Skocz do zawartości

Czego Teraz Słuchacie IV-2


Cardinal

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Niewiasta wita również ;]

A niewaista imię jakieś posiada ? :P

Właśnie oglądam klip do "for my family" i powiem, że rozpiździel niezły jest.

Na takie klimaty liczę w radiu z HC w GTA IV ; - )

True, ale wydaje mi się, że to za duzy underground. Tam znajdzie sie rozpoznawalna muzyka... Ale sam usłyszałbym z chęcią Madball'a z starych, 'gangsterskich' czasów, czy Agnostica...

Ignite - Our Darkest Days... Przygotowuję się przed majowym gigiem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasputina - Transylvanian Concubine <lekko i dziwnie- jak zwykle;]>

To chyba jedyny utwór tych pań, który można zaakceptować. ;] Reszta to niestety kiepskie rzępolenie, a cover Torniquet Mansona jest po prostu żenua. ;]

Ignite - Jesteśmy pedalskim punko-hardkorem - Szczyp mi pokazał. Nie nadaję się do takiej muzyki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud, miód i orzeszki.

No i ten niezapomniany

do "Turbo Lovera", czysta poezja! xD

Numbers From The Beast - Fear Of The Dark

Nieśmiertelny przebój Dziewicy w wykonaniu "All Starsów"? Pewnie, nawet całkiem fajnie wyszło, a interpretacja Chucka Billy'ego (Testament) może się podobać. Scream for me, Brasil?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblige- wsio z majspejsa

Ymmm...niebanalny materiał... Czuć hAmerykę ale to przecież nie jest wada :D Nowoczesny death (dla mnie inspirowany w dużej mierzę Suffocation, Decapitated[który to zresztą mają wpisany w rubryce "influences"] i....Lamb of God). Polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzionek z ironami (szufla po dyskografii) a teraz zakuwanie kochanej mikrobiologi z embriologią na zmiane przy flojdach i kolejnej kawie @_@... jeszcze z 2h pociągne a potem padne ;/ <wymiocinkuje>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignite - Jesteśmy pedalskim punko-hardkorem - Szczyp mi pokazał. Nie nadaję się do takiej muzyki ;]

Proste, ten zespol to takie hc wannabe z wokalem prosto z rhapsody haha. Nigdy nie rozumiałem parcia na nich, a to jest w zasadzie całkiem spore, zwlaszcza ze niedawno u nas byli (zeszle wakacje bodajze), a teraz maja przyjechac ponownie ;)

Burst in - Demo 07

Dobry warszawski oldschool. Troche irytuja polskie wokale, ktore do os pasuja jak piesc do nosa, ale generalnie zespol daje rade <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slayer wymiata po wsze czasy!

Taaaa.... Teledysk "i hate u" oglądam średnio 5 razy dziennie i jeszcze mi się nie znudziło xD

Ci ludzie po prostu tworzą tak [ciach] muzykę że [ciach] na te wszystkie niszówki i ich "nowatorskość" i "świeży powiew".

Powiem tyle:

Slayer. Sepultura, SoulFly.

Dziękuję.

Misiek, masz malutko postów, więc chociaż sensownie gadasz, to daję Ci narazie ustne ostrzeżenie. Potem poleci warn. Zważ na słownictwo - scp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

First Blood - Killafornia

Nie wiem co napisać o tej płycie żeby nie było bluzgów, bo delikatnie skomentować tej płyty się nie da B)

Po prostu Terror & Rozpier**** Rączki same się do machania zbierają :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Kennedys - Milking The Sacred Cow

Raczej w formie ciekawostki, bo nigdy mnie jakoś szczególnie do punku nie ciągnęło. Co jak co, ale California Uber Alles, Holiday In Cambodia, czy Nazi Punks F.ck Off wymiatają :D

Hammer - Hammer

Kreon - Zdrada, prawo, kara... i co jeszcze czeka nas

Dragon - Horda Goga

Nigdy nie sądziłem, że thrash śpiewany po polsku może sprawiać tyle radochy. Dziwię się jakim prawem takie całkiem niezłe kapele nie odniosły takiego sukcesu, jak grafomański KAT z dennymi wokalami <_< Widać za mało shatana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lao Che - Gospel (2008)

obecnie to (moim zdaniem) najlepsza muzycznie i wokalnie kapela z tak zwanego mainsteamu. po niesamowitych Gusłach i przejmującym Powstaniu Warszawskim (najlepsza polska płyta od dobrych kilku lat i myślę że w ciągu najbliższych kilku nic jej nie przebije), nagrali album trochę lżejszy zarówno muzycznie jak i tekstowo, ale nadal słucha się ich przyjemnie, zwłaszcza że Spięty ma nieprawdopodobną siłę ekspresji w głosie (co więcej potrafi szeptać jak i drzeć ryja tak że ciary przechodzą).

a poza tym czekam na wypłatę, bo dziś premiera nowego albumu Cool Kids of Death!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Children of Bodom-Blooddrunk

plyta jest a tu cichutko :rolleyes:

Kazda plyte COB'u uwielbiam na swoj sposob.Kiedy uslyszalem Blooddrunk mialem wielkie obawy...to juz nie to,pomyslalem.Ale jak to...Laiho i reszta zawiesc nie mogli, i nie zawiedli bo po dalszych przesluchaniach dostrzeglem jaka jest wspaniala.Juz dawno przestalem czekac na nowy Follow The Reaper,bo takiego juz nie bedzie.Nowy COB jest bardziej trashowy i mniej melodyjny,ale co z tego skoro i tak jest genialny.Ich najgorsza plyta,ale i tak 10/10 i pozycja na cd roku :lol:

ps.covery wymiataja :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich najgorsza plyta,ale i tak 10/10 i pozycja na cd roku

Żartujesz sobie? ;] Ta płyta śmierdzi kupą na kilometr, myślałem, że AYDY jest słabe...myliłem się Blooddrunk bije go na głowę ;]

Nasum - Helvete Szwedzi w absolutnie szczytowej formie, 22 totalnie rzeźnickie i naładowane powerem kawałki. Aż ma się ochotę coś rozpieprzyć albo chociaż pobansować ;] Dużo ok pod adresem tej płyty, zaczyma sie zastanawiać czy wolę ja czy Shift?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tool -stinkfist

To chyba jedyny utwór tych pań, który można zaakceptować. ;] Reszta to niestety kiepskie rzępolenie, a cover Torniquet Mansona jest po prostu żenua. ;]

jednak wymieniłabym jeszcze kilka;]. kłócić się nie będę, Rasputina nie gości na zbyt wysokim miejscu mojej listy :P

Lao Che - Gospel (2008)

obecnie to (moim zdaniem) najlepsza muzycznie i wokalnie kapela z tak zwanego mainsteamu. po niesamowitych Gusłach i przejmującym Powstaniu Warszawskim (najlepsza polska płyta od dobrych kilku lat i myślę że w ciągu najbliższych kilku nic jej nie przebije), nagrali album trochę lżejszy zarówno muzycznie jak i tekstowo, ale nadal słucha się ich przyjemnie, zwłaszcza że Spięty ma nieprawdopodobną siłę ekspresji w głosie (co więcej potrafi szeptać jak i drzeć ryja tak że ciary przechodzą).

usłyszałam- przesłuchałam- przeraziłam się- nigdy więcej.

moim zdaniem najgorsza płyta w ich dorobku.

<z drugiej strony dwie pierwsze jak dla mnie rewelacja, więc kiedyś ten poziom musiał zlecieć:P>

A niewaista imię jakieś posiada ? :P

a i owszem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer - Hammer

Kreon - Zdrada, prawo, kara... i co jeszcze czeka nas

Dragon - Horda Goga

Nigdy nie sądziłem, że thrash śpiewany po polsku może sprawiać tyle radochy.

Oprócz zespołów, które wymieniłeś istnieje jeszcze Wolf Spider/Wilczy Pająk - o ile dobrze pamiętam to nagrali jedną płytę po polsku, a późniejsze po angielsku. Ponoć całkiem niezłe, ale nie słyszałem więc się nie wypowiem

Dziwię się jakim prawem takie całkiem niezłe kapele nie odniosły takiego sukcesu, jak grafomański KAT z dennymi wokalami <_< Widać za mało shatana.

Tja, i za mało "dziewczęcej krwi błony dziewiczej", totalnie nie jestem w stanie pojąć popularności tego zespołu, ale widać się nie znam...

Septic Flesh - Communion

IMO kolejna znakmoita pozycja w dorobku greków, ale Sumerian Daemons jakoś bardziej mi pasuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloodbath - Resurrection Through Carnage

Bloodbath - Breeding Death

Umocniłem się tylko w przekonaniu, że Akerfeldt posiada najlepszy growlowy wokal w tym biznesie. Brutalny, mocny, ale jednocześnie na tyle wyrazisty, że faktycznie da się zrozumieć, co facet śpiewa. Nie sposób pomylić z nikim innym.

Pokłon dla króla trashu nie będzie już takiej kapeli nie będzie!

Thrashu chopie, nie trashu.

a i owszem. :P

Widzę, że cenimy sobie forumową prywatność? I super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<odpala papierosa sojowego>

ocb?! :blink::P

Widzę, że Szczyp znowu się bawi edytowaniem postów. Niech się lepiej własnymi jajkami pobawi. - CRD

Running Wild- Death Or Glory LP

Może banał...może kolorowe jarmarki... Ale dla mnie są najlepsi w tym co robią... czysta energia... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TestAmenT - The Formation of Damnation

Panowie z Testamentu udostępnili calusieńki album do przesłuchania na ich profilu na myspace'ie :D Bardzo ryzykowne zagranie (pewnie za chwilę pojawią się na necie linki do piraconego albumu - nieważne, że jakość dźwięku jest mocno średnia :P ).

Płyta IMO dobra, nie powiem, że się skuszę na zakup (generalnie za Testamentem nie przepadam), ale dobrze się słucha.

http://www.myspace.com/testamentlegions

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...