Skocz do zawartości

Co bym zmienił w CDA? cz. II


Pzkw VIb

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ja również jestem za tym, żeby wywalić konsole z CDA. W końcu sam Smuggler mówił, że CDA to pismo dla posiadaczy PC. Konsolowcy mają swoje pisma i niech je czytają.

Tak, ale to pismo DLA GRACZY. Jest konkretnie uzasadnione ktorych? :)

A tak serio: Może konsolowcy są znudzeni swoimi pismami i chcą poczytać coś naprawdę profesjonalnego. :) [PROWOKACJA MODE OFF] Ludzie bez przesadyzmu to tylko 2 strony. I można tam przeczytac nie tylko o konsolach, ale o premierach na nie, o ciekawych newsach. Poza tym Smugg już mowił, że CDA branży nie zmienia. A bardziej widziałbym redakcję CDA w "Poradniku Działkowicza" niżeli w piśmie o konsolach... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w CDA dodałbym jeden temat. Wgazecie oczywiście. Mógłby by się nazywać CD-REDACTION. Tam mogłyby zostaĆ zamieszczone jakieś śmieszne zdarzenia z życia redakcji, śmieszne dialogi i w ogóle rzeczy związane z redakcją. Czekam na odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w CDA chciał figurki! No co, każdy by chciał 5-centymetrowego Geralta lub Altaira na biurku! Napisał bym nowy temat ale nie mam uprawnień... No cóż, ,,lajf is brutal"... Dawajcie figurki błagam!!!

Pozdro dla ciebie za pomysł, ale to nie przejdzie, no chyba, że na jakies okrągłe urodziny CDA lub na magazyn gwiazdkowy bo tak nie masz co liczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego wy chcecie od tego nieszczęsnego działu Konsol. Ja cieszę się, że jest taki bo o ile samej konsoli nie mam to chcę też mieć chociaż minimalne wiadomości o tym, co się tam u nich dzieje a nie ma sensu w tym celu płacić oddzielnie za jakieś Konsolowe pismo, dla tego dział w CDA jest, przynajmniej dla mnie, bardzo przydatny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego wy chcecie od tego nieszczęsnego działu Konsol.

Potwierdzam. Nie ma co się czepiać. Konsole, niestety trzeba przyznać są lepsze od niektórych typów gier. Ja osobiście wolę PC. Ale nic nie zaszkodzi dział o konsolach. Zapewniam. Ba, nawet da więcej czytelników. Konsole nie są złe. Chociaż w jakiś swój sposób komputery są lepsze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia na stronie CDA zobaczylbym sklepik dla fanow. Na przyklad mozna by kupic jakis kubek czy cos w tym rodzaju z logiem CDA. Ale najbardziej spodobaly by mi sie naklejki na auto albo cos takiego z napisem "Uzytkownik Forum Actionum - x", gdzie x to moglby byc nick z forum albo cos w tym stylu. Kiedy sie jedzie autem i spotyka goscia z taka naklejka, to np. mozna cos na CB radiu zagadac :D. To by bylo super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galadriel: Lepiej nie!

Antyfani wiedzieliby, kim się "zająć" :P

Dział o konsolach jest całkiem przydatny - dużo dobrych gier wychodzi najpierw na "xpudła" i inne "peesy" ;)

Nie przeszkadzają mi (pewnie nie tylko mnie...) zapowiedzi na przykład kontynuacji Gearsów, mimo że premiera (na razie :) ) jest planowana tylko na konsole...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Sklepik jest niezły. (Można zwabiać anty fanów w pułapki ;) ) A na plakaty nie narzekajcie. Sam widziałem jakie mogą być drogie :blink:

Wiesz z tymi plakatami nie chodzi mi o to zeby byly co miesiac, bylaby to lekka przesada no ale jak juz sa to moglyby byc z lepszych gier a nie jak ostatni z lost, moze niektorzy gracze ta gre uwilebiaja i nic do nich nie mam no ale chyba lepiej dac plakat np. jakiegos dobrage fps-a!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o plakat, również jestem za tym, aby co jakiś czas (czyt. co kilka nrów) wylądował w CD-A. Najbardziej byłbym zadowolony z plakatu jakiejś większej produkcji: Starcraft 2, Diablo 3 a może GTA 4 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z tymi plakatami nie chodzi mi o to zeby byly co miesiac, bylaby to lekka przesada no ale jak juz sa to moglyby byc z lepszych gier a nie jak ostatni z lost, moze niektorzy gracze ta gre uwilebiaja i nic do nich nie mam no ale chyba lepiej dac plakat np. jakiegos dobrage fps-a!

Ta, ale Tobie bedzie sie podobal jakis dobry fps na plakacie to inni beda narzekac. Wszystkim nie dogodzisz. Mi na przyklad bardzo podobal sie plakat z Age of Conan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o plakat, również jestem za tym, aby co jakiś czas (czyt. co kilka nrów) wylądował w CD-A. Najbardziej byłbym zadowolony z plakatu jakiejś większej produkcji: Starcraft 2, Diablo 3 a może GTA 4 ;)

Jestem za! Szczególnie za tym ostatnim!

Ta, ale Tobie bedzie sie podobal jakis dobry fps na plakacie to inni beda narzekac. Wszystkim nie dogodzisz. Mi na przyklad bardzo podobal sie plakat z Age of Conan.

Wiem wlasnie to jest caly bol no ale jak juz byl age of conan to teraz moglby byc np. Far Cry 2 lub GTA IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, zamiast tych plakatów, bardziej bym się ucieszył z jakiegoś gadżetu takiego jak Kalendarzopad (możliwe, że przekręciłem nazwę, ale chodzi mi o tą podkładkę pod mysz z kalendarzem). Ale nie co numer, czy dwa, ale okazyjnie, na przykład w numerze poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. I mogłyby też pojawiać się takie naklejki dotyczące gier (były takie o Stalkerze i Wiedźminie), również bez jakiejś przesady, powiedzmy trzy razy w roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...