Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

@TheRiddle: Po pierwsze, to takie teksty są badziewne. @djmati i jego poprzednicy dobrze prawią, bo ja np. również nie mam problemów z płytkami.

A co do problemu, skopiuj na dysk, sprawdź czy u innych śmiga. Jeśli nic nie da rady, wtedy możesz kombinować z reklamacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati
@up - Sam jesteś badziewny...

Z Hydrophobią mam taki oto problem :

http://img717.imageshack.us/img717/5176/94723331.png

Uploaded with ImageShack.us

Czy można temu zaradzić, a jeżeli nie to czy jest to podstawa do reklamacji?

Zainstaluj najnowszy NET Freamwork i napisz czy działa.

Dokładnie nie ma NET FW zainstalowanego. I tak właśnie wyglądają w większości problemy z płytami...

@Vamos7 za 8K to powinien tobie czytać nawet zdjęcie płyty...

Magiczna naprawa połowy niedziałających płyt KLIK YT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LukeS

Czy mi się dobrze wydaje że drakesang był już nacoverku wcześniej?? i chciałem się spytać czy to wersja z tymi poprawkami m.in.z lepszą grafiką czy to wersja z tymi bugami jaką mieli nasi sąsiedzi Niemcy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati
Czy mi się dobrze wydaje że drakesang był już nacoverku wcześniej?? i chciałem się spytać czy to wersja z tymi poprawkami m.in.z lepszą grafiką czy to wersja z tymi bugami jaką mieli nasi sąsiedzi Niemcy?

Tak było ale teraz jest edycja kompletna.

Podstawa pierwszej części z teksturami HQ + Podstawka drugiej części i dodatek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LukeS

świetnie,nie będę żałował tych 16zyli,poza pełniakami numer zapowiada się ciekawie,jutro po drodze kikne do kiosku po niego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem przy odpalaniu gry Drakensang the dark eye , podczas uruchomienia wyskakuje bład :

nDShowServer::PlayFile() :could not render file - kolejnie pokazuje lokalizacje gry i plik o nazwie intro16_9mpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie ma po raz kolejny żadnych problemów z płytami (w sumie to od jakiś 6 lat ani razu nie trafiła mi się wadliwa płytka) - normalnie jakiś szczęściarz ze mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu pojawia się to :

http://img36.imageshack.us/img36/3664/streame.png

Uploaded with ImageShack.us

Mogę się założyć że to na 100%wina płyty. Po włożeniu do napędu, komputer pracuje jakby miał zaraz wybuchnąć, wszystkie akcje zamulają...

Hahah :D

i233390_streamre.jpg

Próbowałeś w ogóle otworzyć zawartość płyty w widoku folderów i spróbować po prostu odpalić plik setup.exe? Albo skopiować folder z instalką na dysk?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, próbowałem, ale gdy tylko wchodzę do folderu Hydrophobi (inne gry w porządku) leci zawiecha, folder zgłasza brak odpowiedzi, i tak za każdym razem.

EDIT : Jakoś dostałem się do folderu ale po uruchomieniu Setup pojawia się to :

dsaif.png

Uploaded with ImageShack.us

Poza tym na płycie wykryłem półcentymetrową rysę, na pewno nie z mojej winy, gdyż płytę wyjmowałem z opakowania i wsadzałem do napędu tylko 2 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu pojawia się to :

http://img36.imageshack.us/img36/3664/streame.png

Uploaded with ImageShack.us

Mogę się założyć że to na 100%wina płyty. Po włożeniu do napędu, komputer pracuje jakby miał zaraz wybuchnąć, wszystkie akcje zamulają...

Hahah :D

http://fotoo.pl//out.php/i233390_streamre.jpg

Próbowałeś w ogóle otworzyć zawartość płyty w widoku folderów i spróbować po prostu odpalić plik setup.exe? Albo skopiować folder z instalką na dysk?

Przy próbie wejscia do folderu komp łapie zawiechę, folder nie odpowiada. Raz udało mi się wejść i po włączeni Setup mam to :

http://img600.imageshack.us/img600/4342/dsaif.png

Uploaded with ImageShack.us

To na 100% wina płyty. Dostałem ją porysowaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również problem. Mianowicie z Zombie Driverem. Chodzi o to,że jak odpalam płyte i wchodzę w zakładkę Zombie Driver to mam tam tylko "otwórz", a nie ma "instaluj". Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mathayo

Czytaj CDA. Z tyłu, przy opisie pełniaków, pisze, że trzeba wejść w płytę (klikasz na ikonę napędu, ppm, otwórz), wchodzisz folder pelne, tam masz instalke Zombie Drivera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze czy mi się wydaje czy drakensang już kiedyś był na płycie. Zaraz, na pewno był mam go nawet od dawna w komputerze. No prosze niby nie dają tych samych gier co były kiedyś a jednak.

"The Dark Eye" było ze dwa lata temu numer 04/2010. I jak tu teraz traktować wypowiedź Smuglera w AR na temat Egoizmu z 05/2012 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LukeS

Mi tam się pełniaki podobają,zombie driver dobry jest na małe rozładowanie emocji :),drakensang wciągneło mnie i napewno tak szybko się od niego nieoderwię,a hydrophobia?no cóż fabuła jest taka sobie,a juz na początku się zatrzymałem bo nie mogę się włamać do konsoli,nawet nie dali żadnego samouczka jak to robić ech,ten to średniak reszta ok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veon, jak sb wyobrażasz np. "Pełną Trylogie", bez np cześci II bo kiedyś była?

Już przytocze inny przykład niż wspomniany Mass Effect, załużmy, że za X(X?) lat redakcja wytęży swoje siły (i budżet) i wsadzi na Covera całą serię Resident Evil. Jako, że na okładce nie bd miejsca na wypisanie all (a nie bd napisane Resident Evil1, 2, 3...), cały pack nazwą "Resident Evil Evil Edition (dla przykładu). Noo ale jak to? Przecież na Coverze była już "trójka", "czwórka" i "piątka" (załużmy, że bd to lata gdy bd już np. 10 część cyklu). To redakcja MUSI zamieścić tylko "jedynke", "dwójke", "szóstke", "siódemke",itp.

No bo przecież inne były, a bubel? Bujcie się boga tak?

Ja mam osobno kupionego D:TDE i nie narzekam (dobra... nie grałem w niego... nie nawidze drużynowych RPG z activ-pause). To jest o 200% lepsze niż w 05/12 gdzie nie dość, że same gów*iane RTS/Adv to jeszcze jak się przełamałem do W40K:DoWII to pufff: Steam.

PS A i Smg'owi w liście "Egoizm" chodziło, o to, że NIGDY nie zdarzy się bubel typu: Mass Effect był, damy go za 2/3 lata znów, no bo "kto pamięta....".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012:

Zombie Driver PL

Hydrophobia Prophecy PL

Drakensang: Dragon Edition PL

Drakensang: The Dark Eye

Drakensang: River Of Time

Drakensang: Phileasson's Secret

W szczególności jestem trochę zawiedziony, fajne są gry , ale jak zobaczyłem ,że dacie grę :

Zombie Driver , to byłem szczęśliwy , (do czasu) gdy odpaliłem płytę , a tam pisze :

Zombie Driver (po boku) Otwórz instrukcja a instalacji nie ma , yyy nie wiem czemu tak jest , jeszcze zobaczę . Piszcie ,czy Wy też macie coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. otóż mam problem z obiema częściami serii Drakensang. Gdy chcę uruchomić setup.exe pierwszej części, komputer dłuugo (pare minut) próbuję czytać płytę a następnie wywala komunikat że aplikacja nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32, po czym kończy działanie pliku. Natomiast setup.exe drugiej częsci ma problemy z kopiowaniem wszystkich plików z dzwiękiem. Myślałem ze w drugim przypadku może to być kwestia zabrudzenia płytki, ale nawet tradycyjne wycieranie o podkoszulek nic nie dało. Gdzie może być problem w obu tych przypadkach? Mam oryginalnego Win 7 64 bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...