Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

BloodRayne (seria)

Polecane posty

BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne! BloodRayne!

Choć nie grałem, kocham tę grę i wyczekuję pięknego dnie, w którym nastąpi premiera... Jestem w Empiku codziennie i cały czas nie ma... A ddzis już miał być... :x Idę jutro, a jak nie będzie to nie recze za siebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jedno z najlepszych TPS w historii!! Najładniejsza laska jaka kiedykolwiek widziałem w grach, super grafa i klimat, pełno krwi i latajacych kończyn ;) Jak dla mnie, takie polaczenie Alice z Soul Reaverem, ale lepsze ;). Polecam!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiiek

Kurde, mam grę od trzech dni i już kończę. Zajęło mi to 10 godzin na normalu. Gra jest miodna że aż strach. Kocham tą grę, to najlepszy TPS jaki widziałem. Lara odpada w przedbiegach. :D

MiSiEk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZA PROSTA! Trzeba grać na hardzie, żeby poczuć najmniejszy opór! To chyba wina nieograniczonego bullet-time'u! Ale jak wracasz ze school i chcesz być cool, to coś na odprężenie! Rymy "polsko-angielskie" nie brzmią ładnie! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soulafein Quen Elvenhair

Gra jest pod każdym względem genialna. Pogrywam w nią zaledwie od dwóch dni, ale już jestem pewien, że jest to najlepszy TPS w historii. Po prostu nie ma sobie równych! Enter The Matrix i Max Payne mogą się schować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR

KREW, KREW, KREW.... mnie zalewa, ze nie moge sobie pograc na moim kompie.. Ale nie o tym chcialem..

Bardzo fajnie udalo sie polaczenie Matrix-a i Residenta :lol:

No i sama bohaterka 8) ..

Tylko szczerze mowiac nie podobala mi sie recenzja w CDA, byla taka...inna.. jakos mi sie ciezko ja czytalo.. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chester_Molester

gralem jest dosc ciekawe w demo tez tylko ze demo bylo banalnie proste masz wszystkie umijetnosci a pelnej wersji uczysz sie po koleji kazdego skila

ma rowniez ciekawa fabule ktora wciaga odrazu moje piersze starcie z ta gra oczywiscie pelnej wersji jakies 8 godzin jeste super polecam 8)

Gra jest fajna ale nie jest to nic nadzwyczajnego...

Pograłem i się znudziłem. Ale gra się fajnie. Trochę monotonnie

nieznasz sie na sztuce rowniez czasami mnie nudzilo zabijanie niemcow jak bieglo ich 7 a potem znowu i znowu ale to ma sobie jakis urok rozumiem przejsc raz drugi na poziomie trudniejszym i koniec nie ma opcji na multi wiec w czym rzecz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z duża popularnością tej gry proponuje powtórzyć czym prędzej plebiscyt na sobowtóra (raczej: sobowtórki). Może ktoś zechce się za główną bohaterkę przebrać...

Co do samej gry - nie dla mnie definitywnie... zdaje się, że naziści mają (mieli?) w sobie więcej krwi niż przeciętny człowiek... dla mnie jest to obrzydliwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że główna bohaterka odżywia się właśnie tą ciecza... (swoja drogą... głupio to brzmi: "w żyłach głównej bohaterki płynie krew nazistów"...) Ogólnie chodzi mi o to, że to co większośc społeczeństwa graczy uważa za plusy, ja klasyfikuję jako dyskwalifikujące minusy ;) Ale nie ma się co przejmować - mój typ tak ma :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Ja w pęłną nie grałem ale demko przeszłem 15 razy na hardzie!!!!!!! Jest po prostu siuper. Może kupię sobie pełną. A co do głównej bohaterki, Larwa do grobu, Rayne na Miss Polonia :wink::wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z duża popularnością tej gry proponuje powtórzyć czym prędzej plebiscyt na sobowtóra (raczej: sobowtórki). Może ktoś zechce się za główną bohaterkę przebrać...

Co do samej gry - nie dla mnie definitywnie... zdaje się, że naziści mają (mieli?) w sobie więcej krwi niż przeciętny człowiek... dla mnie jest to obrzydliwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że główna bohaterka odżywia się właśnie tą ciecza... (swoja drogą... głupio to brzmi: "w żyłach głównej bohaterki płynie krew nazistów"...) Ogólnie chodzi mi o to, że to co większośc społeczeństwa graczy uważa za plusy, ja klasyfikuję jako dyskwalifikujące minusy ;) Ale nie ma się co przejmować - mój typ tak ma :)

Ty się nie znasz Solaris :) , gra jest soczyście piekna i krwista, a po za tym główna bohaterka ma w sobie to coś! Kobieta z jajami bez jaj efektownie i efektywnie zasysa germańską krew, w to mi graj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna gra... krew,wampiry,dziewczyna w lateksie grr to co tygrysy lubią najbardzej i ja chce 2.... albo dodatek bo koniec to wlasciwie nie koniec tylko początek... czekam z potem na czole i z miejscem na dysku :P a pozatym to ciulala !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...