Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

A ja bym chciał jednego konkretnego pełniaka, zamiast trzech gorszych które dajecie co miesiąc...

Licencja na taką gre pewnie niebyła by droższa niż za te trzy.

A ja wolę trzy "gorsze" niż jednego "konkretnego".

Cóż dziwny jesteś :/

Kto woli grać w zjechane gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kilku grach jest większa szansa na to, że w coś w ogóle zagram. Niespecjalnie przepadam za przygodówkami i strategiami, więc nawet najlepsze gry z tych gatunków nie muszą być dla mnie ciekawymi propozycjami. Oczywiście zdarzają się też takie, które zainstaluję (np. Ceville), ale nie ma ich zbyt wiele. Gdy na płycie jest jeszcze jakiś, nawet dość kiepski, FPS lub RPG to z braku laku zawsze można się nim pobawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż dziwny jesteś

Kto woli grać w zjechane gry?

Chwila moment. Dlaczego od razu w "zjechane"? Dla Ciebie beznadziejne, dla innych świetne pozycje.

Poza tym nie chodzi już nawet o kwestię kosztu licencji tylko o jej dostępność. Nikt nie sprzeda licencji takiego AC II, bo to się nie opłaci na dzień dzisiejszy. Z DMC 4 jakoś się udało (i wtedy była jedna pełna wersja, dla wielu "konkretna" a inni nie mieli w co grać), chociaż i tak minęło już trochę czasu od premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na 1 gierkę - może uda Wam się wykombinować na pełniaka w CDA. Shattered Horizon - tylko na Steam lub na pendraku. Ciekawi mnie jak byście jako cała załoga dali taką pozycję załatwić.... Fajny klimat FPS bez grawitacji w kosmosie.

Shattered Horizon

Sporo wiary czepia się nie wiem czemu o starocie na płycie. Koszt licencji nie jest równy cenie czasopisma za jaką ją kupimy. Byłoby cudem lub samobójstwem Załogi dorwanie nowego chodliwego tytułu (cena sklepowa np 99 -160zł) z otwartą licencją do i tak przystępnej cenowo gazety. Troszeczkę realizmu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu CD-ACTION ssie :wink: I PLAY będzie o niebo lepszy.

17 czerwca bowiem ukaże się PLAY, w którym będzie Gothic 3. Gdyby nie to, że bez najnowszego patcha kupiłbym bez zastanowienia. A tak to czekam na CD-ACTION i mam nadzieję, że chłopaki nie będą żałowali 1 GB na najnowszego patcha, który usprawnia wiele aspektów gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pełniaki z CDA bardzo sobie cenię. Ostatnio zaczęłam grać w Ceville, bardzo mnie ta gra wciągnęła, nie powiem. Jest tylko jeden problem, nie mam pojęcia, czy inni też się z nim borykają - często występuje mi błąd, gdy klikam na mapę feryanis, mianowicie gra po prostu się zawiesza. Mam Windowsa 7, nie wiem, czy to może mieć wpływ. Zaczyna mnie to już mocno denerwować. Ma ktoś może jakiś środek na to, jak poradzić sobie z tym problemem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet jestem happy z Brothers in Arms pierwszego, szkoda tylko że nikła szansa jest na Earned in Blood. :) Ale ten pierwszy BiA mnie wciągnął. :P Ale co do oceniania gier, to tutaj muszę się zgodzić z ElTabasco. Czasem jest tak, że gra w CDA ma marne noty, a i tak po jakimś czasie jest jako pełniak. Brakuje mnie tylko tutaj dać Limbo The Lost. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę. Czasem trafi się jakiś fajny tytuł, średnio 1 na płytkę, ale ogólnie poziom gier dodawanych do CDA spadł, i to widać. Czytałem i widziałem już porównania, "CDA to najlepsze czasopismo dla graczy", ale "Play daje najlepsze fulle na cover". Cóż, pozostaje mi tylko zaakceptować tą teorię. Jednak ja nie będę narzekał, bo CDA kupuję, by poczytać o grach, a nie świrować i wykorzystywać tylko gry dołączone do gazety (przecież wiem, droczę się :tongue:) czasopisma. Także nie ma się czym martwić, oczywiście poza tym, że kiedyś widać było różnicę. Lepszą!

@ Bartek114

Czy można narzekać na wymienione przez Ciebie gry? Owszem, można. Powinieneś zaakceptować to, że każdy ma różniący się od drugiego gust i ja bardziej lubuję się w grach takich jak: Sacred, Tajne Akta: Tunguska, Call of Juarez i wiele, wiele innych, które zostały dołączone do CDA. A np. te gry, które Ty wymieniłeś, mi nie odpowiadają... I co teraz? :no:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem przykład tych najgłośniejszych tytułów które pojawiły się w CDA :smile: , a pozatym napisałem, że każdy znajdzie coś dla siebie, jak widać ty znalazłeś :smile: , a jeżeli chodzi o czsopismo Play to zgodze się dali teraz dobry numer jeżeli chodzi o pełniaki, ale co pokażą w następnym???? Jak już mówiłem moim zdaniem CDA trzyma poziom i przynajmniej ja zawsze znajdę coś dla siebie.

Edytowano przez Bartek114
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku poza krwawą forsą i world of goo pozostałe pełniaki to mierne były:(

Nie powiedziałbym, Brothers in Arm, Act of War, Ninja Blade, Just Cause i kilka innych gier to są według ciebie słabe, raczej nie. Jak ci się gry nie podobają to powiedz w jakim innym piśmie są lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pikaza, wiele innych tytułów również zasługuję na uwagę. Osobiście bardzo cieszę się z dołączanego obecnie Brothers in arms. Dawno temu straciłem swoją oryginalną płytkę. Bardzo miło będzie wrócić do tego bardzo ciekawego tytułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...