Skocz do zawartości

Co bym zmienił w CDA? cz. II


Pzkw VIb

Polecane posty

Ja bym zmienił AR *. Jeśli nie ma ciekawych listów, to powinno się je skracać a nie wypełniać nudą, której ze względu na zdrowie własne i tak nie doczytuje się do końca. Pseudo-śmieszne/pseduo-antyfańskie listy nadają się co najwyżej do pozostania w wiecznym zapomnieniu, a nie do publicznego pokazywania. Zmieniłbym też podejście do recenzji... Więcej opisu akcji i parametrów technicznych, mniej nieścisłości. Na końcu zmieniłbym GW, choć te kilka stron zawsze można ominąć.

* - Zmieniłbym również smugglera, bo nie lubię jego radosnych twórczości(jeśli to jedna osoba...) i kontrowania wypowiedzi ludzi, którzy nawet najbardziej znanego przekleństwa bez błędu napisać nie potrafią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Szczerze mówiąc, to zestawy komputerowe.. Już wcześniej się nad tym zastanawiałem, ale po ostatnim numerze.. :/ q6600 do zestawu za 5k + 9800gx2? Za tą cenę miałbym już q9300 z 9800gx2 w sli, zresztą z tego co widzę, to zestawy proponowane na forum są znacznie wydajniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym dodał do GW więcej felietonów i zdjęć oraz rysunków. 1 stronka NL więcej też by się przydała. A może dać jakiś nowy dział do CDA? Może np. zrobić w AR rubrykę, w której czytelnicy odpowiadali by na listy/pytania Smugglera (kiedyś jeden kolo pisał o tym w AR).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może robić by wywiady z antyfanami? Dowiedzielibyśmy się wreszcie, co im tak przeszkadza w CDA, dlaczego je kupują. Hmm... chociaż może być problem, ze znalezieniem antyfana, który potrafi napisać coś więcej, niż tylko "cda to [ciach]".

Zapoznaj się z regulaminem.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat o zestawach komputerowcyh moglby zostac albo ograniczony , np co miesiac jeden zestaw albo max dwa ; albo 3 zestawy w numerze ale co dwa miesiące :] bo mysle ze wiekszosc z nich nie rozni sie az tak bardzo zeby co miesiac poswiecac 2 (!!!!) strony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważam tylko jeden problem w tym rozumowaniu. CD Action ma wielu czytelników i część z nich może się interesować nowymi zestawami komputerowymi rekomendowanymi przez dość dobre źródło. W sumie wielu jest ludzi, którzy mogą mieć kłopoty z podjęciem decyzji o nowym sprzęcie.

Osobiście nie widzę powodów w usuwaniu któregoś z działów, dopóki są osoby, które go czytają. W przyszłości... kto wie?

Z dodawaniem paru stron do najczęściej czytanych działów mógłbym się zgodzić, jednak jeśli cena miałaby pozostać niezmieniona, oznaczałoby to więcej reklam. Poza tym niewystarczająca ilość zapewnia większą pzyjemność wraz z każdym nowym CD Action. Zwiększona ilość zwiększa zarazem pracę, którą muszą wykonać w redakcji. Więc chociaż ze względu na biednych redaktorów możnaby się zadowalać mniejszymi zmianami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał więcej stron pisma. Jest dużo reklam i artukułów nie tylko recenzji. Przydałoby się więcej i artykułów i recenzji. Bo reklamy się szybko czyta. :P Obecne CDA przeczytałem na dwa razy przed snem i raz na dłuższym posiedzeniu w toalecie. No trochę szybko mi się skończyło a do następnego numeru miesiąc. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przeczytanie CDA zajmuję wprawnemu fanowi jeden dzień, proponuję zastosować patent który sprawdził się choćby w RE4 (nie, nie chodzi mi o zombiaki i porwaną córkę prezydenta) i na stronie [ciach] (ostatni update). Można mianowicie umieścić (czytaj - ukryć) w CDA kilka (np. 3) znaczków (na przykład 5 medali). I niech się biedny czytelnik męczy "dzie też one som". Gwarantowana przedłużona żywotność pisma! :)

Link wyciąłem. Regulamin, punkt 10. Tak, można na niej znaleźć dużo freeware'ów, ale też są tam wersje nielegalne.

[wies.niak]

EDIT: Jeśli tak to przepraszam, nie wiedziałem :mellow: . Wszędzie te piraty... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł by co jakiś czas odpowiedzi w AR udzielało kilku redaktorów. Mogłoby to się zdarzać okazyjni, raz na 6 numerów, np. w numerze urodzinowym i tym, który wypada w okolicach Bożego Narodzenia.

A ja bym dodał drugi DVD. Więcej dem i bonusów by się zmieściło...

Co o tym myślicie?

Drugi DVD=więcej dem i bonusów=wyższa cena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zwrócił bym te małe książeczki\poradniki o grach, nie tylko się przydają, ale też ładnie prezentują się na tablicy korkowej ^^'

Ach, jaka szkoda że się wiedźmin na takową książeczkę nie załapał ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic bardziej mylnego. :) Wszak CDA to pismo "dla graczy" a nie "o grach". Zmienieją się gracze to i zmienieć się będzie CDA. Sporo ludzi już ma jakąś konsolę i taka małą multiplatformowość na peno jest przez nich mile widziana.

Co do arta o Wii Fit nie błędnie go pozycjonujesz - Wii fit podobie jak i sama Wii to pewne zjawisko ignorownie tematu na łąmach CDA byłoby tażsame do ignorowania np ekranizacji gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej trzymam się wersji że konsole powinno się ograniczyć w cd-a. miało być okazyjnie te 4 strony i patrzę w tym numerze i mam zaskoczenie... zamiast życia w sieci mam wii-fit czyli bubel który mnie i inne osoby niezbyt lubiące wysiłek fizyczny mało obchodzi. stop. basta. ileż można. nie mam nic do konsol ale jak będe chciał o nich poczytać to kupie sobie coś innego.

Ja wręcz przeciwnie - chętnie bym zobaczył pełnoprawne recenzje gier konsolowych, tak jak to było z GTA 4. Jak widać recenzji jest coraz mniej, gier wybitnych nie za wiele, a przeczytałoby się recenzję takiego np. Metal Gear Solida, żeby wiedzieć czym się tak ludzie zachwycają. Wydaje mi się, że CDA właśnie pójdzie w tym kierunku, jak nie teraz, to może za parę lat. I na to czekam. Peace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...