Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

AR - komentarze cz. II

Polecane posty

Tak, rzeczywiście list gluta był zabójczy. Śmiem twierdzić że pod względem głupoty mógłby konkurować nawet z listem sławnego karolka z grudnia zeszłego roku. Szczególnie ten tekst pobił wszelkie rekordy "Bo gdyby nie istniały wersje pirackie, ludzie nie kupowali by oryginałów"- naprawdę chciałbym wiedzieć jak ten koleś tłumaczy sobie taką teorie. Ale nie to jest najgorsze. Jak pokazałem ten list kumplowi w szkole to powiedział że ten koleś w jakichś tam miejscach ma racje. No tylko iść i się powiesić. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodobało mi się za to Schwytane w Sieci. Znowu antyfani i ich wydumane zarzuty? Mi to się już znudziło. Nie tak dawno temu było poważne SwS i miałem nadzieję, że tak już zostanie. (Chociaż trza przyznać, że "gry kture nie chodzom" mają szanse na stanie się tekstem kultowym" ;) )

Gwarantuje ze powazne wypowiedzi w SwS beda tez i to wkrotce, trafilem na pare b. interesujacych tekstow wartych publikacji i naglosnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zawsze rozumiem co święci piraci mają na myśli i rozumiem błędną "logikę" ich argumentów, tak gluta nie zrozumiałem. Pod koniec listu Smuggler chyba też przestał rozumieć (m. in. rekord w ilości k*%#*w AR + rzyg kawą), bo daleko idące założenia gospodarczo-egzystencjalne gluta nie są w stanie zmieścić się w pojedyńczym ludzkim mózgu. Po długiej kontemplacji nad listem doszedłem do wniosku, że gdyby nie piraci, to nie miał bym nic... Tak więc..

Dziękuję piraci gdyby nie wy nie miałbym nic!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodobało mi się za to Schwytane w Sieci. Znowu antyfani i ich wydumane zarzuty? Mi to się już znudziło. Nie tak dawno temu było poważne SwS i miałem nadzieję, że tak już zostanie. (Chociaż trza przyznać, że "gry kture nie chodzom" mają szanse na stanie się tekstem kultowym" wink.gif )

heh pamiętam że na tym samym forum napisałem coś takiego : " o o cda znowu, pewnie zaraz sięSmuglerr pojawi" jak widać miałem racje :D No musze się pochwalić rodzicom, że ich syn jest w poważnym piśmie cytowany, jak jakiś normalnie profesor Kołakowski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List pirata mnie rozwalił. Śmiałem się jeszcze z dziesięć minut po przeczytaniu. Przyznam że z tymi argumentami to mógłby iść do sejmu i ustanowić nowe prawo :D:) Schwytane w sieci mnie zawiodło. Już wolałbym argumenty pirata "dlaczego warto ściągać piraty" B)

ale i tak nie pobił Karolka.

na mojej liscie glupot, zaszczytne 2 miejsce!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, Glut popisał się niezwykłą głupawą argumentacją. Niestety nie mają one pokrycia w rzeczywistośći. Za przykład niech posłuży argument, że gdyby kupowano same oryginały to by rynek sprzętowy padł. Wbrem pozorom nawet byłoby odwrotnie, ponieważ do każdej produkcji potrzeba odpowiedniego komputera, a co jakiś czas trzeba wymieniać podzespoły. A poza tym jak mówi Smuggler skoro stać cię na sprzęt pociągnący dany tytuł to stać również na kupno yejże produkcji. Za przykład niech posłuży Unreal Tournament 3, wymagania ma niemałe, ale jednak sporo osób grę zdobyło legalnie inaczej. Jakiś czas temu Cormac podawał w newsach, że pirackiego kluczas do gry w sieci próbowało użyć 40 milionów ludzi! Gdyby nie było piractwa to jestem przekonany, że co najmniej połowa ludzi by grę tą zakupiła.Bo jak się nie ma innego wyboru to wiado jaka jest "śpiewka". A pecety miałyby przez to mocniejszą pozycję, bo powiedzmy gdyby kupiono 20 milionów legalnych UT 3 producenci gier najbardziej przykładali by wagę do rynku pecetowego największą, bo w końcu Halo 3 sprzedało się na jednej platformie w 8 milionach egzemplarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha najnowsze AR wymiata pod wzgędem śmiechu :D Nie no teraz to już strach pić kawe podczas czytania..Dawno się tak nie uśmiałem :) List Gluta zasłguje na dyszke pod wiadomo jakim względem, ale nie pogniewałbym się jakby w następnym numerze był jego następny list z kontrargumentami przeciwko Smugglerowi :D Perełki się zdarzają..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa słowa : List Gluta. Takiej głupoty już dawna nie czytałem... :blink: Litości, przecież dobre, całkiem nowe gry można dostać za dwie dyszki i za te nieszczęsne 120 złotych można ich kupić istne multum. Kolejny, który wymyśla różne ciekawe rzeczy, aby tylko mieć argumenty do swojej nieszczęsnej opinii <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie już wkurzają, te wszystkie listy piratów, ponieważ tyle ich już przeczytałem że w tej dziedzinie znam wrzystkie argumenty i kontrargumenty. Nawet rysunki Pana Marka związane z piractwem już mi się przejadły (podobnie jak samemu twórcy). Mój apel do antyfanów: więcej listów typu Karol lat 14.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeciw. Więcej mądrych listów, a Karolki niech znikną w czeluściach piekielnych! Taki Glut tworzący swoje teorie spiskowe jest IMO bardziej żenujący i tragiczny niż śmieszny (choć śmieszny też :lol: ). Jemu bardziej należy współczuć (a w szczególności to rodzicom), Dla mnie to był najgłupszy list ever (aż mnie zmusił do odpowiedzi, a to się rzadko zdarza). Karolek to ta sama kategoria człowieka, tylko trochę bardziej "polityczna".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikolaj515

Przeczytałem ostatnio odpowiedz na mój list, która była zamieszczona w LOL. Sądzę, że nie wszyscy zrozumieli treść, ponieważ chodzi mi oto, że CDA jest pismem dla graczy a nie gospodyń domowych polecam go przeczytać numer 08/2008. Nie chodzi mi jedynie o ten przykład z maszynką do którego tak się wszyscy przyczepiają. Pozdro dla Lenca za fajny obrazek do mojego listu. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dopiero doszedłem do AR z numeru 157, dopiero teraz mam okazję skomentować list Gluta.

Nie on pierwszy i nie ostatni formułuje tezę, że nienasyconych graczy nie stać by sobie kupować po parę gier w miesiącu. A czy to musi kupować wszystkie na raz? Kupuje jedną grę kończy i sprzedaje na allegro 20% taniej... na pewno się chętny znajdzie na egzemplarz w dobrym stanie. Tym sposobem za rzeczone 120 zł może w miesiącu przerobić 4-5 gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Może Glut i Karolek to bliźniacy.Nie nie to wcale nie jest podtekst polityczny.Pewnie planują jak zapanować nad światem za pomocą głupawych listów , a zły Pan Redaktor Smuggler psuje im marzenia xD.No skoro w tym kraju każdy idiota może zostać Prezydentem to mnie raczej nie zdziwi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dużo osób modli się do Bozi (...)" i "(...)dać Bozi szansę nagrodzenia mnie paroma milionami zł(...)" - nie chcę się czepiać, ale "Gość Niedzielny" też może wrzucić to jako cytat i raczej nie będą to pochwały... :P ; co do listu dot. konkursów sms - trzeba było na odczepnego przedstawić jakieś wypowiedzi szczęśliwych zwycięzców i po kłopocie :); problem plakatów... - jeśli dla kogoś CDA nie jest fetyszem to nożyczki w dłoń i do dzieła - w ostatnim numerze jest sporo "plakatów" :) ; artykuły sponsorowane - powiem szczerze, że jestem za - wolę dodatkowe 2 strony tekstu niż obrazek na 2 strony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dużo osób modli się do Bozi (...)" i "(...)dać Bozi szansę nagrodzenia mnie paroma milionami zł(...)" - nie chcę się czepiać, ale "Gość Niedzielny" też może wrzucić to jako cytat i raczej nie będą to pochwały... :P

A co to, "Bozia" to wulgaryzm, czy co? Co zlego w tym slowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dopiero doszedłem do AR z numeru 157, dopiero teraz mam okazję skomentować list Gluta.

Nie on pierwszy i nie ostatni formułuje tezę, że nienasyconych graczy nie stać by sobie kupować po parę gier w miesiącu. A czy to musi kupować wszystkie na raz? Kupuje jedną grę kończy i sprzedaje na allegro 20% taniej... na pewno się chętny znajdzie na egzemplarz w dobrym stanie. Tym sposobem za rzeczone 120 zł może w miesiącu przerobić 4-5 gier.

Wiesz, RoZy, ja uwielbiam książki - ale to nie znaczy, że muszę przeczytać wszystkie, które wydają w bieżącym miesiącu! Nawet w US-raju, gdzie jednak zarobki są wyższe niż u nas, gracz nie kupuje wszystkich gier na raz. Życie, - niestety! - wiąże się z koniecznością dokonywania wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to, "Bozia" to wulgaryzm, czy co? Co zlego w tym slowie?

"Gdy przychodzą do mnie dorośli faceci i opowiadają o Bozi, zastanawiam się, czy nie grzeszą przeciwko pierwszemu przykazaniu ? opowiada o. Augustyn Pelanowski. ? Nie ma Bozi. Jest Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba. Żywy Bóg. Nie trzeba banalizować Ewangelii." cytat stąd ;) Smuggler dla Ciebie :Plink

a Tu jeszcze o tych milionach zł: "O co mamy się modlić? Dlaczego jakoś nie wypada modlić się o wygraną w totolotka, a wydaje się rzeczą zupełnie na miejscu modlić się o zdrowie czy choćby o zdanie egzaminu? Sprawa przedstawia się jakoś tak: Modlitwa jest wyrazem, owocem i narzędziem naszej miłości do Boga, w żadnym zaś razie nie jest handlowaniem z Bogiem (?ja Ci ofiaruję pacierze, a Ty mi daj zdrowie?), a tym bardziej nie jest sposobem wymuszania od Boga upragnionych korzyści." to też z Opoki link :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bozia, to potoczne [czyli powszechnie używany lub spotykany na co dzień] określenie słowa bóg, więc nie rozumiem co jest złego w używaniu tego słowa, zwłaszcza, iż nie jest ono w żaden sposób wulgarne.

Nie udawaj durnia. Na prezydenta nie mówisz "prezio", chyba że chciałbyś go obrazić. "Bozia" to określenie dziecięco idiotyczne - w ustach dorosłej osoby brzmi właśnie pogardliwie i obraźliwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Może Glut i Karolek to bliźniacy.Nie nie to wcale nie jest podtekst polityczny.Pewnie planują jak zapanować nad światem za pomocą głupawych listów , a zły Pan Redaktor Smuggler psuje im marzenia xD.No skoro w tym kraju każdy idiota może zostać Prezydentem to mnie raczej nie zdziwi

A może oni chcą księżyc ukraść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Może Glut i Karolek to bliźniacy.Nie nie to wcale nie jest podtekst polityczny.Pewnie planują jak zapanować nad światem za pomocą głupawych listów , a zły Pan Redaktor Smuggler psuje im marzenia xD.No skoro w tym kraju każdy idiota może zostać Prezydentem to mnie raczej nie zdziwi

Heh, już to widzę:

Glut: To co będziemy robić dzisiejszej nocy Karolku?

Karolek: To co zawsze Glucie, spróbujemy opanować świat! :lol:

Przyznam, że list Karolka niespecjalnie kojarzę, ale Glut szczególnie zakleił mi się w pamięci. Nieraz powtarzałem sobie, że nic mnie nie zdziwi, ale zawsze gdy otwieram AR muszę weryfikować ten pogląd. Podziwiam logikę niektórych ludzi :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...