Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Tipsomaniak 2007 - Archiwum Iks

Polecane posty

Extra, super, świetnie, cool, megahit,... A tak na poważnie to przeczytałem na razie tylko Archiwum Iks. Nie można było lepiej wykorzystać tipsomaniaka. Sam się trochę dziwię, że Marek się powstrzymywał od wydania takiego zbioru jego komiksów.(przynajmniej to wywnioskowałem ze wstępu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że po Tipsomaniaku z najlepszymi tekstami z AR nie widzę możliwości dodania czegoś lepszego (no chyba ze więcej tekstów z AR :D)

Ale wiecie, dla kolekcjonera i miłośnika CDA gratka jakich mało :)

Swoją drogą gratuluje weny twórczej, ja wymyśliłbym może ze 2 obrazki i pół śmiesznego tekstu przez miesiąc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadliscie na bardzo dobry pomysl, by w tipsomaniaku dac male co nieco tworczosci Marka Lenca. Komiksy sa bardzo fajne i sympatyczne, przy niektorych mozna doslownie pec ze smiechu. :) Brawa dla autorow (bo jak mniemam rowniez maczal przy tym palce Colidor). =D>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(bo jak mniemam rowniez maczal przy tym palce Colidor)=D>

Nie tylko maczał, ale i w pewnym momencie po łokcie się urobił :) Z tym, że do miana "autora" pretendować nie zamierzam, bo moja częśc była stricte techniczna. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż powiem tak:Komiksy to był b. fajny pomysł i już jestem ciekaw co wymyslicie na kolejnego tipsomaniaka ? Chyba nie same kody.. no bo Action Redaction juz bylo (i jestme jak najbardziej za, jesli sie znowu uzbiera i da do nowego tipsomaniaka !!), Na luzie takze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, bardzo fajny TipsoManiak (a może ,,Archiwum Iks"?). Naprawdę, przy niektórych rysunkach można się popłakać (ze śmiechu, of course :D).

Teraz Sz. P. Marek Lenc będzie musiał przyśpieszyć tempo rysowania, żeby stworzyć rysunki do następnego TipsoManiaka. :P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki Marka Lenca są po prostu świetne. Pozostaje mi się, więc tylko zgodzić z przedmówcami, że to jest najlepszy Tipsomaniak spośród wszystkich, które ukazały się do tej pory. Już się zastanawiam, czym nas - czytelników - zaskoczycie w kolejnym Tipsomaniaku, ale jedno jest pewne: poprzeczka jest podniesiona wysoko - łatwo nie będzie. :);)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...