Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

Polecane posty

Problem jednak w tym, że taki zabieg powoduje (przynajmniej w moim odczuciu) to, że film traci na swojej dynamice. Są gry, w których intra są szybkie, mocne, z polotem, inne zaś powolne, majestatyczne. Według mnie trudno by było zrobić szybki montaż ze scenami tylko z Wowa . Po prostu znajdują się tam sceny pasujące bardziej do wolniejszego utworu niż dynamicznego (nie licząc intra z Mists of Pandaria) . Nie wiem, ale ja jestem wyczulony na tym punkcie, że każda scena musi dobrze pasować. Poza tym często podczas tworzenia filmu mam w głowie "wizję" jak mogę do danego momentu w muzyce dopasować klip i nie wyobrażam sobie dać innej sceny, bo w moim odczuciu tam "nie pasuje". Ale postaram się zastosować do Twojej rady, bo być może rzeczywiście robię zbyt duży rozmach w robieniu filmów ;p. Dziękuję za komentarz ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem resztę filmików i doszedłem do wniosku, że najbardziej mi nie gra nr. VI właśnie, pewnie dlatego, że te intra i ta tematyka gier jest mi najbliższa :P Taki V jest na przykłąd świetnie zmontowany i nie budzi żadnych zastrzeżeń z mojej strony, więc moją wcześniejszą radę odnieś głównie do fantastyki :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiedziałem, gdzie się wpisać (tymbardziej, że nie mogę nowych topiców zakładać :P) więc stwierdziłem, że moje blogowe wypociny najbardziej pasują w tym temacie.

Grami fascynuję się od 1989 roku, kiedy pod moją strzechę trafił ZX Spectrum. Te kilkanaście lat zapewniło mi dużo miłych wspomnień, setek godzin znakomitej rozgrywki ale też sporo doświadczenia i wiedzy odnośnie branży rozrywki elektronicznej.

Postanowiłem założyć blog GamingUnchained, aby podzielić się moją pasją z innymi graczami. Opisuję tu aktualnie katowane gry jak i cofam się w czasie przypominając zapomniane już klasyki. W mojej gamingowej stajni znajduje się NES, SNES, PS2, PS3, PSP, X360 oraz oczywiście PC, także materiału na wpisy jest pod dostatkiem :)

Na blogu nie zabraknie również przemyśleń odnośnie aktualnej sytuacji w naszej ulubionej branży jak i jej przyszłości, testów sprzętu oraz innych artykułów okołogrowych.

Czytajcie, komentujcie, przesyłajcie uwagi i pomysły. To w końcu blog o grach. Dla graczy :)

http://gamingunchained.blogspot.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu założyłem bloga chcąc sprawdzić siebie w pisaniu recenzji. W sumie jest on bardzo testowy wiec nie patrzcie na wygląd ani na datę publikacji mojej jedynej tam recki. Nie miał mi kto sprawdzić tej recenzji więc prosiłbym was o to teraz. Jest to moja 1 recenzja w życiu ale jak jest zła to mi to napiszcie :P

http://darksethigry.bloa.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wini666 - recenzja jest ok merytorycznie, widać, że czujesz to, co piszesz, jednak strona językowa, niestety, leży. Już nawet nie mówię o częstych powtórzeniach czy nie takim szyku zdania tu i tam - jest sporo większych błędów, czasami tak elementarnych jak pomylenie podmiotów w zdaniu:

Jako fan poprzedniej części tej serii Guild Wars 2 poza moim chłodnym okiem recenzenta musiało się również zmierzyć z ogromnym sentymentem z mej strony.

Postaraj się pisać wolniej i z mniejszą dozą ekspresji, ale poprawniej :)

Zapraszam przy okazji na mojego bloga, przejrzyj, może Cię trochę zainspiruje! :-)

www.kelevandos.blogspot.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników forum :)

Otóż od pewnego czasu zacząłem prowadzić kanał na YT z gameplay'ami, (w późniejszym etapie przewidziane również vlogi oraz inne filmiki) moja działalność jest nadal "świeża" więc za wszystkie mniejsze błędy przepraszam ale wydaje mi się że nie wiele ich robię. Jeżeli ktoś z Was ma ochotę zaglądnąć na moją małą działalność to zapraszam serdecznie ;)

Link do YT - NinjaGamesPL

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do oglądania, subskrybowania, lajkowania itp. kolejne gameplay'e już niebawem! :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie,

Możliwe, że niektórzy z Was mnie już znają, bo promowałem się miesiąc temu na tym jakże cudownym forum. Mimo to pragnę się przypomnieć oraz zaprezentować swój kanał użytkownikom, którzy jeszcze o mnie nie słyszeli.

A oto i link:

Podany adres przekieruje Was prosto do świeżego niczym bułeczka w piekarni odcinka z serii Sniper Ghost Warrior.

Serdecznie zapraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od jakiegoś czasu próbuję swych sił w edytowaniu i komentowaniu powtórek do World of Tanks. Poniżej zamieszczam link do najnowszej, ukazującej przebieg bitwy z perspektywy trzech członków plutonu.

Jestem bardzo ciekaw Waszych opini i komentarzy. (Zwłaszcza tych krytycznych.)

Plutonowy komentarz (T20, Pantera, T-34-1):

http://youtu.be/efI7xOiNCHw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Ja jestem Bartek a to jest mój skromny (na chwilę obecną) kanał YouTube.

Pomimo że kanał został założony 25 czerwca 2012 roku to dopiero niedawno postanowiłem wrzucać na niego filmiki.

Dla wszystkich ciekawych " nie planuje nagrywać Minecrafta " - to po prostu nie mój typ gry.

Przykładam się do filmów, staram się wyciągnąć jak najlepszą jakość obrazu oraz dźwięku, chociaż w tym drugim przypadku jestem na początkowym etapie. Liczę na konstruktywne sugestie odnośnie tego co mógłbym poprawić albo zmienić. Osoby zainteresowane współpracą (Coop) proszę o kontakt na PW.

http://www.youtube.com/user/barwis92

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na swoją stronę, Recenzje Gier Kelevandosa, na której recenzuję tytuły na wszystkie platformy! Współpracuję z wieloma deweloperami i wydawcami, mam więc dostęp do masy świeżych tytułów. Serdecznie zapraszam do lektury!

www.kelevandos.blogspot.com

Wpadnijcie też na fanpage strony na Facebooku! Znajdziecie tam ciekawe newsy, informacje o najnowszych recenzjach oraz masę konkursów, w których można zgarnąć darmowe, pełne wersje gier!

www.facebook.com/Kelevandos

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął ponad miesiąc od mojego ostatniego posta w tym temacie.

W tym czasie skończyłem całą serię z Dead Space 3 na poziomie hard i wypuściłem kilka odcinków Plutonowego Komentarza.

Pokazuję w nim powtórkę bitwy z World of Tanks na przemian z perspektywy graczy walczących wspólnie w plutonie.

Dzisiaj opublikowałem pierwszy odcinek komentarza do X-Com: Enemy Unknown. Postaram się przejść grę na poziomie Classic z opcją Iron Man. Dla niewtajemniczonych: podwyższony poziom trudności oraz brak możliwości wczytywania wcześniejszych stanów gry.

Zainteresowanych gorąco zapraszam do obejrzenia pierwszego odcinka:

http://youtu.be/fVza2NkLirI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem Kubeush i zajmuję się streamowaniem oraz robieniem filmów z gier.

Chciałbym was zaprosić na mój stream na którym możecie zobaczyć różnego rodzaju prodkucję. Tak więc

zapraszam na mój stream bardzo serdecznie:

http://twitch.tv/Kubeushhd1 (kliknij "Śledzić" aby otrzymywać informacje kiedy jest stream)

dodatkowo:

http://facebook.com/Kubeush - tutaj kliknij "lubie to" także aby wiedzieć kiedy streamuję

a także:

http://www.youtube.com/user/KubeushHD1 - zapraszam do subskrybowania.

Dla każdego coś dobrego! Gwarantuję, że się nie zawiedziesz, ale daj mi się wykazać!

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, ostatnio ze względu na zbyt dużą ilość wolnego czasu postanowiłem pobawić się w Rocka oraz zacząć nagrywać filmiki z gier Na pierwszy ogień poszła gra o ciekawym tytule Might and Magic: Duel of Champions. Jestem dopiero pionierem w tej dyscyplinie także proszę o naprawdę dużą wyrozumiałość.

http://www.youtube.com/watch?v=yDL27Ut80BE

Zająknięcie na początku filmiku, jednak później jest już lepiej

Namawiam równierz do polubienia mojego profilu na fb, który możecie znaleźć w opisie filmu, niedługo pierwsze konkursy z nagrodami!

Zachęcam również do polubienia profilu na fb:

https://www.facebook.com/Kravter

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Muszę przyznać, że upłynęło naprawdę sporo czasu odkąd pisałem na jakimkolwiek forum poświęconym tematyce gier komputerowych. Na przestrzeni ostatnich kilku lat wiele się u mnie zmieniło. Obecnie mam 25 lat, dyplom i całkiem dobrze płatną pracę. To, co się nie zmieniło to zamiłowanie do gier komputerowych, które niedawno postanowiłem wprowadzić niejako na nowy poziom. W związku z powyższym zabrałem się za przygotowywanie wideorecenzji. Tak oto narodziła się inicjatywa Grać Albo Nie Grać. Póki co ma ona funkcjonować wyłącznie na zasadzie kanału YT, na którym publikowane będą recenzje w miarę gorących tytułów. Z czasem jednak planuję rozwinięcie działalności. W jaki sposób? Jeszcze nie wiem, pomysłów nie brakuje. W projekt zainwestowałem już trochę prywatnych środków i zamierzam jeszcze trochę dorzucić.

Dzisiaj zwracam się do Was z prośbą o obejrzenie i ocenienie pierwszego materiału jaki powstał pod egidą Grać Albo Nie Grać, jakim jest wideorecenzja najnowszego Tomb Raidera. Materiał dostępny jest tutaj:

Jestem świadom jego mocnych i słabych stron. Zdaję sobie sprawę z faktu, że warstwa narracyjna wymaga istotnego dopracowania i zapewniam, że podejmę w tym kierunku starania (zakup mikrofonu pojemnościowego, praca nad dykcją). Ciekaw jestem jednak Waszych wrażeń. Będę wdzięczny za wszelkiem opinie, uwagi oraz wskazówki. Naturalnie nie obrażę się za "lajki" czy też subskrypcje. :)

Projekt jest obecnie w stanie pre-raczkującym. W przyszły weekend planowane jest oficjalne uruchomienie kanału YT oraz profilu FB (póki co funkcjonują one w stanie surowym). Następnie (najszybciej jak będzie to możliwe) opublikowana zostanie wideorecenzja Bioshock: Infinite, zaś pod koniec maja wystartują konkursy z nagrodami w postaci kluczy do gier.

Podsumowując zatem, zapraszam do oglądania, komentowania, lubienia/nie lubienia, subskrypowania i, cóż, stay tuned - to dopiero nieśmiałe początki! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GracAlboNieGrac Dobre dobre, nie zdziwię się jak twój program stanie się jednym z popularniejszych w sieci. Wszystko na bardzo wysokim poziomie i miło się ogląda. Nie mam zastrzeżeń. Wiesz co mówisz. Czemu nie piszesz dla CDA?

Dzięki za miłe słowa. Postaram się żeby w przypadku kolejnych recenzji było jeszcze lepiej (szczególnie w zakresie jakości dźwięku). Co do CDA, to po prostu nie dogadaliśmy się w kwestii zarobków - dawali za dużo, ja chciałem mniej. A tak na serio, to chyba jeszcze za wysokie progi. Niemniej, pewnego dnia, kto wie... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ostatnio vlogów growych się zrobiło, także na tym forum :D

Ja proponuję coś nieco innego, ale utrzymanego w podobnym duchu - dobra zabawa + poszerzanie horyzontów.

Youtubowy Kanał Poetycki, w którym wspólnie z kolegami opowiadamy o swoich ulubionych utworach poetyckich, prowadząc przy tym rozmowy o wszystkim. Niezobowiązująca zabawa - a ilu ciekawych twórców można poznać!

Mamy taką ambicję, żeby udowodnić, że poezja to nie tylko Mickiewicz i Kochanowski i poezja też może być spoko!

Jest już kilka odcinków, zapraszamy :D

1. "Świerszcze" Świetlickiego, czyli podryw na poetę

2. "Dotknąć" Wojaczka i seks-telefony

3. "Grzegorz" Olszańskiego, czyli z piwem zawsze spoko

4. "Ogród miejski" Peipera, czyli cygańskie klimaty

5. "Dno piekła" Bursy, czyli gotowanie z Horyzontalnymi!

Odcinek co tydzień !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...