesz przez nich zaatakowany... ale potem zaproponują Ci sojusz. Dzięki temu będziesz mieć "9 partnerów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perseusz i meduza.

Pierwsza misja uzyskać dochód roczny 500.

Mam 1600 i gra jakoś tego nie łapie , po przejsciu paru lat nadal rekord jest ustawiony na 0 :/

Tya to największy błąd tekstowy w grze, pisze dochód a chodzi o zysk :P

Ja polecam poproszenie zaprzyjaźnionej miejscowości o denary i nie budowanie niczego nowego (poza budynkami które się zawalą) wtedy powinno się udać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po to dali autorzy nam blokady drogowe... Chociaż wydaje mi się, że czasem poddani wybierają dłuższą drogę... I mają z góry ustalone ścieżki... To też może przeszkadzać...

Blokady drogowe w tym przypadku działają na chwilę, a i tak czasami piesi portafią się cofnąć :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i prawda, ale weź spróbuj zrobić dobre i duże miasto bez blokad. w moim przypadku: niewykonalne. Radze zaktualizować gre.

Blokady ustawiam tulko tam gdzie piesi wogole nie mogą wejść.

A o jaką aktualizację chodzi i skąd ją wziąść ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karis --> naucz się budować odpowiednio dzielnice plebsu i problem z głowy! CLICK

Jeśli masz jakikolwiek problem z grą -> wejdź na serwis Olimp tam znajdziesz każde rozwiązanie.... i nie tylko! :D Zapraszam również wszystkich zainteresowanych Zeusem!

Najlepsze jest to że ja w to jeszcze nie gram - wypowiadam się na podstawie doświadczeń z serią. Najpierw muszę skonczyć Cesarza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...