Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Hahaha, a A7X to metalcore przecież :D Jeszcze większe odejście od metalu :))

Czy ja wiem? ;x (vide trivium z twojego avataru)

Kończy się:

Alesana - On Frail Wings Of Vanity And Wax

A za moment:

Alexisonfire - Crisis

Czyli klimaty post-hardcore. 2 bardzo dobre albumy. Bardzo mi taki mjuzik pasuje.

Świetny odpoczynek od ostrzejszych rzeczy :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iced Earth - Prophecy

Something Wicked This Way Comes to zdecydowanie ich najlepszy album, a "środek" tego kawałka po prostu wymiata i ładuje mocą na cały dzień. :P

A po tym leci: Kamelot - March of Mephisto

Kocham refren w tym utworze. Khan jest świetnym wokalistą wg. mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trochę nowości:

Origin - Antithesis

Uhh naprawdę jestem pod wrażeniem. Sporo już słyszałem w tym roku dobrego dm, ale to znacząco wybija się ponad przeciętność. Bardzo solidnie, technicznie i pomysłowo. Wróże tej płycie długą żywotność w moim playerze ;]

Venom - Hell

Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś gorszego od Metal Black, a dostałem świetna płytkę ;] Po dwóch odsłuchaniach wydaje mi się, że jest to najlepsze płyta Venoma od wielu, wielu lat. Nie słyszałem nowych Priestów (i średnio mam na to ochotę), ale wydaje mi się, że będzie to hejwi metalowy album roku :)

Vader - XXV

Ogólnie jestem przeciwny nagrywaniu na nowo starych hitów, ale Vader wybrnął z zadania całkiem, całkiem. Te najstarsze kawałki dość sporo straciły na jakości, ale nie wyszło to tak źle jak w przypadku ostatniej płyty Sodoma :D Fajnie wypada nowa wersja Tyranów piekieł <ok> <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Satriani - Crystal Planet

Dla mnie ten kawałek Satrianiego rządzi :).

Deftones - Deftones (chyba tak się ta płyta nazywa :) ).

Szczególnie urzekły mnie Hexagram i Minerva, a dopiero włożyłem płytę do odtwarzacza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, a A7X to metalcore przecież :D Jeszcze większe odejście od metalu :))

No wiesz... dla kogo metalcore dla tego metalcore. Ale jak najnowsza plytka a7x jest metalcore'owa to ja jestem św mikołaj :D

Pierwsze 2 albumy to rzeczywiście metalcore ale teraz? No Bullet for My Valentine to jest metalcore ale A7X już coraz mniej.

Może ja sie nie znam na tych wszystkich podgatunkach, ale czy metalcore rzeczywiście tak bardzo ucieka od heavy metalu?

W oczekiwaniu na listonosza...

DISTURBED - Indestructible jest super, daje kopa, aż zęby dzwonią :D.

Affirmative... potwierdzam. zresztą pisałem o tym 2 str wcześniej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machine Head - Descend the Shades of Night

Kapitalny kawałek, a po koncercie Mety kopie mnie w pysio za każdym razem, kiedy go puszczam(kawałek, nie pysia;]). Przypomina się moment, kiedy Rob podszedł do akustyka i zaczął gadać... no, to akurat było dziwne;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In Flames - Sense of Purpose

Tak sie wsluchuje w ten album i wydaje mi sie, ze dzielnym szwedom udalo sie nagrac cos lepszego niz marne (aczkolwiek przeblyski na nim bylo ;) ) Come Clarity. Niestety poziomem to to sie nie zbliza nawet do sredniego Soundtrack to Your Apocalypse, co dopiero mowiac o Clayman'ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machine Head - Descend the Shades of Night

Kapitalny kawałek, a po koncercie Mety kopie mnie w pysio za każdym razem, kiedy go puszczam(kawałek, nie pysia;]). Przypomina się moment, kiedy Rob podszedł do akustyka i zaczął gadać... no, to akurat było dziwne;]

Nic nie rozumuję z treści tego posta, ale jednak zgadzam się - kawałek kopie ryj ;]

ZAO - The Splinter Shards...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...