Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kfadrat

zeus: pan olimpu + posejdon

Polecane posty

W Zeusie jest wszystko ok z blokadami.. a co do sytemu blokad w Cesarzu (Narodziny Państwa Środka) to tam masz trzy opcje wyboru- są jeszcze bardziej udoskonalone! Więc z tym nie ma problemu- jedyny problem to dla początkujących- umiejętność odpowiedniego rozstawienia! A załapanie blokad to podstawa do szerszego rozwinięcia się w grze..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zeusie jest wszystko ok z blokadami.. a co do sytemu blokad w Cesarzu (Narodziny Państwa Środka) to tam masz trzy opcje wyboru- są jeszcze bardziej udoskonalone! Więc z tym nie ma problemu- jedyny problem to dla początkujących- umiejętność odpowiedniego rozstawienia! A załapanie blokad to podstawa do szerszego rozwinięcia się w grze..

Chodzi Ci o blokady czy mur wewnętrzny bo to chyba nie to samo?Ale ja nie mam problemu z blokadami, tyklo że na nornalnym poziomie trudności Cesarz nie jest żadnym wyzwaniem i dlatego nie mogę go skończyć. Cociaż ostatnio EE mnie zdenerwował i chyba się wezmę za Cesarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam problemu z blokadami, tyklo że na nornalnym poziomie trudności Cesarz nie jest żadnym wyzwaniem i dlatego nie mogę go skończyć

Jak na normalnym poziomie nie jest żadnym wyzwaniem to dlaczego nie możesz jego skończyć!?

Co masz na myśli przez EE?!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na wysokiej trudności: Domy potrzebują częstrzych dostawa jedzenia runa i itp. Ludzie więcej wymagają. Ludzie nie chcą tak bardzo emigrować jak na niższych poziomach trudności. Trudniej zawiera się sojusze. Wrodzy częściej atakują.

To tylko wierzchołek góry, o reście pisać nie będę, bo to za dużo zajmuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji "Zeus i Europa", epizod 7 - "Menady atakują".

Wykonałem już wszystkie cele, ale mam problem ze znalezieniem jedenastego partnera. Nie wiem o co chodzi, wszystkie znane przeze mnie miasta (dziesięć), prócz jednego, chyba Elysus, ze mną handlują. Wszystkie mają o mnie dobre mniemanie. Wysyłam podarunki w liczbach hurtowych do Elysus, dokładnie to czego potrzebuje, ale nie wiem, nie chce handlować.

Nie wiem co robić, gdyż gram tak z wykonanymi już wszystkimi, prócz tego, celami.

Edit.

Problem rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 3 kampania w zeusie w2 misji nie wiem z kad wziasc oliwki lub oliwe a nikt nie ma na exksport i nie moge produkowac jej.

Jakiś sojusznik na pewno podeśle.

Ja mam problem z budową domu Herkulesa.

Wszystkie warunki spełnione oprócz dostępu do gimnazjów.

To jest wkurzające bo przybytek jest otoczony drogą a wokół niego jest ponad 10 gimnazjów działających pełną parą :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, to miasto musi mieć dostęp, ale można "oszukać" grę. Mianowicie zrób tak:

Wybuduj osobną dróżkę do przybytku, a przy niej postaw gimnazja i inne budynki z tego działu oraz punkt naprawczy. Powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeusa i posejdona grałem już bardzo dawno i parę rzeczy pamiętam:

a)na wyspach zburzenie połowy miasta, by postawić jeden więcej budyneczek obok nowych domów, może cię uratować

b)nie przesadź z grą Atenami, bo się zdiwisz, gdy pod koniec nie będzie kogo atakować, a wszyscy są wasalami

c)najlepszy plan ulic: kwadrat z dwiema odnogami odciętymi blokadą, wewnątrz budynki służb miejskich, gimnazja, szpital itp. po zewnętrznej domy

d)nie przesadź z świątyniami dającymi surowce(Atena i TENPIJAKZBUDKI)

bo potem wszystkie magazyny są zawalone oliwkami, winogronami, oliwą, winem

e)Afrodyta każdego faceta boga owinie wokół palca

f) zabijanie potworów wojskiem nie jest głupie (amazonki i spartanie na pierwszy ogień)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przybytek Herkulesa ma być otoczony gimnajami lecz budynki mieszkalne ludzi

Przybytek również musi być otoczony.

Qbson:

f)w Posejdonie jest głupie, bo potwory są nieśmiertelne. Ustawiłem koło potwora ogromną armię i ciągle atakowałem. I nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki problem - gram sobie w Zeusa, przedostatnia część misji, trzba wezwać herosa. Tamten wymago świątyni Ateny. O ja mam świątynie Aresa, Afrodyty i Demeter i czwartej nie mogę wybudować. Myślałem, że się walnę wtedy. Ale gra zacna jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech schody zaczynają się jak mamy większe miasto.

Atakuje mnie wróg obrona jest ustawiona na automat. I co widze posiadając więcej w dodatku lepszego wojska wróg rozwala kolejne budynki a żołnierze się na niego gapią :/

Patrole etc. kurde można się pociąć gdy 3 raz z rzędu spichlerz lub inny budynek się rozwala , a chatka konserwatorów stoi obok niego :/

nie można wycofać atakującej armii ?????? Posłałem swoich do ataku wróg zamienił się w sprzymieżeńców , moi przybyli i go rozwalili reszta sojuszników się obraziła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dzięki za odpowiedź, ale dlaczego twórcy odwzorowali to w taki sposób że są tam jacyś domokrążcy ?? Chyba żeby graczowi było trudniej :evil: ...

Ba żeby tylko trudniej :/ Postanowili zrobić do irracjonalnie trudno.

OK domokrążca może łazić ale powinniśmy mieć możliwość ustawienia mu ścieżki.

Wprawdzie można ustawić blokadę ale to nie daje dobrego efektu.

Jedena z głupszych rzeczy to komunikat o braku dostępu do stadiony lub innej budowli gdy takowy dostęp istnieje , ba rzeczony stadion znajduje się 3 przecznice dalej (3 domki elity)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, bo np. ja już się (niemal) nauczyłem budować dzielnice, a ludzie dalej głupio łażą po mieście. Na przykład jest taka sytuacja: zbudowałem pewną dzielnicę i jest już prawie całkiem rozwinięta. Ale co jakiś czas najdalsze budynki spadają prawie do zera (wiadomo o co chodzi). Kiedy próbuję się dowiedzieć czego im brakuje, okazuje się że odpowiedni sprzedawcy są w pobliżu, ale domokrążcy na zakrętach idą niespodziewanie w całkiem innym kierunku.

No ale muszę przyznać że gra mnie pozytywnie zaskoczyła (tak jak i UberSoldier). Poza ww problemami wszystko jest w porządku i gra jest bardzo grywalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...