Skocz do zawartości
Pzkw VIb

UFO, zjawiska paranormalne, sny

Polecane posty

Yeenzoo jesteś żałosny

Według mnie jesteś ciemną masą, bo "tak jak ludzie twojego pokroju" wierzysz w te wszystkie historie o duchach, ufo, psich-ballach itd.

Wyżej zacytowani panowie za pogrubione słowa otrzymują ostrzeżenia.

Reszta - forum to nie czat, jeśli będziecie kontynuować czatowe dyskusje zostaną wyciągnięte wobec was konsekwencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś coś o kościele w Szkocji w którym dzieją się paranormalne rzeczy ?

Podobno na filarach wyrzeźbione są kukurydze, ale ten kościół został zbudowany przed odkryciem Ameryki. Oraz w katakumbach są szczątki dziwnych istot. Ponoć jest tam jedno miejsce bez grawitacji !!! Niektórzy uważają że to wrota do innego świata. Słyszał ktoś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedziwne opowiesci o ufo, odcinek poswięcony Szkocji i Trójkątowi Farlkirskiemu.

Zapomniałem niestety nazwy tego kościoła. Nie wydaje mi się jednak aby skrywał jakaś tajemnicę. A co do tego miasteczka Bonnybridge, skoro tak często mieszkańcy widują UFO to dlaczego jeszcze nikt tego porządnie nie udokumentował. Jedynie kilka kiepskiej jakości filmików. Wystarczyłoby zadzwonić do jakiejś lokalnej telewizji niech przyjeżdżają i robią program na żywo.

P.S. Coraz częściej zaczynają mnie wpieniać produkcje typu "Przedziwnych opowieści...". Ich celem jest jedynie wzbudzenie sensacji a po obejrzeniu człowiek jak nie wiedział co ma myślec, tak nie wie dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe oglądałes Discovery (czy jak to sie tam pisze) o tym trójkącie. Mało prawdopodobne, ze zaobserwowane tam obiekty to UFO, a to, ze pod kosciołem jest wymiar do innego wymiaru czy jakis tunel czasoprzestrzenny to jest to moim zdaniem idiotyzm. Jakby tam był to juz dawno bysmy o tym wiedzieli. W tym samym programie rozmawiali z człowiekeim, który sądzi, ze kosmici maja umowę z rządem i z prezydentem. Uwaza, ze w Szkocji jest wielka podziemna baza gdzie ludzie żyją razem z kosmitami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowemu69 zachciewa sie historii o duchach ;] Masz na mysli "te z zycia wziete" czy tez z serii "na zamku w Zadupiu Gornym na Wzgorzu Siedmu Czaszek straszy?" :)

Mialem pewien "duszny" sen jakies 3 tygodnie temu. Cala akcja dziala sie u mnie w domu. Mamy dosc dlugi korytarz, a stojac twarza do drzwi wejsciowych, po mojej prawej stronie znajduja sie 3 pokoje. W ostatnim z nich (przy wyjsciu) jest graciarnia (zabawki moich corek, narzedzia "zrob to sam" itp). Snilo mi sie, ze w moim mieszkaniu zginelo 3000 ludzi, a ja z podlogi, ktora przypominala ziemie wyciagalem jakies korzenie, ktore po chwili zaczely sie ruszac jak robaki. Nastepnie poszedlem do graciarni by zrobic zdjecie swoim dzieciom. Ktos jeszcze tam byl, ale nie pamietam kto. Po wywolaniu tego zdjecia stanalem jak wryty: byla na nim postac przypominajaca miks Frankensteina z czlowiekiem. Cera byla biala, wyglalo to jak duch. Gdy rzucalem pilke do tego pokoju, ta wracala do mnie jakby ktos ja odrzucal, mimo iz nikogo tam nie bylo. Z kolei gdy wszedlem i zaczalem czyms uderzac o podloge, ow przedmiot (gitara - nie smac sie !! :) ) byl blokowony przez "kogos" gdzies na wysokosci moich bioder... Zbudzilem sie i bylem autentycznie wystraszony. Sen byl tak mocny i realistyczny, ze do tej pory go pamietam bardzo dokladnie.

Mam takie dziwne wrazenie, ze ktos w moim mieszkaniu jest. Na przyklad myjac naczynia mam bardzo silne przeczucie, ze ktos/cos znajduje sie w korytarzu i przezen idzie. Nie wiem tylko czy to moja zbyt wybujala wyobraznia dziala czy faktycznie... I tym bardziej mnie to zastanawia biorac pod uwage moje doswiadczenie z lamentem kobiety (opis na poprzedniej stroniie lub dwie strony wstecz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam1415

To raczej twoja wyobraźnia. Jezeli rzeczywiscie był on taki realistyczny i cie wystraszył to nic dziwnego, ze masz taki przeczucie. Potem powinny zniknąć.

EDIT

Poczytajcie wiecej arytkułów z tej stronki, którą podał DKson. Będziemy mieli o czym dyskutować :) Narazie w 90% tych opowiesci nie wierze, ale warto przeczytać.

Edytowano przez wfx2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie nt. snów proroczych?

Na przykład ja raz miałem pewien sen, w którym razem z kolegą szliśmy ulicą.Droga ta szła przez las, i nie była zbyt duzo uczęszczana.Szliśmy poboczem i rozmawialiśmy bodajże o Japońskich RPG ( :P ).Po jakimś czasie takiej rozmowy-chodzenia z naprzeciwka wyjechało czerwone ferrari bodajże Enzo czy jak mu tam było.Gdy był blisko nas kierowca zatrzymał się na ręcznym obok nas.Kolega podszedł do auta a w tym momencie kierowca uchylił okno, strzelił w niego i pojechał dalej.I tu się obudziłem

Powiedziałem o wszystkim koledze.Uznaliśmy obaj to za żart

Rok później zaginął.Z tego co mi wiadomo trop urwał się na leśnej drodze.Byliśmy umówieni, szedł do mnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vinci65

No nie wiem. Jesteś pewien że to ci się śniło ?

Ja miałem coś podobnego ale nikt nie zginął... to było jakiś miesiąc temu. Śniło mi się że coś przejechało dziewczynkę przy mojej ulicy, a kilka dni puźniej została tam potrącona koleżanka mojej siory.

Ale nie zginęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam, zebym miał sen proroczy, ale mój kolega miał. Chyba miał, bo nie wiem czy można to nazwac snem proroczym, bo nie zdarzyło się prawie nic co było w tym snie, ale moge chyba napisać.

Ten własnie kolega (jest moim najlepszym przyjacielem) zakochał się w pewnej dziwczynie, która moim zdaniem nie jest ani ładna, ani zgrabna, ani jakos super mądra, ale jak to mówią miłosć jest slepa, wiec nich mu będzie. Sniło mu się, że jestem w pokoju z nim i z ta dziwczyną. Nagle JA zaczynam sie z nią lizać i ja rozbierać. On zaczął na mnie wrzeszczeć, a ja jakbym go nie słyszał. Po ok. miesiącu okazało się, ze dziewczyna ta jest we mnie zakochana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tymi proroczymi snami. Twój kolega po prostu mógł podejrzewać że coś ty do niej czujesz lub ona do ciebie. Nie dopuszczał tej myśli do siebie i zakorzeniła się w jego podświadomości. Sny w większości są obrazem naszych myśli które głęboko w sobie skrywamy. Właśnie wtedy podświadomość daje upust temu co w niej spoczywa.

Więcej informacji możesz znależć tutaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BartekPayne

A może ktoś z was słyszał o Zamku w Morągu ?. Straszy tam bez głowa dziewczyna i inne zjawy ja tam nie byłem i nie chcę :P ale mój kumpel był tam i wziął ze sobą MP4 to mu ekran się zepsuł jak oglądał teledysk żeby sie tam nie nudzić. A Wieczorem szelest lasu jak wokuł jest miasto ! niema lasu. Może na Google albo gdzieś więcej będzie pisać. Ja nic więcej już nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis pewnego zdarzenia we wspomnianym wyzej zamku.

We wszelkie "zabawy" typu wywolywanie i poszukiwanie duchow, odwiedzanie nawiedzonych miejsc raczej bym sie nie bawil, wiec i wizyta we wspomnianym zamku odpada. Choc nie ukrywam, ze "A Haunting" na Discovery Science ogladalem z przyjemnoscia.

Edytowano przez adam1415
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój!!! Z moimi doświadczeniami z duchami lepiej będzie jak będę trzymał się z dala od tego zamku, a co dopiero mowa o wywoływaniu duchów!!! Lepiej pogadajmy o kosmitach, bo przynajmniej tego się nie boję :)

Edytowano przez Zdrowy69
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś o Zombie Road i Children of the grave? Tu link >>>http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=22542 czytać bo warto:).

Historia tutaj opowiedziana IMO bardzo ciekawa, ale to jak ten ktoś pisze po polsku to już jest godne pożałowania :-P Nie wiem co myśleć o takich rzeczach, szczególnie po przeczytaniu tego typu artykułów. Niby podchodzę z lekkim dystansem do nadprzyrodzonych zjawisk, ale nie idzie nie uwierzyć w takie historie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja,racja jak czytałem ten artykuł o Zombie Road to myślałem że za moimi plecami jest jakiś czarny cień. Bardzo fajne chodź smutne.

A co powiecie nt. Lasu Pokaini - ciekawe, niby jedne kamienie zabijają a inne leczą???

Edytowano przez killer223
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje sie zdaniem ludzi na temat zjawisk paranormalnych, ale sam nie potrafie uwierzyc w takie rzeczy jak duchy. Moze dlatego, nie wierze, bo praktycznie przez cale zycie bylem i pozostalem racjonalista zatem staram sie znalezc na wszystko wytlumaczenie racjonalne. Jesli chodzi o takie rzeczy jak UFO, statki kosmiczne obcych cywilizacji to moim zdaniem nie mozna do konca wykluczyc ich istnienia, bo dziwne by bylo gdybysmy byli zupelnie sami w tak ogromnym wszechswiecie, moze inna cywilizacja rowniez zastanawia sie nad tym czy jest sama w kosmosie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy mojej mamy jest takie dziwne łóżko i częsć korytarza. Pracuje ona w szpitalu takim ... no nie jest to szpital psychiatryczny, ale sa tam nienirmalni ludzi, no i normalni oczywiscie też. Co do łóżka to jest to proste łóżka, takie jak każde inne, ale tylko z wyglądu. Każdy kto został wpisany do szpitala i zostało mu przydzielone to łóżko umiera w przeciągu miesiąca.

Co do częsci kortarza to jest tam długi korytarz na 1 piętrze. W lecie czasami jest tam tak gorąco, ze można zwariować, a w tej jednej częsci korytarza jest przeszywający chłód. Ostatnio znowu umarł ktos kto leżał na tym "przeklętym" (jak nazywają je pielęgniarki) łóżku i wywieźli go ze szpitala. 2 sale dalej leży kobieta, która jest chora na jakąs tam chorobę, ale psychicznie jest całkowicie normalna. Leży niestety na tej samej sali chora psychicznie, więc muszą zamykać ta salę, albo przynajmniej pilnować, żeby nikt nie wychodził z niej po 22. Dzień po tym jak umarł ten facet kobieta (ta normalna) wpadła w histerię, zaczęła sie całymi dniami modlic i płakać. Nikomu nie chce powiedziec co się stało, a u rodziny wszystko w porządku. Nie mówię, że sa to wydarzenia paranormalne. Równie dobrze z tym łóżkiem to mógł być przypadek (a raczej długa seria przypadków), na korytarzu może jest jakis mikroklimat (wiem strasznie głupie, ale ...), a tej kobiecie mogło sie cos stać.

EDIT

Co do tych dzieci to historia rzeczywiscie smutna. Nie wierzę we wszystko co niby dzieje się na Zombie Road, ale wersja o satanistach i chorym psyhicznie jest przekonująca. Nie wierzyłbym tym ludziom z grupy (juz zapomniałem jak sie nazywała) badawczej, bo są to jacys łowcy duchów i tym podobnie, a oni często przesadzają, albo widzą to co chcą.

Edytowano przez wfx2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak na szybko:

1. Tzw. "duchy" - bujda na resorach i nic mnie nie przekona do zmiany zdania.

2. Pozaziemskie cywilizacje (tzw. UFO) - kosmos ma miliardy miliardów lat świetlnych (to nie jest jednostka czasu!) i miało by nie być nikogo poza nami? No dajcie spokój!

3. Sny - sen to sen. On nic nie przepowiada. Można się nauczyć świadomego śnienia i tam wiele spraw przemyśleć, zastanowić się nad rozwiązaniem życiowych problemów, ale sny nie mają i tak żadnej ukrytej treści.

No i tak to wygląda wg mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ loQ

Fajny post :D Krótko zdaniem sceptyka, ale serio nie wierzysz w duchy ? Nie wierzysz w to, ze sa to dusze ludzkie ? Sen jest takim jakby "głosem podswiadomosci" czyli moim zdaniem mozemy sie cos z niego dowiedzieć, ale równie dobrze mogę się mylić.

Tak przy okazji to moim zdaniem ci ludzie z forum paranormalne.pl mają chyba krzywo pod kopułą. Zarejestrowałem sie z ciekawosci i juz mam dosyć. Może nie wszyscy, ale większosć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFO - tak jak loQ - Wszechświat jest zbyt duży, i tak jak powiedział chyba Stephen Hawking "Byłoby to strasznym marnotrawstwem miejsca"

Sny - słyszałem, że w snach ludzie przeżywają wszystkie swoje decyzje i wydarzenia ostatniego dnia. Ale ja czasem miewam "prorocze sny" i to o takich rzeczach, o których nie myślałem poprzedniego dnia. Tak więc nie wiem.

Duchy - Nie znam gości, nie wypowiadam się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...