Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

BloodRayne (seria)

Polecane posty

Gość kamil_bbg

To co mozna powiedziec o tej grze to ze jest COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

kiedy bedzie dostępne, kiedy, kiedy, kiedyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

PS: nie moge sie doczekac :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolejna rąbanina w której biegniesz, skok, strzelasz pauza bo trzeba wytrzeć monitor z krwi i się uspokojić! ALe to jest właśnie super, bo takie gry są super :lol: i dają wiecej frajdy niż Kangurek Kao czy jakaś inna syfna gra dla blondynek! Więcej takich gier a wszyscy będą mieli frajde na maxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koresh

Demgo jest genialne! Bedzie hicior jak nic. Dlaczego? Ponieważ:

1.Bohaterka sexy i wogóle ;).

2.Klimacik ta gra ma genialny, prawie taki jak w Half-Lifie.

3.Matrix wysiada przy takim bullet-timie.

4.Krwi i flaczków akuratnio (czili dużo ;)).

5.Oprawa audio-video powala.

Nie mogę sie już doczekać full wersji.

Ocena: 100000000000000000000...........0/5 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość swistak

jedna z najlepszych bohaterek gier z jedną z najlepszych broni z gier (Lara i miecz świetlny muszą uważać :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KItcore

Jak dla mnie to ta gra bedzie miodzio taka mam nadzieje BTW kiedy miala byc premiera gry bo nigdzie nie widzialem tej gry a po grze w demko i przeczytaniu zapowiedzi juz mi slinka ciekni na mysl o tej jakze krwistej grze oby jak najszybciej sie juz pojawila bo na necie chodza pogloski o BLOODRAYNE2 i kto mi powie o ćo chodzi jakby?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Próbował kto włączyć Bump mapping na 256MB RAM? Strasznie doczytywało mi z twardziela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szeb

Grałem w demko u kumpla (u mnie nie chodzi - musze sobie wreszcie radeonka sprawić, bo na TNT2 w nowe gierki sobie nie pogram). Jestem pod wrażeniem. Tyle akcji, tyle krwi, taka fajna bohaterka... ja chce pełna wersję i lepszego kompa:). W każdym bądź razie niecierpliwie czekam. A premiera ponoć 15 maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lolek

Chcem w to grać, Chcem w to grać, Chcem w to grać, Chcem w to grać, Chcem w to grać, Chcem w to grać, Chcem w to grać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soulafein Quen Elvenhair

Trzeba przyznać, że demko było cudowne. Do tej pory lubię sobie czasami w nie pograć. Również z niecierpliwością oczekuję premiery. Ku mojej radości Play It! zapowiedziało, że Blood Rayne nie zostanie podłoży głos jakiejś polskiej artystki, więc będziemy mieli lokalizację kinową, która jest w tym przypadku najlepszym wyborem. Dziwi mnie tylko, że nie jest prowadzony jakiś nagłośniony pre-ordering gry... Toż to będzie prawdziwy hit!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer
Trzeba przyznać, że demko było cudowne. Do tej pory lubię sobie czasami w nie pograć. Również z niecierpliwością oczekuję premiery. Ku mojej radości Play It! zapowiedziało, że Blood Rayne nie zostanie podłoży głos jakiejś polskiej artystki, więc będziemy mieli lokalizację kinową, która jest w tym przypadku najlepszym wyborem. Dziwi mnie tylko, że nie jest prowadzony jakiś nagłośniony pre-ordering gry... Toż to będzie prawdziwy hit!

to JEST prawdziwy hit !!! gra rewelacyjna ! jestem juz w polowie a gram od dwoch dni ! Lara Croft is dead --time for RAYNE > dziewczyno badz moja !!! 4EVER :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soulafein Quen Elvenhair
> dziewczyno badz moja !!! 4EVER

Nie chcę Cię martwić, ale kilka osób ma podobne pragnienia... :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer
> dziewczyno badz moja !!! 4EVER

Nie chcę Cię martwić, ale kilka osób ma podobne pragnienia... :twisted: :twisted: :twisted:

Wysse ich krew a potem zbeszczeszcze zwłoki :twisted: :twisted:

Wlasnie jestem swiezo po pojedynku z kaplanem w drugim akcie --ale geniusz to wymyslil - po prostu matrix - te sypiace sie tynki, drzazgi, krew i luski to po prostu poezja !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soulafein Quen Elvenhair
Wysse ich krew a potem zbeszczeszcze zwłoki

Pod warunkiem, że ktoś nie zrobi tego wcześniej i to z Twoim ciałem... :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer
Wysse ich krew a potem zbeszczeszcze zwłoki

Pod warunkiem, że ktoś nie zrobi tego wcześniej i to z Twoim ciałem... :twisted: :twisted: :twisted:

No one can defeta ME ! Im the Chosen One - me and my gatling laser are invincible !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soulafein Quen Elvenhair
No one can defeta ME ! Im the Chosen One - me and my gatling laser are invincible !

Don't be so sure! I've heard that the prophecy is lying! You're not the Chosen one. It's me! And I choose BloodRayne - The Vampire Queen... Sorry, man...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni gram i wciągam się coraz bardziej

w mroczny swiat tej gry. Oprawa momentami może nieco

kuleje /szczególnie z bliska/ ale większość walk odbywa się

z pewnej odległości, co niweluje wiele niederóbek.

Bardzo dobrze skopiowano najlepsze cechy BloodOmen'a

/np.furię/ i dodano efekt bulet-time z niezapomnianego Maxa P.

Wszystko to polane hektolitrami ciepłej krwi nazistów.

Polecam :twisted:

PS.Screeny do zamówienia przez emila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...