Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2012

Polecane posty

Świetny zestaw pełniaków. Od dawna czekałem na dobrego RPG, a tu aż 3 części. Niestety narazie w nie nie pogram z racji zbyt słabego kompa na Drakensanga, ale gdy tylko kupię nowy komputer to z pewnością zaliczę wszystkie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słabo. W dodatku powtarza się Drakensang. Zombie Driver widziałem w empiku za dychę. Ale to nie mój problem, CDA nie kupuję pół roku. Nie wiem tylko po co dawali w jednym numerze Stalkera i Hell' s Highway skoro teraz o wiele lepiej by smakował któryś z tych pełniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jedah

Ale może się zdarzyć że jagódki będą zepsute lub ktoś się na nie wypróżni (nie daj boże).

3 dobre RPGi zagwarantują kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy. Z Drakensangami nigdy nie miałem wiele wspólnego (grałem tylko w durne MMO od BigPoint' u) więc czas najwyższy nadrobić zaległości. Czekam na wtorek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Dlaczego redakcja nie dała tylko River of Time i Phileasson's Secret a na reszcie miejsca jakieś demko (choćby tej UEFY 2012) (...)

Pewnie dlatego, że kupili licencję na Drakensang: Dragon Edition, w której skład wchodzą: Drakensang: River of Time, Drakensang: Phileasson's Secret oraz ów "nieszczęsny" Drakensang: The Dark Eye i należało je zamieścić razem. Choć jest jeszcze inne wytłumaczenie - może po prostu chcieli ci zrobić na złość, bo wiedzieli, że nie lubisz dubli w CD-Action.

Czytajcie sobie za Smugglerem "Czasem zastanawiam się nad poziomem egoizmu niektórych ludzi. Bo ich zdaniem prościej "uszczęśliwić" kilkadziesiąt tysięcy stałych czytelników CDA powtórzonym tytułem (co pewnie nie przełożyłoby się na ich zadowolenie i tym samym poziom sprzedaży CDA) niż po prostu zadać sobie odrobinkę trudu i poszukać np. archiwalnego numeru CDA z tą grą na Allegro. (ja tak kupiłem niedawno CDA 11/11) Grunt, żeby ONI dostali to czego chcą, i to bez żadnego wysiłku. ludzie, kurczę, nie myślcie TYLKO o sobie... chociaż czasem."

Teraz to mnie zaintrygowałeś. Z cytatu wynika, że Smuggler musi sam kupować sobie CDA (w dodatku na Allegro). A ja przez cały czas myślałem, że redaktorzy dostają każdy numer za free. Tyle lat żyłem w błędnym przeświadczeniu ;)

Podpisuję się pod tymi słowami wszystkimi moimi kończynami i popieram w 120%. Tylko, że zaraz numer później redakcja wywija taki numer i powtarza część pierwszą Drakensanga. I jak tu się nie wkurzać albo wierzyć w to co pisze redakcja w swoim piśmie?? CDA schodzi na psy.

Jeśli z tego powodu nie będziesz mógł teraz spać po nocach, napisz oficjalny prostest do Redakcji i domagaj się odszkodowania za poniesione straty moralne i uszczerbek na zdrowiu :tongue:.

(...) nie będę grał w rpg gdzie schylenie się po krzak z jagodami może skończyc się tym że ich nei zbiore (sic!) co za głupota!Jakoś w świecie rzeczywistym zawsze jak w lesie schyle się po krz\ak z jagodami to udaje mi się go zebrać, no bo jak taka czynność moze się nie udać?!

Drakensang nie jest symulatorem rzeczywistości, tylko cRPG z silnym naciskiem na zasady obowiązujące w papierowych RPG-ach, w których o powodzeniu lub niepowodzeniu każdej czynności decyduje wynik rzutu kośćmi. Właśnie za tą "ortodoksję" wiele osób ceni sobie serię Drakensang.

Hahaha a nie mówiłem że będzie Drakensang hahaahah ten mój 6 zmysł jak nie wierzycie przeszukajcie posty :D

Nie mam czasu i ochoty na przeszukiwanie ogromnego forum w celu przekonania się o czyimś rzekomym przeczuciu. Jeśli chcesz komuś coś udowodnić, to sam poszukaj stosownego posta i zamieść link.

wiecie przyjaciele jestem za tym zeby

bylo wiecej przygodowek dawanych

na plytach

jak wczesniejsze typu

syberia , return to mistereous island,

vampyre story, the next big thing itp.

wiem ze moga byc odmienne zdania na ten temat

jednak

jestem za tym bo przygodowki

rozwijaja logike, opowiadaja nietuzinkowe historie i

pozwalaja doswiadczyc nowych przygod

Popieram! Już widzę burzę na forum, jaką wywołałoby takie posunięcie :tongue:. Jakież to smutne, że ten wymagający uruchomienia mózgu gatunek gier jest w narodzie (zwłaszcza wśród młodego pokolenia) gatunkiem "wyklętym".

No słabo. W dodatku powtarza się Drakensang. Zombie Driver widziałem w empiku za dychę. Ale to nie mój problem, CDA nie kupuję pół roku. Nie wiem tylko po co dawali w jednym numerze Stalkera i Hell' s Highway skoro teraz o wiele lepiej by smakował któryś z tych pełniaków.

Faktycznie słabo. Że też nie pomyśleli, żeby dać te gry w różnych numerach. Pewnie byłbyś teraz bardziej zadowolony. No, ale wówczas musiałbyś poszukać innych powodów, żeby się czepiać. Czyż nie? :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie jestem za kopiowaniem. Weźmy sytuacje gdy ktos nie ma tego numeru? Wiec sb nie zagra. A tak jak dadzą na inny krazek to chociaż część bd sie cieszyć ze mają tą gre którą kiedyś nie dostali bo nie mogli kupić CDA

:wallbash::wallbash::angry: (to samo do posta daweNWN)

Czytajcie sobie za Smugglerem "Czasem zastanawiam się nad poziomem egoizmu niektórych ludzi. Bo ich zdaniem prościej "uszczęśliwić" kilkadziesiąt tysięcy stałych czytelników CDA powtórzonym tytułem (co pewnie nie przełożyłoby się na ich zadowolenie i tym samym poziom sprzedaży CDA) niż po prostu zadać sobie odrobinkę trudu i poszukać np. archiwalnego numeru CDA z tą grą na Allegro. (ja tak kupiłem niedawno CDA 11/11) Grunt, żeby ONI dostali to czego chcą, i to bez żadnego wysiłku. ludzie, kurczę, nie myślcie TYLKO o sobie... chociaż czasem."

Podpisuję się pod tymi słowami wszystkimi moimi kończynami i popieram w 120%. Tylko, że zaraz numer później redakcja wywija taki numer i powtarza część pierwszą Drakensanga. I jak tu się nie wkurzać albo wierzyć w to co pisze redakcja w swoim piśmie?? CDA schodzi na psy.

@UP

Denerwują mnie duble, zwłaszcza, że kiedyś SMG nieco wyśmiewał "czyszczenie magazynów" u konkurencji. I to mógłbym zrozumieć. Ale jak widzę słuszny, rozsądny tekst w jednym CDA a zaraz potem redakcja robi ruch całkowicie sprzeczny z poprzednim txtem to się wkurzam. Ja mam prawo tak zareagować. Inni niech myślą co chcą.

I najświeższe wieści z Allegro - CDA 4/10 z Drakensangiem 1 można kupić z przesyłką już za 7.40 (to nawet mniej niż w wyprzedaży) a cały rocznik 2010 za 30 zł! Przy takich cenach powtarzanie gier na coverze jeszcze bardziej nie ma sensu. Na tych paru giga możnaby demo jakiejś nowości dać.

W pełni się zgadzam z tym co pisze 8azyliszek, widać, że gość z pieluch wyrósł i ma własne zdanie. Osobiście wiedziałem, że na pewno będzie Drakensang 2 z dodatkiem. Ciekawe czy forumowicze będą się za kilka miesięcy cieszyć z Antologii Call of Juarez, Trylogii X, czy Call of Juarez the cartel albo Disciples II.

W każdym bądź razie Techland sprzedał się CDA. A tyle gier leży w PKK i xTra Klasyce....

Osobiście Almanach Klasyki to najgorsza tania seria.

Ogólnie pełniakowo średnio. Chociaż rok temu była Arma II, więc szału też nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobór pełniaków w nadchodzącym numerze CDA wygląda co najmniej zachęcająco.

Z trójki gier już na starcie odpuszczę sobie Hydrophobia: Prophecy - kilka gameplayów obejrzanych na YT nie zdołało wzbudzić mojego zainteresowania.

Już od jakiegoś czasu zamierzałem natomiast zagrać w Zombie Driver - wygląda to na prostą produkcję, dobrą na półgodzinne sesje w ramach odstresowania się. Szczególnie dla fana nieumarlaków.

Duże brawa należą się redakcji za Drakensang: Dragon Edition - to zbiór naprawdę porządnych RPGów, zapewniających w sumie dziesiątki godzin dobrej zabawy, za które w sklepie trzeba by uszczuplić portfel o całe 35 zł. Jeśli chodzi o mnie, to posiadam już pierwszą część gry w dwóch wersjach (premierową i z CDA), a także dwójkę w wersji premierowej. Mimo to jestem zadowolony - nie grałem jeszcze w dodatek do części drugiej (który kupując osobno musiałbym zapłacić więcej niż za całą smoczą edycję), no i wszystkie części będę miał teraz zgromadzone w jednym pudełku. Osoby, które nie miały do tej pory styczności z serią, albo przegapiły numer 04/2010 powinny tym bardziej zainteresować się najnowszym numerem CDA - warto zakupić, choćby dla części drugiej i dodatku (których naturalnie w CDA jeszcze nie było).

@ UP

CD-Action kosztuje 16 zł, nie 49.99, więc nie wiem czego tak naprawdę oczekujesz. Techland wydał trochę dobrych gier - wspomniane dwa pierwsze COJe (które w CDA już były), czy teraz Drakensangi to gry na dobrym poziomie. Nawet taki Cartel to gra, której może bym w sklepie nie kupił, ale jako jeden z pełniaków za kilkanaście złotych, który jak dla mnie jest dodatkiem do pisma (a nie odwrotnie) to dobra propozycja. Podobnie z Disciples 3 (chyba chodziło ci o trójkę?), w którego bardzo chętnie bym zagrał. Tak więc nie wymagajmy cudów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA kupuję raczej dla samego tekstu, często w pracy mam przynajmniej godzinę-dwie wolnego czasu gdzie lubię coś poczytać i zawszę skupiam się na tym i drugim piśmie dotyczącym samych konsol. Moim zdaniem cena jest idealnie wyważona. Tekstu w sam raz, nie mało, nie dużo, gry takżę przy okazji sprawdzam, w każdym kwartale zawszę trafi się przynajmniej 1 pełniak w który bym chciał pograć lub mieć dlatego to także czasem potrafi zachęcić do samego kupna. Nie miałem okazji pograć we wszystkie części Drakensanga ale chętnie to uczynię.

Tak jak wspomniał kolega MannyCavalera pismo kosztuje 16zł i nie wiem czego niektórzy oczekują. Pełniaki za taką cenę są bardzo dobre, przecież wiele pism takich jak (podaję tylko przykład oczywiście) PSXE czy Neo+ lub inne kosztują w granicach 10zł, nie zawierają gier! a i tak bardzo dużo osób je kupuje. Dlaczego? Bo dla nich liczą się artykuły i sam tekst. Podobnie jest z CDA- niechcesz - nie kupuj, gry to powiedzmy taki gadżet, a jednocześnie nie ma równej konkurencji na polskim rynku odnośnie pisma połączonego z pełniakiami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placzyliszkowi :) wyjasniam, ze kupilismy licencje na Dragon Edition i taka tez wersje dalismy. Nie rozumiem placzu "zdublowanie" pierwszej czesci - w momencie gdy dostaliscie czesc druga i dodatek jak JEDEN pelniak nr 1. Rozumiem, ze jakbysmy kupili ten zestaw i WYCIELI pierwszego Drakensanga, to byloby LEPIEJ?

Na marudzenie "powinniscie to wyciac a w zamian dac innego pelniaka" odpowiadam tyle. ze nawet gyby tak bylo, to nie trafilby tam JESZCZE jeden pelniak nr 1 a w najlepsztm wypadku trojka lub czworka, bo niezaleznie od tego czy tego Drakensang bysmy dali, czy nie - licencja kosztowala nas tyle samo (czytaj: duzo) bo licencja byla na Dragon Edition. Chyba nie liczycie, ze kupimy licencje na 3 gry damy dwie a zeby wam to wynagrodzic to dorzucimy jeszcze pierwszoligowego pelniaka? Chyba za mocno sloneczko grzalo dzisiaj...

Te cytaty z mej wypowiedzi sa bez sensu, bo gdybysmy PONOWNIE dali TYLKO pierwszego Drakensanga jako numer 1, to placz wydalby mi sie zrozumialy, a tak? A tak to komu nie pasuje pierwszy Drakensang to niech sobie wyobrazi, ze zamiast niego jest demo gry, ktorej nie cierpi i w dodotkau o takich wymaganiach sprzetowych, ze mu nie pojdzie. I bedzie szczesliwy... Mam nadzieje.

Ciekawe ze na pelniaki najbardziej placza ci, co sie deklaruja, ze CDA i tak juz nie kupuja. :tongue: Te deklaracje niewatpliwie znaczaco wzmacniaja ich argumentacje "dajcie cos innego, bo inaczej i tak was nie bede kupowal".

Tak czy siak marudow zapraszam by za 16 zl kupili sobie zestaw wymarzonych pelniakow i byli szczesliwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny zestaw pełniaków. Od dawna czekałem na dobrego RPG, a tu aż 3 części. Niestety narazie w nie nie pogram z racji zbyt słabego kompa na Drakensanga, ale gdy tylko kupię nowy komputer to z pewnością zaliczę wszystkie gry.

Człowieniu mi na 1,4 Ghz 516 Ram Radeon x550/x600 działało :D

Ahhh jak dawno nie było cRpg z prawdziwego zdarzenia. A tera ??? Zanim przejdzie się wszystkie gry z Covera, zostaną wydane jeszcze z 2 cd action :D Ale mam nadzieje że w nadchodzącym numerze nie będzie aż tyle zapowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyrażam swoje niezadowolenie. I w takim razie po co wrzuciłeś tą notkę Egoiści w AR skoro zaraz CDA daje właśnie dubla. No taka sprzeczność między słowem pisanym a czynem mnie denerwuje. I domyśliłem się, że wykupiliście licencję na całą Dragon Edition, ale właśnie mogliście dać tylko "dwójkę" plus dodatek - no chyba, że wam na to licencja nie pozwalała (ale pisałeś kiedyś, że dystrybutor sprzedaje wam licencję i potem go już nie obchodzi ta gra). A na te 3-4 GB zamiast jedynki wrzucić właśnie DEMO jakiejś nowości (nic nie pisałem o kolejnym pełniaku). Skoro demo UEFA 2012 jest tylko konsolowe, to może demko Fify Street, Szndicate cyz Jagged Aliance.

I jak mamy wrocic do kupowania CDA jak daje gry ktore juz mamy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zestaw świetny :smile: ja nie rozumie tego że dla was przeszkadza to że pierwsza część gry już w cda była, i co z tego? gdybyście dostali TYLKO część 2 i dodatek do tego bylibyście szczęśliwsi? może idźcie do sklepu i kupcie sobie część 2 Drakensang + zombie driver + hydrophobię zapłaćcie 50 zł zamiast 16 zł żeby nie mieliście dubla. szkoda tylko by było gazetki (której wtedy by nie było). tak na koniec dodam że jak czegoś nie ma to jest dobrze a jak człowiek chce dodać coś dodatkowo (i właściwie do zestawu gratis) to już się wielu osobom nie podoba. coś w tym jest nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@8azyliszek, Ty chyba nie zrozumiałeś wypowiedzi Smugglera ;) Tak jak kilka osób tu przypuszczało, licencja była na DE. Nie sądzisz chyba, że ktoś zakupi licencję tylko po to, by jej później nie wykorzystać.

Zawsze będzie tak, że ktoś jakąś grę już ma, wielkie mi halo - nie musi w nią grać i tyle.

Wcześniej napisałam:

Dają za darmo to się bierze i dziękuje - jeśli nie pasi, oddaje się bratu/siostrze/kumplowi, a nie tylko narzeka, jakie to CDA okropne i beznadziejne. Założę się, że gdyby wrzucili Prototype 2, znalazłyby się tłumy oburzonych, że to nie Max Payne 3.

Niestety, dużo wypowiadających się tu osób kręci nosem chyba dla zasady, albo dostając palec chce całej ręki.

To naprawdę super, że istnieje pismo, które za darmo daje tyle gier. Jeśli się komuś nie podoba, niech sam sobie za 16pln skompletuje zestaw ulubionych gier - tak jak powiedzał Smuggler.

A demko z netu można ściągnąć legalnie, wystarczy kilka kliknięć i jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... popatrzmy... Drakensang? Mi tam za bardzo nie potrzedł ( nie lubię takich gier z pauzą ). Idziemy dalej... Hydrophobia? słyszałem, czytałem recenzję i pewnie się skuszę. Zombie Driver? jak dobrze pamiętam, to gra średnia, w CDA dostała bodajże 6+. Ale zobaczymy, zobaczymy... Ostatnio coraz częściej kupuję CD-Action do poczytania, niż dla pełniaków. Czemu? Bo mam inne gry, które cholernie wciągają (TES:V Skyrim, Minecraft, Wiesiek 2).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...