Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Corrosion Of Conformity- In The Arms Of God

Kawał świetnego połudowego(może nie całkiem :D) brzmienia(mówie tu o USA :P). ;)

Jesli chodzi o południowe brzmienia to ja osobiście wolę Down (zwłaszcza po koncercie ;) ), ale CoC też jest dobre

Possessed - Seven Churches

Dalej kopie dupsko mimo prawie ćwierć wieku od wydania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis - Aromatica Germenexitacion En Orgias De Viscosa Y Amarga Putrefaccion

Świetna płytka. Jednak jeśli ktoś nie lubi grindu... to lepiej niech omija ich z daleka.

Raczej nie bardzo świetna, nawet nie dobra. Jak ktoś oczekuje dobrego goregrindu, niech sobie posłucha regurgitate i haemorrhage. Ale płyta warta posłuchania, bo wtedy wiadomo jak nie robić grindu :]

Ramones - Ramones

Ej, oł, ledz goł!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis

Co za kretyńska nazwa...

Iron Maiden - The Clansman

Troszku klasyki nigdy nie zaszkodzi. Kawałek bardzo w porządku - Blaze potrafi śpiewać, choć wersja w wykonaniu Bruce'a jakby z deczka lepsza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kretyńska nazwa...

Uwierz, bywają gorsze. :) A co do "Clansmana" - obie wersje lubię jednakowo i nic do Badyla tak po prawdzie nie mam, niektóre kawałki z nim na wokalu są doprawdy świetne (choćby Sign of the Cross, Virus, Judgement of Heaven etc.), także IMO stawiam go niżej od Brusa, ale nie aż tak bardzo jak spora grupa fanów Dziewicy.

Tiamat - Amanethes

Jak wszyscy, to wszyscy - babcia też! ^^ A o płytce powiem tak: jako że nigdy nie uważałem Tiamatu za swój najukochańszy zespół, "Amanethes" mnie nie rozczarowała tak jak niektórych fanów, jest tu trochę klimatu i fajnych melodii, a całości słucha się nawet przyjemnie. Nie żeby jakoś porywało czy cuś, po prostu przyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Maiden - The Clansman

Troszku klasyki nigdy nie zaszkodzi. Kawałek bardzo w porządku - Blaze potrafi śpiewać, choć wersja w wykonaniu Bruce'a jakby z deczka lepsza. :)

No, tak troszkie :) Tak samo jak Sign Of The Cross

Dies Irae - The Sin War

Jedna z moich ulubionych kapel death metalowych (i z Polskie, i w ogóle), ciekawe czy wydadzą jeszcze kiedyś jakąś płytę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Palant - Borsuk leci nad elektrownią

przypominam sobie stare czasy jak grałem ze znajomym

MM-Cała dyskografia :)

Jak mogę swojego taty nie słuchać

Deftones album: Saturday Night Wrist

Jak do tąd miałem tylko white pony i teraz delektuje się nową płytą

Kat - Róże Miłości Najchętniej Przyjmują Sie Na Grobach

mmmm słodki kat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So I Scream - The End Of Tolerance

Wow oO. Świetna i jednocześnie dziwna muzyka. Taki nu metal z jakimś traszem i metalkorem i nutką wariactwa :D

A w dodatku z Polski.

Słuchać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantera-Rise, Fucking Hostile, Walk, This Love, Mouth For War, A New Level, Hollow

Doskonale piosenki, IMO najlepsze Pantery. Ogolnie Vulgar Display of Power to najlepsza plyta tego zespolu, moim zdaniem. Polecam wszystkim fanom thrashu (chociaz pewnie i tak wszyscy znaja ;)) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONSLAUGHT - Killing Peace thrash metalowe morderstwo...

Spitting blood in the face of god! \../

High On Fire- Death is this communion

Po pierwszym przesłuchaniu spodobało mi się...nawet bardzo... Stoner/sludge...taki amerykański...główka się gibie sama... B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugh, ale ciepło! Za ciepło. Gdzie ta zima? ];>

AC/DC - Hells Bells

Tak sobie postanowiłem odświeżyć najlepsze hiciory Australijczyków, a pasują one do tego dzionka wręcz wyśmienicie, co dziwnym nie jest. Szkoda tylko, że jakość taka sobie, no ale kasety, w dodatku stare kasety, to nie to samo co doskonała jakość mp3. Nie mniej, AC/DC wymiata w dowolnym formacie, a te pogłosy i inne takie dodają oldschoolowego smaczku.

\m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faith No More - Angel Dust

Mój numer 2 jeżeli chodzi o płyty fnm (po "prawdziwej rzeczy" ofkoz:])

@ dwóch panów na górze

skąd macie takie fajne rangi? : < Ja tez chcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Down - On March The Saints

IMO najlepszy kawałek z nowej płyty, główny riff jest po prostu [beeep]isty

Można by polemizować...ale po co? :P (cała płyta imo świetna)

Spiritual Beggars- Blind Mountain

Stoner śmierdzący latami 70' (autentycznie!). Świetny wokal, nie mniej świetne gitary i boska sekcja... wystarczająca rekomendacja B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serj Tankian - Elect the Dead

O kurde. Solowy projekt pana frontmana SOAD kładzie na łopatki. Chimek zachwalał, ale jakoś mu nie dowierzałem, oczekując jakiegoś akustycznego pierdzenia z przytupywaniem nogą... no to się rozczarowałem. Płyta brzmi jak dojrzalsze Toxicity, koleś ogólnie jedzie po Ameryce, wojnie w Iraku i new-age society. Klasa sama w sobie, cholerny kandydat na płytę roku w kategorii rock.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...