Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Dishonored

Polecane posty

Ja miałem za cel przejść grę bez zabijania ani jednej osoby, ale to było tak miodne, że nie dałem rady i też skończyłem story z licznikiem parunastu ofiar :). Ale mnie tam akurat trofea nie obchodzą, więc nie uznaję tego za porażkę.

Szkoda, że Dishonored nie ma multiplayer, wtedy zostałoby grą roku 2012, ale tam ... marzenia.

Naprawdę uważasz, że gdyby Dishonored miałoby multi to zostałoby grą roku? Ja uważam, że nic by to nie zmieniło, bo mimo, że teraz blisko każda gra ma MP to jeśli nie ma w nazwie Battlefield/Call of Duty/Halo/Killzone to nikt w to dłużej niż 2h nie będzie grać, a już na pewno nie na tyle, bo zostało to tak docenione, że taka gra zostałaby uznana GoTY :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THANK YOU BASED BETHESDA & CENEGA

Nie tylko nie ma Dunwall City Trials to jeszcze The Knife of Dunwall nie da się kupić dla wersji RHCP pomimo zapewnień, że obie wersje będą dzisiaj do zakupienia w naszym regionie. Absurd. Chcę Beth oddać swoje pieniądze, ale oni ich nie chcą. lol.gif Czekam na odpowiedź na twitterze od Beth i mailową od Cenegi. Oczekuję komicznego odbijania piłeczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z pracy i z myślałem, że będę mógł pograć troszkę wieczorem. Jednak moje obawy (przeczucia) się sprawdziły - nigdzie nie ma jakiejkolwiek informacji i polskim wydaniu dodatków. A zgodnie z obietnicami mieliśmy dzisiaj dostać oba. Cóż, Cenega dużo straciła w moich oczach podczas zamieszania ze Skyrim i jego rozszerzeniami, teraz straciła już cały kredyt zaufania. Będę musiał lepiej przypatrywać się nie tylko tytułom, ale także wydawcą - i brać dużą poprawkę na gry Cenegi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuchar - proszę Cię, gadasz takie bzdety że aż głowa boli. Ty chyba w ogóle nie masz pojęcia jak to wygląda za kulisami. "Brać dużą poprawkę na gry Cenegi", to mnie rozbawiło. Kolego tylko ty na tym stracisz, bo obecnie większa część gier do polski trafia za sprawą Cenegi, a co do samej jakości gier - dystrybutor nie ma z tym nic wspólnego.

O dostępności DLC, które są rozpowszechniane przez Steam (w tym Dishonored, czy Skyrim) miesza polityka Valve i Cenega nie wiele ma do powiedzenia w tej kwesti. Myślisz, że oni by nie chceli udostępnić dodatków do takich znanych tytułów? Przecież oni na tym zarabiają... a takie opóźnienia nie są im również na rękę, bo tylko na tym tracą. Tylko widzisz, czasami pewne kwestie leżą nieco wyżej.

Ale ty się pluj dalej na Cenegę i kupuj gry z Steama 200% drożej, albo sprowadzaj za granicy :) Premiera dodatku 17 kwietnia, czyli dzisiaj dostępna na steamie, a ty już z pretensjami lol. Daj sobie na wstrzymanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jestem odbiorcą końcowym produktu i nie za bardzo interesuje mnie jak to wygląda "za kulisami". Z tym "braniem poprawki" chodziło mi o uwzględnienie przy kupnie danego tytułu czy nie będzie w przyszłości takich cyrków z dodatkami jak w przypadku Skyrim i Dishonored. Choć, oczywiście zgadzam się, że na jakość gier Cenega nie ma żadnego wpływu (co najwyżej na jakość lokalizacji).

Widzisz, problem jest w tym, że wersja ze Steama nie współpracuje z wersją RHCP. Więc Cenega jest w tym przypadku na pozycji monopolisty - kupicie u nas albo wcale. I nic na tym nie traci, bo jeśli ktoś już ma polską wersję DIshonored to jest skazany na łaskę i niełaskę naszego wydawcy. I Cenega świetnie na tym wychodzi - zobacz na ceny Skyrim i jego dodatków, praktycznie nie spadły od czasu premiery.

Tak na koniec, nie lubię jak traktuje się mnie jak idiotę - szumne zapowiedzi, że dostaniemy oba dodatki w jednym pakiecie w dnie światowej premiery Knife of Dunwall. A wyszło jak zawsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował, żeby brać poprawkę nie tyle na gry wydawane przez Cenegę, a na kombinację Cenega + Bethesda + Valve, bo z tego co pamiętam, to ten właśnie splot praktycznie gwarantuje późniejsze cyrki. Opóźnienia z dodatkami do Falloutów, dostępność Skyrima na Steamie w naszym regionie, DLC do Dishonored...

Za to sam Dishonored to bardzo przyjemna gra. Na pierwszy raz przeszedłem nikogo nie zabijając... dla odreagowania drugie podejście będzie chyba wybijaniem populacji miasta, nim tego dokona zaraza. Tylko po tych wszystkich staraniach, uściskach dla połowy straży miejskiej Dunwall, zakończenie jakoś wyszło trochę... nijakie. Smutna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sugerował, żeby brać poprawkę nie tyle na gry wydawane przez Cenegę, a na kombinację Cenega + Bethesda + Valve, bo z tego co pamiętam, to ten właśnie splot praktycznie gwarantuje późniejsze cyrki. Opóźnienia z dodatkami do Falloutów, dostępność Skyrima na Steamie w naszym regionie, DLC do Dishonored...

[...]

Tak to logiczny ciąg. Niestety w tym ciągu największe cięgi zbiera pierwsze ogniwo;) Co prawda nie zawsze za niewinność, ale ileż razy można pewne sprawy tłumaczyć;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dishonored jakoś nie porwało. Dotrwałem do 3 misji. Najciekawsze w tej grze są czary i przechodzenie gry "po cichu". Jestem z tych, którzy mając do wyboru sposoby na skrytobójcę i rambo wybieram z reguły to pierwsze. Jednak zniechęciła mnie fabuła, w którą nie wkręciłem się wcale (choć jeden motyw wykorzystałem w swoim opowiadaniu wink_prosty.gif), a bohater jest niczym pusta, niezapisana kartka w zeszycie. Wiadomo, że jest, kim jest, ale również ta postać jakoś nie porywa. Może się robię za mało wybredny, od kiedy ukończyłem to Mass Effect 3 to nie dobiłem do mety w żadnej grze od tamtej pory jak i w Dishonored, której daję 5/10 wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://muve.pl/pc/akcja/dishonored-double-dlc-pack-dunwall-city-trials-i-the-knife-of-dunwall/40846?utm_campaign=Muve_Internal&utm_medium=Post_muve.pl&utm_source=facebook.com&utm_content=dishonored_dlc#opis-szczegolowy

Jak widać, chyba w końcu dane nam będzie normalnie pograć w DLC do Dishonored po polsku i w na prawdę rozsądnej cenie! :) Szkoda, że nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale skoro już się pre-ordery pojawiły to może już całkiem nie długo wyjdą..? Oby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Czy dlc Knife of Dunwall tworzy się jako

odzielna ( tak jak Dlc Brakujące Ogniwo do

Deus Ex HR ) gra czy nie ?

2.Jak spolszczyć Dishonored bo

http://www.youtube.c...h?v=qXHCVvZjjpY

to nie działa. Przynajmniej żeby były napisy.

Dialagów nie musi być tzn. ruszają ustami ale

głosów nie ma.

HELP ME !!!

Mam oryginalną angielską wersje.

Przeszedłem wczoraj ale zrozumiałem bardzo mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up Z dlc Dragonborn do Skyrima też tak było.

Ja dlc kupiłem na allegro za 20 zł ale wersję pl

Ja ukończyłem 1 raz ( skradając się a gdy mnie przyłapali/lubnie chciało mi się zabijałem) w 18h bez czytania itp. 2 raz wyrzynając 99% istot nie będąc wykrytym w 20h. 3 raz tak jak napisałem na dole w 15h.

Przez ang wersję nie wiedziałem, że np. płaczki zaliczane są jako ludzie. Zabijałem tylko cele główne. A podsumowaniu było 15 zabitych. A tu se czytam, że płaczki też są zaliczane.

Chyba będe musiał zdobyć pirata i go spolszczyć bo orginału chyba nie można:(

Ps dla moderatora. Mam zakupioną orginalną grę więc jak pirata będe miał to nic się nie stanie złego tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem Dishonored. Zajęło mi to 12 godzin, starałem się lecieć po cichu. Moje uczucia są mieszane bo fabuła była słaba i bardzo przewidywalna(punkt kulminacyjny), ale za to grafika, system walki i moce bardzo mi się podobały. Jak dla mnie ta gra jest na jeden raz, nie opłaca się do niej wracać nawet dla przypomnienia wydarzeń. Ocena 6/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywa mać!

Oto, co mi się ciśnie na usta. Zamówiłem podczas Zimobrania na www.cdp.pl Dishonored. Pomijam fakt, że bez polskiej wersji, okazja by się podszkolić w angielskim podczas zabawy, przyjemne z pożytecznym. Dziś dostałem swoją kopię dodatków DLC. Wbijam na Steam, próba aktywacji i co? Najpierw trzeba posiadać Dishonored. Oh, pardon. POLSKĄ wersję Dishonored. Na stronie sklepu z którego zamawiałem (www.muve.pl) wspomniane jest tylko, by posiadać Dishonored, ale o polskiej wersji ani słowa. No rzesz! Jeszcze sam fakt, że ewentualnego prezentu ze Steam nie można wysłać na nasze terytorium. I brak samych napisów do wyboru, w kinówce! To już jest przegięcie z tymi blokadami, Cenega konkretnie leci w kulki z nimi. Żeby DLC nie były kompatybilne, bo wersja gry jest angielska? No naprawdę, takie rzeczy tylko w przypadku gier dystrybuowanych przez Cenegę ... Oby mi wymienili te kody na kompatybilne albo zwrócili pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrobiłem. Napisałem, opisałem problem (zamówiona gra na cdp.pl najprawdopodobniej nie jest wersją polską) i tym, że wg. kodów na DLC, muszę pierw mieć grę, którą już posiadam ...

Mam niestety wrażenie, że nie skończy się to tak jakbym sobie tego życzył. I przyjdzie mi sprzedać te DLC komuś z polską wersją, a mi się obejść smakiem i polować na angielskie, bo Cenega sobie konkretnie w wała leci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrobiłem. Napisałem, opisałem problem (zamówiona gra na cdp.pl najprawdopodobniej nie jest wersją polską) i tym, że wg. kodów na DLC, muszę pierw mieć grę, którą już posiadam ...

Mam niestety wrażenie, że nie skończy się to tak jakbym sobie tego życzył. I przyjdzie mi sprzedać te DLC komuś z polską wersją, a mi się obejść smakiem i polować na angielskie, bo Cenega sobie konkretnie w wała leci.

Ale żal masz do Cenegi że CDP.pl zamówiło klucze z blokadą? No proszę, napisz do niech i poproś może o ich pomoc. Ponieważ z tego co piszesz to ktoś od nich dał ciała, a wyżywasz się na firmie która Tobie nic złego nie zrobiła. Na przyszłość kupuj klucze do gier od dystrybutora lub bezpośrednio od certyfikowanego przez steama sprzedawcę. Lub po prostu od Steama...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taladaj

Nie wiem jak wyczytałeś, że niby mam żal do cdp.pl że zamówili klucze z blokadą. Nie, do nich żalu nie mam. Zamówili bezpośrednio od Bethesdy, ja kupiłem (co prawda nie było to wspomniane podczas Zimobrania, że nie będzie polskich napisów, ale z angielskim nie jestem na bakier, więc mi to nie przeszkadza). Tylko i wyłącznie Cenega i ich [CIACH] polityka dystrybucji jest winna. Poza tym, to COK CDP dało mi radę (i Ty, kraven2000) żeby do Steam napisać. A Cenega? Burdel na kółkach, dosadnie pisząc. Bo żeby nie wspomnieć o tym, że te DLC wymagają polskiej wersji Dishonored (ja mam angielską) to coś nie gra.

@kraven2000

Orientujesz się może, czy te DLC które Twojemu koledze odblokowali, były po polsku? I czy wysłał im kody, które nie działały?

Proszę nie przeklinać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...