Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

NIN - With Teeth dzisiaj lajtowo, odpoczywamy po kampanii wrześniowej a NIN idealnie się do tego nadaje ;]

a ja myslałem że to Manieq jest na tym forum specem od nienawiści

Respect my authority ;]

@Gaciuś: Jak cię dorwie Yenn i rzucą się na ciebie harpie z jej orszaku/fanklubu, będziesz sobie wyciągać(nie tylko) toporki z hudraulikiXD

Ja Ci, chłopie, dobrze radzę - nie drażnij Yen, bo to się może bardzo źle dla Ciebie skończyć, a i przypuszczam, że "popupiepopupie" będzie przy tym wyglądało... mało hardkorowo, o. ]:->

"Gniew Yennuś 4 - Powrót", w kinach od 12.09.2008.

LULZ...Yennuś nie boli Cię tyłek? s034-4baec1p8l.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Paradise Lost-Grey

Jak już nieraz o tym pisałem przy okazji słuchania tej płyty-kompletna zmaiana stylu, konwencji, wszystkiego. Kiedyś się zastanawiałem, czy przypadkiem nie nagrane to zostalo "dla jaj". Dziś po raz kolejny poswięcam jej wiele czasu (a właściwie poświęciłem jej już cały dzień) W skrócie: lekkie, bardzo melodyjne i zapadające w pamięc kawałki. Wyśmienicie się przy tym gra w Heroes 3 ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze postanowiliście bezinteresownie ratować mnie od niechybnej śmierci :D Ufff... nie wiedziałem w co się pcham

Ja tam po prostu nie lubię patrzeć, jak ktoś włazi z uśmiechem na minę przeciwpancerną i potem się jeszcze cieszy z tego, jak daleko wywaliło mu flaki...

Soulfly - Conquer

Energetyczny kop prosto w zadek. Kolejna porządna płytka w dorobku i basta - tylko słuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIN - The Downward Spiral a ja sobie dalej NIN słucham, jak się wkręci to wyjść z głowy nie chce ;]

Ja tam po prostu nie lubię patrzeć, jak ktoś włazi z uśmiechem na minę przeciwpancerną...

No i w sumie nic by mu się nie stało bo przeciętna mina przeciwpancerna jest detonowana dopiero przy minimalnym nacisku około 100 kg :P

Skonczcie moze offtopiczne gadki - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LULZ...Yennuś nie boli Cię tyłek? s034-4baec1p8l.gif

Elastyczny jest, jeszcze dużo zniesie.

A poza tym ja was wszystkich kocham, nawet Gacia i Manieka. I Kormacza też. :*

Akira Yamaoka - Black Fairy

OST z SH2. Cudo, w zasadzie nie trzeba nawet samej gry, Yamaoka muzyką załatwia wszystko.

...and Oceans - Angelina: Chthonian Earth: Her Face Forms Worms

Kawałek z IMO genialnego Cypher. Płytka niesamowita, przebija klimatem nawet The Symmetry of I The Circle of O.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cynic - Focus

W oczekiwaniu na nowy longplay amerykanów na nowy odkryłem ten nieśmiertelny klasyk. Po przesłuchaniu dema 08' jestem więcej niż pewny, że szykuje się najlepsza płyta roku. A najlepszą wiadomością i tak jest prawdopodobna światowa trasa Cynic + Atheist B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po prostu nie lubię patrzeć, jak ktoś włazi z uśmiechem na minę przeciwpancerną i potem się jeszcze cieszy z tego, jak daleko wywaliło mu flaki...
Nie no... matka Teresa...

A poza tym ja was wszystkich kocham, nawet Gacia i Manieka. I Kormacza też. :*

>>>bless !!! Niech moc bedzie z tobą.

Akira Yamaoka - Black Fairy

OST z SH2. Cudo, w zasadzie nie trzeba nawet samej gry, Yamaoka muzyką załatwia wszystko.

No i proszę... zgadzam sie. Muzyka przednia.

No i dobra, kończę off top bo przyjdzie CormaC i będzie zły. A jak CormaC będzie zły to ja też będę nieszczęśliwy... jak ja bede nieszczęśliwy to moja rodzina też bedzie niepocieszona, a jak rodzice bedą nie pocieszni to spadnie ich wydajność w pracy. Jak spadnie ich wydajność to spadnie wydajność polskiej gospodarki. jak spadnie wydajność polskiej gospodarki to Premier będzie niezadowolony. Jak premier bedzie niezadowolony to bedą o tym ciaglke mówić w TV. Ja będa o tym mówić w TV to CormaC bedzie to musiał oglądać. A jak bedzie to musiał oglądać to znowu bedzie zły, a jak CormaC bedzie zły to my też bedziemy niezado........

eeeeee co to ja miałem? Aha! miałem skończyc off top! ;)

Iron Maiden - Run to the Hills

wczoraj nadziałem sie na ten utwór na MTV2. No i od razu wpada w ucho. No i znowu jestem zniewolony przez IM.

Black Sabbath - Paranoid

to również usłyszałem wczoraj na MTV2. Tylko ze ja przyzwyczajony do wersji z Ozzym i jak ktoś inny śpiewa ten utwór to po prostu on do m,nie nie przemawia. Tak to już jest i tyle.

Black Sabbath - Iron Man

jak mi się przypomniało Paranoid to od razu efektem przewracających się kostek domina powrócił Iron Man i te kapitalne gitary. Przecież ja obudzony w środku nocy (kubłem zimnej wody) będę potrafił zanucić tę melodię.

a żeby nie było tak 'oldschoolowo' to dorzucę jeszcze teraz jeden utwór

Drowning Pool - Full Circle

Bardzo fajne, mocne i energetyczne brzmienie. Może uda sie dorwać kiedyś cały albumik z którego pochodzi ten kawałeczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepszą wiadomością i tak jest prawdopodobna światowa trasa Cynic + Atheist B)

Weź mi nawet nie mów bo na samą myśl zaczynam się ślinić ;) Ale jak znam życie to pewnie o Polskę nie zachaczą <_<

Jeff Loomis - Zero Order Phase

Solowy album kolejnego członka Nevermore, tym razem gitarzysty. Świetny, instrumentalny prog metal kojarzący mi się jakoś z solową płytą Petrucciego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeff Loomis - Zero Order Phase

Solowy album kolejnego członka Nevermore, tym razem gitarzysty. Świetny, instrumentalny prog metal kojarzący mi się jakoś z solową płytą Petrucciego.

Ta płyta jest niesamowita. Szczerze mówiąc myślałem że będzie to sieczka bez sensu.. a tu miłe zaskoczenie ;]

Kredki - The Principle of Evil Made Flesh

Może lekko kopnęło po jajkach, ale zachwycony nie jestem. Kredki mają o wiele lepsze kompozycje w swoim dorobku. A nowy album tuż tuż :D

Slipknot - All Hope Is Gone

Do tej pory najlepszy krążek w tym roku.. A 2 track z tej płyty po prostu zabija ;] ale się chłopaki wyrobili !

Doszła mnie bardzo smutna wiadomośc .. :( zmarł Richard Wright.. Rest In Peace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła mnie bardzo smutna wiadomośc .. :( zmarł Richard Wright.. Rest In Peace.

[*]

Pink Floyd - Wish You Were Here

Na temat genialności tej płyty nie będę się wypowiadał, bo powiedziano już na ten temat wszystko. Krótko: najlepszy album jaki w życiu słyszałem, bez ani jednego słabego momentu, IMO ich magnum opus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/7617363.stm

[*] Ech :(

Pink Floyd

- Summer '68 "Would you like to say something before you leave?..."

- The Great Gig In The Sky

- Wearing The Inside Out

Szkoda, naprawdę szkoda. Łzy same się cisną... Wkład Ricka był ogromny w Pink Floyd i nigdy o nim nie zapomnimy...

- Shine On You Crazy Diamond

- Wish You Were Here

- High Hopes

- Sorrow (...)

Shine On Rick!

bez przesady z tym żałobnym cyrkiem

Ech... Uszanować stosunek innych to taka trudność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nile - Amongst The Catacombs Of Nephren-Ka

Nie, no uzależniłem się od tego pieprzonego bandu. Sanders i spółka tworzą po prostu niesamowitą muzykę, którą nie można w żaden sposób podrobić. Pokażcie mi lepszy debiut od tego powyżej, a ?

Tak, wiem Pałli, że Ty wolisz LHP. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, już się zaczynają zbiorowe gorzkie żale, widzę. ;] Wyjątkowo dorzucę swoje, bo faktycznie szkoda człowieka... aczkolwiek bez przesady z tym żałobnym cyrkiem.

Tiamat - Wildhoney

Śmieszne, ale dopiero ostatnio zaczęłam w pełni doceniać ten album. Whatever That Hurts z prologiem w postaci tytułowego kawałka jest rozkoszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie mi lepszy debiut od tego powyżej, a ?

Death - Scream Bloody Gore, Cynic - Focus :D, Autopsy - Severed Survival, Morbid Angel - Altars of Madness... mam dalej wymieniać? :D Jeszcze drugie tyle się spokojnie znajdzie. Nile też dobry, ale IMO nie najlepszy ;]

Suffocation - Breeding The Spawn

Cryptopsy - None So Vile

Death'owy wieczór ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę ignorantem i powiem że Pink Floyd znam jedynie z nazwy. Nie kojarzę ŻADNEJ piosenki, i nie czuję żadnych emocji z tym związanych. Więc wybaczcie, ale zostaje jedynie wiedza że ktoś znany zmarł, i szacunek dla tej osoby(bo zmarła w końcu).

Symphony X - Inferno

Lubię gitarę, dobrze się tego słucha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem Pałli, że Ty wolisz LHP. ;]

Co ja wolę? :D

Soulfly - Warmageddon

Cholikkrap, jaki to jest arcy genialny kawałek, jeden z lepszych jakie się Maxiowi udało nagrać w całej jego karierze.

POTĘŻNY kopniak w jajca, ewentualnie cios bejsbolem w potylicę.

QLENQADŹ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę ignorantem i powiem że Pink Floyd znam jedynie z nazwy. Nie kojarzę ŻADNEJ piosenki

Udowodnię Ci że przynajmniej jedną kojarzysz ;] tj . http://pl.youtube.com/watch?v=LUASiDg-kg4

Co do tej nowej Mety to w ogóle szkoda się wypowiadać .. i jeszcze Gunsi nadciągają ! :D Jestem ciekaw kto gorzej wypadnie..

Tymczasem :

Cradle Of Filth - Dusk...and Her Embrace

i w międzyczasie Floydzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialnie grają... wstyd nie znać!!!!

Osobiście to słyszałem ich może z 5 razy w życiu i jakoś nie widzę problemu, że nie znam bliżej ich twórczości. Kolejny zespół, którego popularności totalnie nie rozumiem.

Nuclear Assault - Handle With Care

Wróciłem do nich po długim czasie i tak naprawdę dopiero teraz się do nich w całości przekonałem. Świetny thrash, zachaczający w niektórych momentach o crossover, z fajnie wysuniętym do przodu basem Lillkera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...