Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Tipsomaniak 2007 - Archiwum Iks

Polecane posty

Gość Jonathan_Farmer
Jonathan_Farmer ->

I co z tego? Eugeniusz Siekiera się starał, a poza tym w tym CDA było więcej niż jedna solucja.

Napisałem dość wyraźnie, że solucja Siekiery jest rzetelna, ale dla nie zainteresowanych tematem nudna. Kwestia gustu i potrzeb, bo dla kogoś kto akurat tego potrzebował to niczego lepszego nie znajdzie.

A co do solucji w ogóle: oczywiście, że były. Na płycie. Też raczej niewiele. A o programie Cheatbook wspomniałem, bo może ktoś nie zna, a dla ludzi, którzy korzystają z kodów i solucji to moim zdaniem wielka strata. Ciężko znaleźć podobny zbiór porad w jednym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że pan Lenc pokazuje jak narysować Klarę, skoro i tak nikt nie wymyśli takich gagów?
Och, pomysł na "jak narysować Klarę" wcale nie jest taki chybiony.

Czytając uważnie zauważysz (:roll:), że Marek nie jest autorem wszystkich pasków, choć faktycznie te najzabawniejsze są Jego autorstwa. :P

Brawa dla Niego.
=D>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Ciężko znaleźć podobny zbiór porad w jednym miejscu.

Solucji/kodow do gier w necie masz od cholery. Wystarczy poszukac w google....

Oczywiście. Co nie przeszkadza jednak mieć je od razu pod ręką bez szukania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tam była okazja kupić kubki czy koszulki z Klarą, ale nie było chetnych...

Oj to żałuję że mnie ta informacja wtedy jakoś ominęła, bo chętnie zaopatrzyłbym się w taki kubeczek.

Nie ma to jak popijać z kubka, z podobizną takiej laski czy też nosic ją z dumą na piersi :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Z tymi Cheat'ami to by dali spokój. Teraz wszędzie stronek/gazet z cheatami. Lepiej by było, gdyby zamieszczali tam poradniki do przejścia takie jak do RE4.
Ja bym zrobił coś czego nie było w piśmie CD-A zamieszczane. Wiele obrazków(jak nie 99%)było na łamach pisma, solucje(jak się chce) można znaleźć w necie. Polecałbym np.jakieś rzeczy typu: śmieszne rzeczy w redakcji, wpadki itp. Coś o śmiesznych historiach autorów(coś na zasadzie kącika w GameWalkerze). Chociaż przyznam, że nieźle się ubrechatełem po przejrzeniu tipsomaniaka :wink: . Czekam na kolejny z niecierpliwością.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie co do cheatów powiem jedno.

Nazwa "tipsomaniak" do czegoś zobowiązuje :/

A mi to że w książeczce są cheaty nie przeszkadza, jeżeli nie chcę to zwyczajnie ich nie używam, a jeżeli czegoś nie mogę przejść to po 50- 60 próbach bez tipsów, gram ten jeden jedyny raz z kodem. I tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga: Co z tego, że pan Lenc pokazuje jak narysować Klarę, skoro i tak nikt nie wymyśli takich gagów?
Wiesz, "własnoręcznie" wykonana Klara to jednak coś wyjątkowego :P Już dostałem kilka ciekawych prac konkursowych z Klarą (blog). Nie trzeba wcale układać historii...
Czytając uważnie zauważysz (:roll:), że Marek nie jest autorem wszystkich pasków, choć faktycznie te najzabawniejsze są Jego autorstwa. :P
Zakończenia historii ("Dzień świstaka") to efekt forumowego konkursu sprzed 2 lat. RadaZ załapał się chyba aż na 2 komiksy ;)...
kupuje nowe CDA, patrzę - Tipsomaniak i myślę znowu masa kodów dla chaterów a tu niespodzianka - 3/4 książeczki wypełnione inteligentnymi komiksami pana Lenca . Lepiej być już chyba nie może 8)
No proszę, są też mile rozczarowani :D
Nie ma to jak popijać z kubka, z podobizną takiej laski czy też nosic ją z dumą na piersi :lol:
Chcę sobie zrobić jedną taką koszulkę i siać popłoch na mieście :P
Wiele obrazków(jak nie 99%)było na łamach pisma. (...) Chociaż przyznam, że nieźle się ubrechatełem po przejrzeniu tipsomaniaka :wink: . Czekam na kolejny z niecierpliwością.
Mylisz się: naprawdę sporo rysunków to świeżynki dla czytelnika CDA (i nie tylko).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadaZ załapał się chyba aż na 2 komiksy ;)...
Na trzy, nawet! (strony 37, 50, 61) Choć zawsze bardziej mi się podobało "móżdżenie" nad pomysłami ('scenariusz' to za duże słowo) do Klary.

Skecz z Matrixem ("ten (...) nie istnieje. To matrix wysyła impuls do Twojego mózgu, że (...)") przeszedł do mojego słownika podręcznego, np.: "Panie profesorze, ja naprawdę odrobiłem to zadanie, ale Matrix wysłał impuls do mózgu mojego psa, by ten je pożarł..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RĘKA PRAWA:Chyba mam syndrom obcej ręki :D !! Czasami nie wiem co pisze moje lewa ręka!!!

RĘKA LEWA: AAAA! rysunki MArka aą do rzyci!!! HAHAHA!!!!

RĘKA PRAWA: Ops! Sorry! Znowu się zaczyna!! :cry: HELP!!!

RĘKA LEWA: HAHAHAHAHA!!!! Klara jezd gupia!!! :twisted:

RĘKA PRAWA:NIEEEE!!! No naprawdę!!! Sorrka za ten syndrom!!! BTW: rysunki Marka są naprawdę fajne :):D Humor bucha z KAŻDEGO rysunku!!

RĘKA LEWA:ON kłamie!!! Nie słuchajcie go!!!!

RĘKA PRAWA:[odgłos łamania lewej ręki] Noooo, Uffff! :D Już nie mam problemu... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juby-->powiem tylko jedno- :D :lol: :) ,fajna historyjka :wink:

------------------------------------------------------------------------------

Pomysł z "syndromem obcej ręki" jest naprawdę wyśmienity :P Gratuluję pomysłu panie Marku :wink:

Książeczka to miłe rozczarowanie, nie powiem :) Szkoda, że już skończyłem czytać...Pozostaje czekać na kolejną mini dawkę śmiechu w nastepnym CDA :wink: ("mini"-jeżeli porównać z najnowszym Tipsomaniakiem :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo żałuję, że wszystko przeczytałem (obejrzałem) w jeden dzień :( , tak jakoś wszystko raz-dwa przeminęło.

Następnym razem będę dozował odpowiednio lekturę.

PS: Chętnie narysowałbym Klarę - chyba rysnę jak znajdę trochę wolnego czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz znalazłem czas na przeczytanie i musze powiedzieć że humor Lenca jednak mi nie odpowiada (jest świetny ale nie w moim guście). Mimo to niektóre obrazki są fajne.
Bardzo dyplomatyczne i zdrowe podejście bez rzucania czymkolwiek :) Dzięki!
Pomysł z "syndromem obcej ręki" jest naprawdę wyśmienity :P Gratuluję pomysłu panie Marku :wink:

Pomysł dosyc nosny, co pokazała ilość przesłanych (i dobrych) prac. jednak większośc rzuciła się na Klarę ;)...

Książeczka to miłe rozczarowanie, nie powiem :) Szkoda, że już skończyłem czytać...

No niestety- zabiera toto tyle miejsca na tekst, a samo czyta się w lot :/ Cóż mogę doradzić? Ponowną lekturę :wink:

Pozostaje czekać na kolejną mini dawkę śmiechu w nastepnym CDA :wink: ("mini"-jeżeli porównać z najnowszym Tipsomaniakiem :P )
Jezeli jeszcze "żyjesz" antologią, zapraszam na blog- od 2 tygodni zdradzamy tam różne smaczki z powstawania ksiązeczki.
RĘKA PRAWA:Chyba mam syndrom obcej ręki :D !! :)(...)
To sie nadaje na rysunek :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam komiksy Marka za gut pomysł... tylko zawsze jak czytałem to to mi przerywano i nie mogłem skonczyć :? Najlepszy, a nawet intrygujący pomysł z syndromem obcej lapy :D , ciekawy pamietnik ufoka, no spoko spoko.. pozrdów odemnie klarcie i reszte :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...