Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Twórczość własna forumowiczów cz. 2

Polecane posty

Siemka,

chciałbym zaprosić was na mojego bloga o grach i gamedevie, chociaż czasem będę pisał też o książkach i kulturze. W najnowszych wpisach kilka słów o dziennikarstwie growym i tworzeniu gier np. gdzie i czy warto studiować w tej dziedzinie.

Zapraszam również do przeczytania wywiadu z Szamanem, twórcą gry niezależnej Grimind oraz recenzji kilku starszych gier, jak: Dragon Age: Origins, Singularity czy InFamous.

Jeśli wam się spodoba, to zapraszam do subskrypcji RSS oraz bardzo proszę o lajki na fb.

Pozdrawiam serdecznie,

Peter

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł tu z tej strony Espon , zapraszam was na mój kanał, niedawno wystartowałem: https://www.youtube.com/user/Espon4g

Nagrywam Newslettery- takie tam biuletyny informacyjne,

Zagrajmy w , oraz niedlugo pojedyncze gameplay.

Narazie jest sam RCTW.

Pojawią się takie gry jak:

AC - cała seria+ full DLC

SKYRIM+ Full Dlc

FEAR- cała saga

Gothic cała saga

Brothers in Arms cala saga

TES IV + full DLC

SNIPER ELITE V2

LA NOIRE PREMIUM GAMES

FALLOUT ALL DLC + WSZYSTKIE CZESCI

GTA 4 + FULL DLC

EMPIRE TOTAL WAR

+ NAPOLEON

LOST PLANET KOMPLETNE WYDANIE

Far Cry 1,2

DEAD ISLAND GOTY

DEAD SPACE 1

MASS EFFECT cala saga

SPEC OPS THE LINE

RED ORCHESTRA 2

DEAD RISING PREMIUM GAMES

MAFIA 1,2 ,

i duuuuuuuuzo tego jest bo mam ze 100 tytułow:D

po maturze 3 filmy dziennie:D

obecnie 1 na tydzien.

Zapraszam na mój kanał , jeśli coś CI się spodobało subnij mnie:D

Odpowiadam na pw tutaj i na yt - BARDZO CHĘTNIE:D

Edytowano przez Jaroox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się MrArkadziej.

Chciałbym gorąco zaprosić was na mój kanał, gdzie właśnie zacząłem swą działalność. Rozpoczynam mocnym uderzeniem miecza i wystrzeloną strzałą w Oblivionie a już wkrótce tuż za rogiem To The Moon :)

http://www.youtube.com/user/MrArkadziej

Liczę na uczciwe komentarze i gorąco zapraszam do subskrybowania, to dopiero początek, więc jest ciężko się wybić. Bardzo liczę na rzetelność i uczciwość jeśli chodzi o porady, co? zrobić nowego by ulepszyć to, co tworzę. Na samym starcie bardzo liczy się aktywność widzów, wiec proszę o komentarze, łapki tudzież subskrypcje, o ile się podobają moje wypociny :)

Pozdrawiam wszystkich tutaj obecnych!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć,

Ja jestem Adrian "Teveli" Roszkowski i chciałbym was dzisiaj zaprosić oraz przedstawić wam Telewizję dla Graczy "TeveliGames" - mojego autorstwa. (http://www.youtube.com/teveligames )

Jest to mój kanał w serwisie YouTube.com, w którym publikuję wszelkiego rodzaju materiały związane z grami: recenzje, zapowiedzi, gameplaye, let's playe, unboxingi itp.

Obecnymi seriami na kanale są:

- Kolekcjogiernia: Seria materiałów, w których rozpakowuję jakąś edycję kolekcjonerską, figurkę bądź gadżety związane z grami.

Typowe materiały dla "starych kolekcjonerów" jak i nowych oraz dla osób zainteresowanych tematem.

- TeveliGames: Seria związana z wszelkiego rodzaju zapowiedziami, recenzjami i newsami. W planach mam wprowadzenie "Raportu Dnia" czyli krótkiego materiału wideo, w którym podsumuję wszystkie newsy z całego dnia oraz podsumowania Tygodnia.

- Premiery Gier- Materiały, w których prezentuję wszystkie gry, które mają mieć premierę w danym miesiącu.

oraz :

-Let's Play

-Program Teveli

-Zapytaj Teveliego Q&A

-KinoGRAnie

Zapraszam wszystkich serdecznie na wspomniany wcześniej kanał. Bardzo przykładam się do materiałów co przekłada się na wysoką jakość filmu.

UWAGA !!!

Jeśli spodoba Ci się mój materiał bardzo proszę o zasubskrybowanie kanału co bardzo pomaga dalszemu rozwojowi mojej telewizji !

Z góry dziękuję wszystkim za poświęcony mi czas oraz subskrybcję !

Pozdrawiam

Adrian "Teveli" Roszkowski

http://www.youtube.com/teveligames

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim buuuuummmmmmmmmmm hedszot. To my rokusandmachim chlopaki mlode ale dobre robionce co robiom i wejdzcie na nasz kanal bo fajne tam som rzeczy i morzna gre terz wygrac bo konkursy bendom. Minecrafta jurz chyba nie bendzie bo nudny sie zrobil ale nowe gierki bendom.

Daje linka i pirzcie mi co fajne bo cd action czytamy jurz chyba od 2 tygodni i fajne jest.

http://www.youtube.com/user/RoKuSandMaChiM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powyższy post miał być cwaną reklamą zalinkowanego kanału, to nie wyszło :]. Serio, ale nawet jeśli tak specjalnie napisałeś, to to tylko zniechęca do jakiejkolwiek interakcji z twórczością. Nie wiem, co pod tym linkiem się znajduje i, po przeczytaniu powyższego posta, nie chcę wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :-)

Od niedawna prowadzę bloga poświęconego recenzjom gier i pomyślałem, że mam już w nim na tyle zawartości, żeby się podzielić z szerszą publicznością. Staram się dodawać recenzje jak najczęściej, co nie jest problemem, jako że lubię pisać :-) Gracze z każdej platformy znajdą coś dla siebie, recenzuję gry na Androida, PC, PS3, 3DSa, DSa, Xboxa, kiedyś może nawet wskoczy jakaś planszówka w ramach ciekawostki.

Serdecznie zapraszam do odwiedzania, czytania i kontaktowania się ze mną!

www.kelevandos.blogspot.com

P.S. blog wygląda na razie dość minimalistycznie, ale utalentowany grafik już pracuje nad szatą graficzną :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i ja się pochwalę. Na swoim blogu wprowadziłem ostatnio mini cykl wywiadów. Rozmawiam z osobami, które moim zdaniem mają talent i zasługują na wypromowanie. Ponadto znajdziecie również kilka wywiadów i recenzji.

www.doxtradus.blogspot.com

Jak ktoś uważa, że ma się czym pochwalić - zachęcam do napisania do mnie PW.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, razem z kolega założyliśmy kanał na Yt gdzie mamy zamiar wrzucać let's playe, recenzje w późniejszym czasie, a także luźne pogrywajki z gier mmo. Na początek zrobiliśmy le'ts play a gry AC3 a znajdziecie go tutaj -> http://www.youtube.com/watch?v=3BJKSm9RCRM. W przyszłości mami zamiar wrzucać let's playe m.in. Mass Effect, Mafii Czy Batman od rocksteady. Prosze komentujcie, co nie pasuje, co należałoby poprawić,a jak się spodoba to subskrybujcie i udostępniajcie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze zapraszam na bloga Recenzje Gier Kelevandosa! Tym razem znajdziecie tam recenzję gry na Androida/iOS pt. Knights of Pen and Paper! Gorąco polecam, aplikacja stanowi świetne połączenie zabijacza czasu, prostego rpg oraz genialnego humoru!

http://kelevandos.blogspot.com/2013/01/10-recenzja-knights-of-pen-and-paper.html

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa kanału: Kroniki wieloświatów

Tematyka kanału: Gameplay

O kanale: Kanał poświęcony grom MMO. Jeśli nie wiesz w jaki tytuł zagrać, zapraszam do mnie. Na kanale pojawiają się też inne tytuły(single). Jeśli jakiegoś tytułu nie ma, napisz na pewno go zrecenzuje. Uwaga dopiero zaczynam działalność. Zależy mi na komentarzach i opiniach na temat kanału. Zapraszam

Link do kanału: http://www.youtube.com/user/ruszkos1

Edytowano przez ruszkos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! ;)

Od jakiegoś czasu zacząłem prowadzić serwis internetowy PS-PSPTutorial.PL który jest poświęcony grafiką komputerową. Posiada wiele ciekawych artykułów, szeroko rozwinięte forum wielotematyczne oraz przede wszystkim bardzo dużo wideo-tutoriali które składają się na kursy tworzenia tekstur, obróbki zdjęć oraz grafiki wektorowej w programach Adobe Photoshop oraz Corel PaintShop Pro. Jeżeli ktoś z Was moi drodzy interesuje się grafiką komputerową to zapraszam serdecznie do odwiedzenia serwisu.

Link do strony PS-PSPTutorial.PL

Strona na Facebook'u

Kanał na You Tube

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na bloga Recenzje Gier Kelevandosa, gdzie zamieszczam recenzje ciekawych moim zdaniem gier!

www.kelevandos.blogspot.com

Pozdrawiam!

@Kelevandos proszę cię no, zaczynasz spamować, a to raczej nie zostanie przyjęte na forum w przyjemny dla ciebie sposób...

Dobra, jest sprzeciw forumowiczów, to przystopowuję :) Zostawię tylko ogólnego posta z linkiem :)

Pozdrawiam!

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

Stworzyłem ostatnio pewien montaż z gry Battlefield 3 i postanowiłem, że może warto się nim pochwalić, by otrzymać od Was jakieś rady/krytykę/komentarze. Klipy są bardzo stare, bo z poprzedniego lata, ale myślę, że editing całkiem znośny. Zazwyczaj bardzo dużo czasu zajmuje mi klejenie takich filmów (nie mówiąc już o trudności w nagrywaniu klipów z moim sprzętem... :P ) - dopasowywanie efektów/przejść, synchronizacja z muzyką itd. dlatego fajnie byłoby gdyby ktoś kogo coś takiego interesuje, rzucił okiem.

Mój ostatni film: http://youtu.be/VI68nO92buM

Zapraszam również do zobaczenia moich pozostałych filmów smile_prosty.gif Znajdzie się tam jeszcze jeden montaż z BF3, oraz MW3 i kilka innych.

Edytowano przez Hasz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to akcje pokazane w filmiku nie są jakieś szczególnie dobre. Za długie intro - 7 sekund to maksimum. Nie ma też pewnej ciągłości, za dużo "przerywników". Proponuję nagrywać z wyłączonym interfejsem.

Co do akcji - masz rację, ale chyba aż takie tragiczne nie są tongue_prosty.gif Tak jak napisałem - dość stare klipy, teraz idzie mi raczej lepiej, jednak nagrywanie bf'a to straszny ból jeśli nie ma się świetnego sprzętu. Jestem właśnie w trakcie upgrade'u kompa, więc za niedługo powinienem kręcić z większą przyjemnością.

Co do intra - chyba też jest w tym trochę racji, następnym razem pomyślę nad szybszym przejściem do sedna.

Jedyne z czym się nie zgodzę to z wyłączeniem interfejsu, o ile w grach ze wsparciem do nagrywania demek można to robić, lecz nie zawsze jest to potrzebne, to BF kompletnie nie ma wsparcia do nagrywania i trzeba sobie radzić z kręceniem np. Frapsem "wprost z pola bitwy" tongue_prosty.gif. Co prawda można interfejs wyłączyć w konsoli, ale wtedy nic bym nie ugrał.

Dzięki za krytykę i czas poświęcony na obejrzenie smile_prosty.gif

Edytowano przez Hasz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu spodobało mi się robienie montażu cinematiców z gier pod muzykę trailerową, gdzie stawiam przede wszystkim na dobre synchro z muzyką. Stworzyłem na razie z 6 takich filmików, z czego pierwszy był tak na prawdę projektem szkolnym. Praca nad nimi dla mnie to sama przyjemność, zazwyczaj zrobienie jednego filmu zajmuje mi około 20-25 godz. Tak naprawdę wiem, że jestem jeszcze zielony w tych sprawach, dlatego chciałbym, żeby ktoś, kto lubi takie filmy lub sam je robi wypowiedział się na ich temat, dał jakąś radę ... cokolwiek. Z góry dziękuję i pozdrawiam .

Link do kanału - https://www.youtube.com/user/SawtoStuudio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gdzie stawiam przede wszystkim na dobre synchro z muzyką.

Rzeczywiście niezła synchronizacja, ale rozważ ograniczenie wycinków użytych w danym filmiku do jednej gry/serii/kategorii, bo zobaczenie WoWa, zaraz potem AC, a w przerwach FF IV troche drażni mój zmysł estetyczny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...