Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

Cryptopsy - None So Vile

Czysty geniusz. Te perka... ech... Szkoda, że teraz się zeszmacili (na M-A na 14 recenzji nowa płyta ma średnią... 7% -_-)

Mimo wszystko wolę Souls To Deny

A ja mimo wszytko pozostanę przy Pierced From Within

Suffocation - Pierced From Within

O, właśnie B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Cryptopsy - None So Vile

Czysty geniusz. Te perka... ech... Szkoda, że teraz się zeszmacili (na M-A na 14 recenzji nowa płyta ma średnią... 7% -_-)

:blink: słyszałem, że jest raczej słaba ale aż tak ?

Strapping Young Lad - Alien

Trochę szkoda, że się rozpadli ale przynajmniej są jeszcze solowe albumy Townsenda i Zimmer's Hole

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch Enemy - Revolution Bigins

Co to ? Pop ?xD Ehh nie to co stare dobre AE ..

Abuahahaha... :lol: :o :huh: Umieram xD Brednia roku na FA :blink:

Po słabym "Doomsday Machine" nie spodziewałem się rewelacji a tu proszę, moim zdaniem to druga najlepsza płyta AE po "Stigamcie" ;]

PS. Mam nadzieję, że to jakaś ironia, czy coś.... ;x

Faith No More - War Pigs

Dobrym kowerem jest. :] I jeszcze ten głosik Pattona, mniam :]

Cała Płyta "The Real Thing" jest bardzo dobra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chimaira - Ressurection (2007)

Co tu dużo gadać, wracam ledwo żywy do domu po szkole i malej partii w halówkę, a tu dużo roboty przede mną... Więc puściłem pierwszą płytę, która mi przyszła na myśl, żeby się nieco podbudować ;) Daje radę, szczególnie riff z Sixa ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chimaira - Ressurection (2007)

Co tu dużo gadać, wracam ledwo żywy do domu po szkole i malej partii w halówkę, a tu dużo roboty przede mną... Więc puściłem pierwszą płytę, która mi przyszła na myśl, żeby się nieco podbudować ;) Daje radę, szczególnie riff z Sixa ;]

Przefajna, energiczna płytka. Ostatnio zwróciłem uwagę na sekcję. Powiem jedno - bębny zabijają, choć nie rzucają się w oczy (uszy)...

Prince of Persia - Soundtrack... W sam raz do pisania magysterky ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze Steve Vai - Sex and Religion, Punky Bruster - Cooked On Phonics ;)

Wiem, wiem. Generalnie chyba jeszcze nie słyszałem słabej płyty z udziałem Townsenda

Laaz Rockit - Know Your Enemy

Totalnie nieznany zespół, czego nie jestem w stanie zrozumieć bo thrash grają pierwszorzędny

Omega - Gyöngyhajú lány

Krótko i (bardzo) banalnie: dziś się już nie tworzy takiej muzyki. Dlaczego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch Enemy - Revolution Bigins

Co to ? Pop ?xD Ehh nie to co stare dobre AE ..

:blink: Ke ? Najlepsza płyta od czasu WoS.

Behemoth - Zos Kia Cultus

Nic tak nie poprawia humor jak zakup trudnego do zdobycia digipacku wyżej wymienionej płyty za... 20 zł ! Kocham allegro ! :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Paulie, PRIVAT. Ten jeden kawałek mi nie przypasował w ogóle :P Reszta albumu dobra, jest też jeden wg mnie genialny utwór Rise Of The Tyrant. Ale nie wiem czemu jakoś się z tym albumem nie obyłem.. Może nie wsłuchałem się jeszcze tak porządnie.

Genesis - Land Of Confusion

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wsłuchałem się jeszcze tak porządnie.

no to jak się wsłuchasz to wtedy coś napisz...ok? :P

Exodus- The Atrocity Exhibition... Exhibit A

Totalna miazga...słucham tego już miesiąc niemal dzień w dzień i nie może się ode mnie odczepić... Rzecz, którą stawiam obok The Blackening Machine Head'a... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exodus- The Atrocity Exhibition... Exhibit A

Z dwóch amerykańskich thrashowców, Overkill mnie bardziej przekonał nową płytą.

A propos: The Blackening jest dla mnie w pierwszej trójce longplayów z tamtego roku. Miazga. ;)

Judas Priest - Nostradamus

Pierwszy kawałek z nowej płyty do odsłuchania TU. Eh... gdzie ten JP z czasów chociażby Painkillera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwóch amerykańskich thrashowców, Overkill mnie bardziej przekonał nową płytą.

A propos: The Blackening jest dla mnie w pierwszej trójce longplayów z tamtego roku. Miazga. ;)

Judas Priest - Nostradamus

Pierwszy kawałek z nowej płyty do odsłuchania TU. Eh... gdzie ten JP z czasów chociażby Painkillera...

Hmmm, mimo że za JP jakoś specjalnie już nie przepadam, to ten kawałek nieźle wpada w ucho.

Monstrosity - Imperial Doom

Wow. Corpsegrinder na wokalu wymiata. Szkoda, że nowy wokalista sobie aż tak dobrze nie radzi :)

Repulsion - Horrified

cult ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Generalnie chyba jeszcze nie słyszałem słabej płyty z udziałem Townsenda

Laaz Rockit - Know Your Enemy

Totalnie nieznany zespół, czego nie jestem w stanie zrozumieć bo thrash grają pierwszorzędny

Omega - Gyöngyhajú lány

Krótko i (bardzo) banalnie: dziś się już nie tworzy takiej muzyki. Dlaczego ?

nie znany ludziom, którzy nie siedzą w thrashu, tak to jest bardzo znany i lubiany :)

Gorefest - Mindloss, znowu Holandia...znowu [beeep]isty DEATH METAL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znany ludziom, którzy sie siedzą w thrashu, tak to jest bardzo znany i lubiany :)

Mówisz ? Jesteś aż drugą znającą ten zespół osobą, którą spotykam

Black River - Fight

Zespół powstały na gruzach (nie znanego mi, szczerze mówiąc) Neotholic, w składzie min. Daray i Orion. Grają IMO całkiem nieźle, tu macie link do ich MySpace'a http://www.myspace.com/blackriverpl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystkie: Armin van Buuren presents - A State of Trance

oraz tytuły takie jak:

Above & Beyond - Alone Tonight

Tranzident and Peter Dubs - Drift

Ilya Soloviev - Sunwaves

Armin van Buuren & DJ Shah feat. Chris Jones - Going WrongARMIN RLZ!!!

:blink: ocb? Czyżby zdeka nie ten temat?

Pierwszy kawałek z nowej płyty do odsłuchania TU. Eh... gdzie ten JP z czasów chociażby Painkillera...

Kawałek taki raczej średniawy i IMO panowie nie powinni się już brać za kontynuację kariery, bo mogą tylko zaszkodzić kultowemu, jakby nie było, zespołowi, chociaż wielkie powroty są ponoć ostatnio w modzie...

Gojira - The Link Alive

Se oglądam z ciekawości - kumpel zapodał. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i zwięźle: Tiamat - Amenethes

Jak na 5 lat czekania to jest... średnio. Połowa albumu to typowo gothrockowe brzdękanie, a z reszty in plus wybijają się ledwie trzy tracki: dobre Temple... i Until... oraz genialne Via Dolorosa. Nowe Wildhoney to nie jest, ale posłuchać warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiamat - Amenethes

Masz źle podpisaną empetrójkę. B)

Serj Tankjan - Elect the Dead, kuźwa świetna ta płytka. Więcej dźwięków, jakieś takie przyjemne, zaangażowane, słowem demon przeszłości nadal żywy, tyle że teraz gra sam.

(na temat Tiamat :worship: się wypowiem, jak mi się zachce)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...