Skocz do zawartości

Co bym zmienił w CDA? cz. II


Pzkw VIb

Polecane posty

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Fajnie by było gdyby co jakiś czas np. 3 miesiące nie było zadnych dem i tylko 1 pełna wersja nowej gry albo jakiejś znanej np. Grand Theft Auto Vice City. :D Oczywicie cena zwrocła by trochę :wink:

Troche późno jak na odpowiedź ale :

I ty byś oczywiście chciał podwyżyc cene CDA, takich jak ty zalazłoby się więcej, ale co z innymni którzy już teraz narzekają na cene?

Fakt pograc w jakąś solidną gre byłoby fajnie, ale za taki dobrobyt cena wzrosłaby do około 25zł, a to już nie jest takie fajne :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytac gazetę jest fajnie, ale granie w gry fajniejsze. Dlatego kupuje CDA i dla gazety i płyty. A temat o gazetach bez płyty pojawiłsię w którymś CDA ( nie pamiętam w którym) w listach. Więc jak chesz się czegoś o tym dowiedziec to poszperaj w starszych numerach lub napisz w temacie : Pytania do redakcji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Swego czasu istniał na CoverCD podkład muzyczny, lecz z czasem z niego zrezygnowano. Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby przywrócenie go w ramach GameWalkera, gdzie ostatnio pojawiają się przeróżnego rodzaju prace czytelników. Z racji tego, że dźwięku wydrukować nie sposób, w wybierałce w każdym numerze mógłboby się dać usłyszeć melodię nadesłaną przez czytelnika. Te kawałki, które niegdyś tam się znalazły budowały całkiem przyjemny i specyficzny klimat pisma, choć potem zaczęły się niestety powtarzać.

//edit:

Bardzo podobają mi się zdjęcia robione Smugglerową ręką. Widać w nich pasję wypływającą z sercowego źródła poprzez rzeki przycisku spustu i elektroniki aż do oceanu w formacie jpg.

Sprzecznie z tematem, do jakiego się dopisuję, żadnych zmian bym nie chciał, noo może oprócz rozdzielczości, która mogłaby być większa.

Jeszcze jedno pytanie: czy galerię Sz. P. Smugglera można znaleźć na dA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nic, wszyscy narzekają na pełne wersje gier w CDA. Otóż CDA to GAZETA i ją się kupuje żeby CZYTAĆ. Ja nie narzekam na te pełniaki, bo nawet nie patrzę co jest, bo ja kupuję CDA żeby CZYTAĆ. Więc apel do tych ludzi: nie kupujcie CDA Ci którzy narzekają, że są kiepskie pełniaki, bo jak kupujecie tylko po to żeby mieć kolejną grę to tylko spaczacie tą znakomitą gazetę, CDA trzeba CZYTAĆ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokiwitcher ja tak samo ja nawet nie których pełnych wersji nie instaluje tylko czytam nono stop recki.gry nie są złe, ale ja i tak kupuje dla gazety, a nie dal płyty. Ja mam małe pytanie bo mój kupel pyta sie czy jest możliwosc zeby Cd-Action można było kupic w wersji bez płyty i kosztowala by ona wtedy 6,99 zł czy jest taka możliwośc???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak kupujecie tylko po to żeby mieć kolejną grę to tylko spaczcie tą znakomitą gazetę, CDA trzeba CZYTAĆ.

tu się zgodzę z przedmówcą nie lepiej byście już zaoszczędzili te 15/16 zł i raz na jakiś czas kupić sobie wymarzoną grę a nie stos innych na które tylko wybrzydzacie a mimo to gracie. Dla mnie to jest niezrozumiałe ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poparcie, płyta dołączona to (wg. mnie) tylko załącznik, prawdziwe rzeczy dzieją się w środku CDA. Jak już mówiłem: CDA kupuje się po to aby je czytać, a nie kupować gier, które skoro tak sami mówicie, że są kiepskie, po co w takim razie marnować 15 zł, jeżeli kupujecie CDA tylko dla płyty to jesteście po prostu śmieszni. Oczywiście nie mówię, że Ci, którzy chcą sobie pograć w gry załączone do CDA mają nie kupować go, bo go tylko ośmieszają, mi chodzi o to, że możecie grać jak najbardziej w te gry, ale CDA JEST PO TO, żEBY CZYTAC NOWOSCI ZE SWIATA GIER!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokiwitcher ja czekam na odpowiedz redakcji a nie twoja. :rolleyes:

To sobie poczekasz, na okładce zawsze to jest napisane.

No to sobie troszkę poczekasz...

512 razy było wyjaśniane, że takiej możliwości NIE MA. A jak nie wierzysz, to czekaj dalej na odpowiedź redakcji.. Tylko się w sudoku zaopatrz...

Zgadzam się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Uważam że cd-a mogło by trochę podnieść cenę ale maksymalnie do 20zł [...]

Nie, nie, nie ! Stanowczo. Te 15 zeta to naprawdę cena optymalna i to by było bez sensu (a jakby te 5 zł polepszyło jakość gier na coverze, to pewnie nie za często i nie oczekiwał bym tu super produkcji, możliwe, że doszły by dodatkowe strony w piśmie, ale i tak redakcja często ledwo się wyrabia z dzisiejszą ilością stron).

Wszystko właściwie jest OK, chociaż można by dorzucić dział dotyczący starych gier (starszych graczy na pewno by to zadowoliło, a nowych albo zaciekawiło, albo zniechęciło, ale cóż, takie realia, że większość nowych graczy patrzy przede wszystkim na grafikę...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poczytałbym kilka "Gier Wiecznie Żywych".. Naprawde fajny kącik to był (jest?).. Oraz dwa, trzy listy więcej w AR.. Tylko listów ciekawych (=inteligentnych), a nie wypowiedzi pseudo-dorosłych osobników..

Usnąłbym za to TIPSY.. Z wypowiedzi na forum wynika, że mało osób je czyta.. a jeszcze mniej używa.. ;)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym zmienił menu płyty, bo jest obleśne. Popatrzcie na menu płyty PLAY' a i bierzcie z niego przykład.Kiedyś menu płyty było u was bardziej nowoczesne i ładniejsze, a teraz ? OBLECH !!!! :lol:

No i dawajcie lepsze pełniaki.

Aha, kiedy to ostatnio daliście na płytce jakieś wyścigi. Chyba zapomnieliście już o zwolennikach tego gatunku gier.

Dla każdego coś dobrego - z tej idei korzysta PLAY, a wy NIE. :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...