Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Rotten Sound - Cycles

Bardzo dobre. Ale po kilkunastu przesłuchaniach troszkę nudzi. Zdecydowanie lepiej wchodzi Murderworks :D

Nile - Dyskografia

HA-HA. A ja maaam oryginaląąą kostkęę Nile'aaaa, a Ty nieeee :>

Btw, słyszałam, że Ivo na fajnym koncercie był wczoraj ;]

Nawet sobie nie możesz wyobrazić tego potężnego moshu na T.Love. Naprawdę.

Ja na żadnym koncercie nie byłem >.> Siedziałem gdzieś w głębi parku i patrzyłem kumplom na gęby jak pili 'soczki', bo mi z powodu mocnych antybiotyków nie wolno...

Mike Patton - jak leci

Czyli od płytek solo, przez Fantomasy i Mr. Bungle po Tomahawka, FNM i Peeping Toma. Genialny muzyk. Może miejscami muzyka zupełnie nie w moich klimatach (czytaj FNM :D ) ale słucha się tego gościa świetnie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na żadnym koncercie nie byłem >.> Siedziałem gdzieś w głębi parku i patrzyłem kumplom na gęby jak pili 'soczki', bo mi z powodu mocnych antybiotyków nie wolno...

Ależ jasne, wierzymy... z tym, że wiesz, skarbie, grunt to patrzeć w przeszłość bez żalu i wstydu...

Bathory - To Enter Your Mountain

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie możesz wyobrazić tego potężnego moshu na T.Love. Naprawdę.

Łooosz, słyszałem, że takie hardcore'owo trve grindowe koncerty przeżywa tylko 1/3 wszystkich uczestników. Prawda to?

Bon Jovi - Lost Highway

W mordę, co za syf. Wiecie, jak to jest. "Bon Jovi wraca do korzeni, a nowa płytka pełna będzie klasycznych, rockowych brzmień sprzed lat". A brzmi, jakby facet robił grilla z kumplami i przy okazji nagrali jakieś szanty czy coś. Nigdy też za nim przesadnie nie latałem, ale takiego "It's my life'a" to akurat znam. Do "Autostrady" nawet z kijem nie podchodźta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorhead - Motorizer - Nowy album ,cały dostępny na laście. Wstyd nie przesłuchać - a więc zaczynam. Na razie same pochlebne głosy czytałem, więc może to co ciekawego...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reload to już przedsionek dna Mety...

Że co ? No chyba sobie kpisz..

Te wakacje były męczące, oj bardzo.. ale poznałem dwa ciekawe alkohole: orzechówkę i Rakije :P

All That Remains - Six

Zespół poznałem kilka dni temu.Chociaż niektóre growlowane wstawki są do [beeep], to ogólnie daje radę.. Akurat tutaj wszystko wyszło bardzo dobrze ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica - My Apocalypse

http://www.metallica.com/index.asp?item=601136

Jeśli ktoś wątpił w Metę jako w zespół thrashowy to myślę, że to wystarczy za odpowiedź. Nie jest to może nie-wiem-jak-bardzo super kawałek (Testamentu w tym roku nic nie przebije), ale też nic mu nie brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica - My Apocalypse

http://www.metallica.com/index.asp?item=601136

Jeśli ktoś wątpił w Metę jako w zespół thrashowy to myślę, że to wystarczy za odpowiedź. Nie jest to może nie-wiem-jak-bardzo super kawałek (Testamentu w tym roku nic nie przebije), ale też nic mu nie brakuje.

Amen i piwo dla przedmówcy. Kawałek jest całkiem fajny, jeśli reszta na płycie będzie trzymać taki poziom, to będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pffff. Jaka smętna jest ta nowa meta ;x

(Testamentu w tym roku nic nie przebije)

Hm... nowe Toxic Holocaust niszczy. I nie nudzi się tak szybko jak FoD ;]

Ależ jasne, wierzymy... z tym, że wiesz, skarbie, grunt to patrzeć w przeszłość bez żalu i wstydu...

...

Tylko bez 'skarbie', ok?

Celtic Frost - Into The Pandemonium

Klasyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... nowe Toxic Holocaust niszczy. I nie nudzi się tak szybko jak FoD ;]

Nie znam, ale chętnie poznam ;)

...

Tylko bez 'skarbie', ok?

No to chłopie masz przechlapane, szykuj się.

Celtic Frost - Into The Pandemonium

Klasyk.

O taaaaak...

CoB - Mask Of Sanity

Stos - Obłęd Dusz

Schizofreniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

i nadal przeplatam sobie Metalliką tu i tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hail Of Bullets - ...Of Frost And War

Czapki z głów. Taki holenderski misz-masz. Wszystko co jest najlepsze w Asphyxie, Tanatosie czy Gorefeście w bigułce (nie dziwne, bo właśnie członkowie tych grup założyli ten projekt), co równa się pokaźnej ilości świeżego mięska lecącego z prędkością światła na słuchającego. Perkusja zwala z nóg/krzesła, a tak agresywnych i ostrych riffów chyba w tym roku jeszcze nie słyszałem. Do tego dorzućmy wojenną otoczkę, zupełnie różną od pedalskiego Sabatonu i mamy najlepszą deathową płytę tego roku (IMHO !). Żal nie posłuchać.

MySpace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulver - Bergtatt

Na Trolle! Jak ja mogłem przegapić ten album! Dotąd znałem Ulvera tylko z tych nowych tworów, na szczęście otwarto mi oczy (i uszy, przede wszystkim). Już nie mogę się doczekać, co szykują Wilcy na dwóch następnych płytach, które wepchnął mi w łapy kumpel. A więc - do słuchania!

Ulver - Capitel V: Bergtatt - Ind I Fjeldkamrene

A ten kawałek przypomniał mi o innym bandzie - Dissection mianowicie. Jak skończę z Ulverem, puszczam sobie The Somberlain B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hnah, niby całkiem wporzo też zapodany przez Żniwa kawałek, ale mi się nadal te wszystkie cyrki Mety kojarzą z wyciąganiem trupa z grobu i pudrowaniem mu lekko nadgniłego noska... Ale może się mylę i płytka będzie gites z majonezem? W każdym razie lepiej podchodzić do tego krytycznie i najwyżej powiedzieć "a nie mówiłem?" lub mieć niespodziankę. Można też w ogóle to olać i np. iść obczaić nowego Motörheada.

Motörhead - Motörizer

Ten Last to jest jednak fajna sprawa, jakby nie patrzeć. A album jak na razie pachnie Motörheadem, czyli nie jest źle. Zobaczymy, jak przesłucham całość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuclear Blast Allstars - Schizo

jak nie znacie, to NBA (ale skrót ;p) to coś jak Roadrunner United... tyle że zamiast grać kiepski metalcore, nagrali dwie płyty - power metalową i melodic death metalową. Każda piosenka ma różnego wokalistę (Schizo ma gościa z Hypocrisy np.), a za całość brzmienia odpowiadali gitarzysta RAGE'a (za pmetal) i ex-gitarzysta Soilworka (za mdm). Schizo jest oczywiście z Out of the Dark, czyli z tej mocniejszej płyty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC/DC - Rock 'n' Roll Train

Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę, ale właśnie dziś panowie z Sydney wydali najnowszy singiel, a sam utwór powędrował na ich oficjalną stronę, gdzie można go bezkarnie (i bez ustanku, jak kto woli) słuchać. Wrażenia? Pozytywne! Cuchnie toto na kilometr "Highway to Hell", ale to IMO pozytyw - tak jak i power, którego kapeli (przynajmniej w tym kawałku) nadal nie brakuje. Coś czuję, że będzie fajna płytka, o.

\m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...